LAJMI I FUNDIT:

KB Istogu

31 Artikuj

Trepça fiton bindshëm ndaj Istogut

Trepça fiton bindshëm ndaj Istogut

Basketboll
Fikret Shatri me ‘Djemtë e Bjeshkës’ debutojnë në Superligë: Kemi ëndrra dhe qëllime, Istogu në hartën e basketbollit të Kosovës

Fikret Shatri me ‘Djemtë e Bjeshkës’ debutojnë në Superligë: Kemi ëndrra dhe qëllime, Istogu në hartën e basketbollit të Kosovës

Super Liga
Superliga starton sot, Istogu skuadra debutuese në elitën e basketbollit kosovar

Superliga starton sot, Istogu skuadra debutuese në elitën e basketbollit kosovar

Super Liga
Prishtina kalon në gjysmëfinale, pret fituesin e ndeshjes Trepça-Bashkimi

Prishtina kalon në gjysmëfinale, pret fituesin e ndeshjes Trepça-Bashkimi

Basketboll
Hidhet shorti për Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll

Hidhet shorti për Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll

Basketboll
Përfundon afati i transferimeve, shumë ndryshime në klubet e basketbollit

Përfundon afati i transferimeve, shumë ndryshime në klubet e basketbollit

Basketboll
Istogu futet në Superligën e Kosovës në basketboll

Istogu futet në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Finalja e parë mes Istogut dhe Borës

Finalja e parë mes Istogut dhe Borës

Super Liga
Orari i ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Orari i ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Pas fitores ndaj Istogut, Bora kualifikohet në finale të Kupës së Ligës së Parë

Pas fitores ndaj Istogut, Bora kualifikohet në finale të Kupës së Ligës së Parë

Basketboll
Ndeshjet e Ligës së Parë në basketboll, sfida kryesore mes Istogut dhe Vushtrrisë

Ndeshjet e Ligës së Parë në basketboll, sfida kryesore mes Istogut dhe Vushtrrisë

Basketboll
Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Basketboll
Istogu mposht Vëllaznimin, kualifikohet në finale të Kupës së Ligës së Parë

Istogu mposht Vëllaznimin, kualifikohet në finale të Kupës së Ligës së Parë

Basketboll
Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Basketboll
Trepça mbetet në Superligë

Trepça mbetet në Superligë

Super Liga
Dueli për të luajtur në Superligë, Trepça dhe Istogu zhvillojnë ndeshjen e dytë

Dueli për të luajtur në Superligë, Trepça dhe Istogu zhvillojnë ndeshjen e dytë

Super Liga
Trepça më afër qëndrimit në Superligë

Trepça më afër qëndrimit në Superligë

Super Liga
RC Cola Drita fiton ndaj Istogut dhe kthehet në Superligë

RC Cola Drita fiton ndaj Istogut dhe kthehet në Superligë

Super Liga
Drita fiton finalen e parë të ‘play-offit’ në Ligën e Parë ndaj Istogut

Drita fiton finalen e parë të ‘play-offit’ në Ligën e Parë ndaj Istogut

Basketboll
Istogu – RC Cola Drita, finalja e Ligës së Parë

Istogu – RC Cola Drita, finalja e Ligës së Parë

Basketboll
Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll