LAJMI I FUNDIT:

KB New Basket

14 Artikuj

Orari i ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Orari i ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Bora triumfon në Kupën e Ligës së Parë

Bora triumfon në Kupën e Ligës së Parë

Super Liga
New Basket, kampion për kategorinë U-16

New Basket, kampion për kategorinë U-16

Basketboll
Sfidat e dyta të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Sfidat e dyta të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Vëllaznimi triumfon ndaj Vushtrrisë, Prishtina e Re fiton përballë New Basket

Vëllaznimi triumfon ndaj Vushtrrisë, Prishtina e Re fiton përballë New Basket

Basketboll
Gjysmëfinalet e ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Gjysmëfinalet e ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Marigona Hill Prishtina bindëse në finale, fiton Kupën U16

Marigona Hill Prishtina bindëse në finale, fiton Kupën U16

Basketboll
Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Basketboll
Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Basketboll
Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Basketboll