LAJMI I FUNDIT:

KB Feronikeli

43 Artikuj

Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Basketboll
Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Basketboll
Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Basketboll
Drita fiton derbin ndaj Istogut në Ligën e Parë në basketboll

Drita fiton derbin ndaj Istogut në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Istogu fiton sfidën kryesore në Ligën e Parë në basketboll

Istogu fiton sfidën kryesore në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Takimet e radhës për kryesuesit në Ligën e Parë në basketboll

Takimet e radhës për kryesuesit në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll: RC Cola Drita fiton derbin, AS Prishtina vazhdon me fitore

Liga e Parë në basketboll: RC Cola Drita fiton derbin, AS Prishtina vazhdon me fitore

Basketboll
Xhiroja e tretë e Ligës së Parë në basketboll dhuroi sfida interesante

Xhiroja e tretë e Ligës së Parë në basketboll dhuroi sfida interesante

Basketboll
Favoritët regjistrojnë fitore në Ligën e Parë në basketboll

Favoritët regjistrojnë fitore në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
FBK vendos që Lipjanin dhe Feronikelin t’i largojë nga Superliga – Vëllaznimi rikthehet në elitë, Trepça luan play-out

FBK vendos që Lipjanin dhe Feronikelin t’i largojë nga Superliga – Vëllaznimi rikthehet në elitë, Trepça luan play-out

Basketboll
Bashkimi fiton në udhëtim te Feronikeli

Bashkimi fiton në udhëtim te Feronikeli

Super Liga
Bashkimi e mposhtë Niklin, kualifikohet në gjysmëfinale

Bashkimi e mposhtë Niklin, kualifikohet në gjysmëfinale

Super Liga
Ergin Grosha: Pse mos të jetë Feronikeli befasia e Kupës

Ergin Grosha: Pse mos të jetë Feronikeli befasia e Kupës

Basketboll
Lipjani shënon fitoren e dytë në Superligë, triumfon në udhëtim te Feronikeli

Lipjani shënon fitoren e dytë në Superligë, triumfon në udhëtim te Feronikeli

Super Liga
Bajra: Bashkimi do ta kërkojë trofeun e Kupës

Bajra: Bashkimi do ta kërkojë trofeun e Kupës

Basketboll
Prishtina fiton në fund ndaj Niklit

Prishtina fiton në fund ndaj Niklit

Super Liga
KB Peja fiton me shumë spektakël ndaj KB Feronikelit

KB Peja fiton me shumë spektakël ndaj KB Feronikelit

Basketboll
Ndeshje interesante në Kupën e Kosovës në basketboll

Ndeshje interesante në Kupën e Kosovës në basketboll

Basketboll
Ponte Prizreni fiton takimin ndaj Feronikelit

Ponte Prizreni fiton takimin ndaj Feronikelit

Super Liga