LAJMI I FUNDIT:

KB Prishtina e Re

19 Artikuj

Rahoveci fiton bindshëm ndaj Prishtina e Re, mbetet në Superligë

Rahoveci fiton bindshëm ndaj Prishtina e Re, mbetet në Superligë

Super Liga
Prishtina e Re mundi Rahovecin në ndeshjen e parë të “Play-out”-it

Prishtina e Re mundi Rahovecin në ndeshjen e parë të “Play-out”-it

Super Liga
Prishtina e Re dhe Rahoveci luajnë për një vend në Superligë

Prishtina e Re dhe Rahoveci luajnë për një vend në Superligë

Super Liga
Vëllaznimi drejt Superligës së basketbollit, Prishtina e Re kërkon barazimin

Vëllaznimi drejt Superligës së basketbollit, Prishtina e Re kërkon barazimin

Basketboll
Vëllaznimi dhe Prishtina e Re luajnë për ngritje në Superligë

Vëllaznimi dhe Prishtina e Re luajnë për ngritje në Superligë

Super Liga
Vëllaznimi dhe Prishtina e Re në finalen e “Play-off”-it të Ligës së Parë

Vëllaznimi dhe Prishtina e Re në finalen e “Play-off”-it të Ligës së Parë

Super Liga
Sfidat e dyta të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Sfidat e dyta të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Vëllaznimi triumfon ndaj Vushtrrisë, Prishtina e Re fiton përballë New Basket

Vëllaznimi triumfon ndaj Vushtrrisë, Prishtina e Re fiton përballë New Basket

Basketboll
Gjysmëfinalet e ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Gjysmëfinalet e ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Basketboll
Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Basketboll
Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Basketboll
Istogu fiton sfidën kryesore në Ligën e Parë në basketboll

Istogu fiton sfidën kryesore në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Xhiroja e tretë e Ligës së Parë në basketboll dhuroi sfida interesante

Xhiroja e tretë e Ligës së Parë në basketboll dhuroi sfida interesante

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Përfundon afati kalimtar vjeshtor në basketboll, lista me të gjitha transferimet

Përfundon afati kalimtar vjeshtor në basketboll, lista me të gjitha transferimet

Super Liga