LAJMI I FUNDIT:

KB Ponte Prizreni

87 Artikuj

Reagon KB Peja: Dardan Berisha lojtari më i mirë shqiptar i të gjitha kohërave

Reagon KB Peja: Dardan Berisha lojtari më i mirë shqiptar i të gjitha kohërave

Superliga
FBK pritet që vendimin për ndeshjen Ponte Prizreni – Peja ta merr nesër

FBK pritet që vendimin për ndeshjen Ponte Prizreni – Peja ta merr nesër

Super Liga
Reagon Ponte Prizreni, tregon versionin e tyre të ngjarjes: Akuzon Berishën dhe gjyqtarët për ndërprerjen e ndeshjes

Reagon Ponte Prizreni, tregon versionin e tyre të ngjarjes: Akuzon Berishën dhe gjyqtarët për ndërprerjen e ndeshjes

Super Liga
Ndërpritet ndeshja Ponte Prizreni – Peja, pejanët akuzojnë vendasit për dhunë pas pjesës së parë

Ndërpritet ndeshja Ponte Prizreni – Peja, pejanët akuzojnë vendasit për dhunë pas pjesës së parë

Super Liga
Vendasit për finale, mysafirët për të barazuar serinë

Vendasit për finale, mysafirët për të barazuar serinë

Super Liga
Peja mposht bindshëm Ponte Prizrenin, me një dorë prek finalen e madhe

Peja mposht bindshëm Ponte Prizrenin, me një dorë prek finalen e madhe

Super Liga
Ponte Prizreni mposht Pejën, Myles heroi i prizrenasve

Ponte Prizreni mposht Pejën, Myles heroi i prizrenasve

Super Liga
Sfidat e dyta gjysmëfinale në “Play-off”

Sfidat e dyta gjysmëfinale në “Play-off”

Super Liga
Ndeshje fantastike na presin sot në gjysmëfinalet e ‘Play-Off’-it

Ndeshje fantastike na presin sot në gjysmëfinalet e ‘Play-Off’-it

Super Liga
Ponte Prizreni mbyll garat me fitore dhe si lider në Superligë

Ponte Prizreni mbyll garat me fitore dhe si lider në Superligë

Super Liga
Xhiroja e fundit në Superligë, vendimtare për shumë skuadra

Xhiroja e fundit në Superligë, vendimtare për shumë skuadra

Super Liga
Ponte Prizreni mund Pejën, vendos çereku i fundit

Ponte Prizreni mund Pejën, vendos çereku i fundit

Super Liga
Ponte Prizreni triumfon ndaj Golden Eagle Yllit dhe bëhet lider i kampionatit

Ponte Prizreni triumfon ndaj Golden Eagle Yllit dhe bëhet lider i kampionatit

Super Liga
Ponte Prizreni ka fituar derbin e qytetit ndaj Bashkimit

Ponte Prizreni ka fituar derbin e qytetit ndaj Bashkimit

Super Liga
Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Super Liga
Prishtina triumfon ndaj Ponte Prizrenit dhe i bashkohet Yllit në finale

Prishtina triumfon ndaj Ponte Prizrenit dhe i bashkohet Yllit në finale

Super Liga
Ponte Prizreni shënon fitore pas vazhdimeve dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Ponte Prizreni shënon fitore pas vazhdimeve dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Super Liga
Prishtina si mysafir mposht liderin Ponte Prizreni

Prishtina si mysafir mposht liderin Ponte Prizreni

Super Liga
Arti Hajdari, MVP i xhiros 18

Arti Hajdari, MVP i xhiros 18

Super Liga
Ponte Prizreni mposht Rahovecin, bëhet lider i ri në Superligë

Ponte Prizreni mposht Rahovecin, bëhet lider i ri në Superligë

Super Liga
Ponte Prizreni triumfon në përballjen kundër Pejës

Ponte Prizreni triumfon në përballjen kundër Pejës

Super Liga
Ponte Prizreni shënon fitore ndaj Vëllaznimit

Ponte Prizreni shënon fitore ndaj Vëllaznimit

Super Liga
Debutojnë përforcimet, Ylli triumfon në udhëtim te Ponte Prizreni

Debutojnë përforcimet, Ylli triumfon në udhëtim te Ponte Prizreni

Super Liga
Ponte Prizreni fiton përballjen ndaj Trepçës, thellon krizën e mitrovicasve

Ponte Prizreni fiton përballjen ndaj Trepçës, thellon krizën e mitrovicasve

Super Liga