LAJMI I FUNDIT:

KB Kerasan

43 Artikuj

Vushtrria fiton ndaj Dritës në Ligën e Parë të Femrave në basketboll

Vushtrria fiton ndaj Dritës në Ligën e Parë të Femrave në basketboll

Basketboll
Kujtim Ujkani në prova tek skuadra sllovene, Ajdovscina

Kujtim Ujkani në prova tek skuadra sllovene, Ajdovscina

Basketboll
Peja mposht Kerasanin dhe siguron qëndrimin në Superligë

Peja mposht Kerasanin dhe siguron qëndrimin në Superligë

Super Liga
Golden Eagle Ylli nëpërkëmb Borean, mundësi që Peja të mbetet në Superligë

Golden Eagle Ylli nëpërkëmb Borean, mundësi që Peja të mbetet në Superligë

Super Liga
Prishtina e Re fiton Kupën e Kosovës për U-18, ndërsa Kerasani për U-16

Prishtina e Re fiton Kupën e Kosovës për U-18, ndërsa Kerasani për U-16

Basketboll
Arritje historike për Rahovecin, siguron ‘play-offin’

Arritje historike për Rahovecin, siguron ‘play-offin’

Super Liga
Sigal Prishtina triumfon ndaj Kerasan Prishtinës

Sigal Prishtina triumfon ndaj Kerasan Prishtinës

Super Liga
Trepça bindëse në fitoren ndaj Kerasanit

Trepça bindëse në fitoren ndaj Kerasanit

Super Liga
Orari i ndeshjeve të xhiros së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Orari i ndeshjeve të xhiros së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Peja fiton ndaj Kerasan Prishtinës

Peja fiton ndaj Kerasan Prishtinës

Super Liga
Sigal Prishtina-Kalaja dhe Bashkimi-Trepça, ndeshjet e mbetura çerekfinale që zhvillohen të enjten

Sigal Prishtina-Kalaja dhe Bashkimi-Trepça, ndeshjet e mbetura çerekfinale që zhvillohen të enjten

Basketboll
Rahoveci në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në basketboll

Rahoveci në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në basketboll

Basketboll
Shtyhet përkohësisht ndeshja e Kupës mes Rahovecit dhe Kerasanit, s’ka rrymë në palestrën e Suharekës

Shtyhet përkohësisht ndeshja e Kupës mes Rahovecit dhe Kerasanit, s’ka rrymë në palestrën e Suharekës

Basketboll
Gjithçka është gati për ‘Final 8’ të Kupës së Kosovës në basketboll

Gjithçka është gati për ‘Final 8’ të Kupës së Kosovës në basketboll

Basketboll
Bashkimi fitore bindëse ndaj të rinjve të Kersan Prishtinës

Bashkimi fitore bindëse ndaj të rinjve të Kersan Prishtinës

Super Liga
Bashkimi mposht Pejën, Rahoveci nënshtron Kerasanin

Bashkimi mposht Pejën, Rahoveci nënshtron Kerasanin

Super Liga
Prishina fiton edhe ndaj Kerasanit

Prishina fiton edhe ndaj Kerasanit

Super Liga
Trepça siguron fitoren e pestë rresht

Trepça siguron fitoren e pestë rresht

Super Liga
Bashkimi arrin fitoren e pestë rresht

Bashkimi arrin fitoren e pestë rresht

Super Liga
Kerasani triumfon ndaj Boreas

Kerasani triumfon ndaj Boreas

Super Liga
Sigal Prishtina njeh vetëm fitore

Sigal Prishtina njeh vetëm fitore

Super Liga
Rahoveci bindës në triumfin ndaj Boreas

Rahoveci bindës në triumfin ndaj Boreas

Super Liga
Peja triumfon ndaj Kerasan Prishtinës

Peja triumfon ndaj Kerasan Prishtinës

Super Liga
Bashkimi mposht Kerasanin në kryeqytet

Bashkimi mposht Kerasanin në kryeqytet

Super Liga