LAJMI I FUNDIT:

KB Golden Eagle Ylli

42 Artikuj

Trepça triumfon ndaj kampionit

Trepça triumfon ndaj kampionit

Basketboll
Golden Eagle Ylli fiton pa problem ndaj Vëllazënimit

Golden Eagle Ylli fiton pa problem ndaj Vëllazënimit

Super Liga
Golden Eagle Ylli mposht Rahovecin dhe merr kreun

Golden Eagle Ylli mposht Rahovecin dhe merr kreun

Basketboll
Golden Eagle Ylli triumfon në derbin ndaj Pejës

Golden Eagle Ylli triumfon në derbin ndaj Pejës

Basketboll
Sigal Prishtina i bashkohet Golden Eagle Yllit në gjysmëfinale

Sigal Prishtina i bashkohet Golden Eagle Yllit në gjysmëfinale

Super Liga
Golden Eagle Ylli shënon fitoren e shtatë radhazi, mposht Trepçën

Golden Eagle Ylli shënon fitoren e shtatë radhazi, mposht Trepçën

Super Liga
Golden Eagle Ylli do të ndeshen me Benficën në FIBA Basketball Champions League

Golden Eagle Ylli do të ndeshen me Benficën në FIBA Basketball Champions League

Basketboll
Trepça ngushton epërsinë e Golden Eagle Ylli – në “Minatori” mund të përcaktohet gjithçka

Trepça ngushton epërsinë e Golden Eagle Ylli – në “Minatori” mund të përcaktohet gjithçka

Basketboll
Golden Eagle Ylli mposht Prishtinën edhe në ndeshjen e tretë dhe kalon pa problem në finale

Golden Eagle Ylli mposht Prishtinën edhe në ndeshjen e tretë dhe kalon pa problem në finale

Super Liga
Final Four i Ligës Unike në Pejë: Organizatorët premtojnë spektakël

Final Four i Ligës Unike në Pejë: Organizatorët premtojnë spektakël

Basketboll
Golden Eagle Ylli befasohet nga Prizreni 16

Golden Eagle Ylli befasohet nga Prizreni 16

Basketboll
Sot luhen dy ndeshje në Superligën e Kosovës në basketboll

Sot luhen dy ndeshje në Superligën e Kosovës në basketboll

Basketboll
Hidhet shorti për Final 8 Kupën e Kosovës – derbi mes Pejës dhe Sigal Prishtinës

Hidhet shorti për Final 8 Kupën e Kosovës – derbi mes Pejës dhe Sigal Prishtinës

Basketboll
Golden Eagle Ylli triumfon ndaj Rahovecit, Vreshtarët mbeten pa fitore

Golden Eagle Ylli triumfon ndaj Rahovecit, Vreshtarët mbeten pa fitore

Basketboll
Hidhet shorti i Superligës së Kosovës në basketboll

Hidhet shorti i Superligës së Kosovës në basketboll

Basketboll
Golden Eagle Ylli fiton dramën ndaj Pejës

Golden Eagle Ylli fiton dramën ndaj Pejës

Super Liga
Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës Unike

Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës Unike

Basketboll
Vëllaznimi fiton ndaj Golden Eagle Yllit

Vëllaznimi fiton ndaj Golden Eagle Yllit

Super Liga
Golden Eagle Ylli triumfon ndaj Prishtinës

Golden Eagle Ylli triumfon ndaj Prishtinës

Super Liga
Golden Eagle Ylli mposht Bashkimin në derbin rajonal

Golden Eagle Ylli mposht Bashkimin në derbin rajonal

Super Liga
Ponte Prizreni triumfon ndaj Golden Eagle Yllit dhe bëhet lider i kampionatit

Ponte Prizreni triumfon ndaj Golden Eagle Yllit dhe bëhet lider i kampionatit

Super Liga
Golden Eagle Ylli triumfon në udhëtim ndaj Pejës

Golden Eagle Ylli triumfon në udhëtim ndaj Pejës

Super Liga
Golden Eagle Ylli triumfon në kryeqytet ndaj Sigal Prishtinës

Golden Eagle Ylli triumfon në kryeqytet ndaj Sigal Prishtinës

Super Liga
Golden Eagle Ylli triumfon kundër Pejës

Golden Eagle Ylli triumfon kundër Pejës

Super Liga