LAJMI I FUNDIT:

KB Drita

78 Artikuj

Peja e pamëshirshme për Dritën

Peja e pamëshirshme për Dritën

Super Liga
Derbi i rivalëve të vjetër në xhiron e 27-të të Superligës së basketbollit

Derbi i rivalëve të vjetër në xhiron e 27-të të Superligës së basketbollit

Super Liga
Lideri pa problem ndaj Dritës

Lideri pa problem ndaj Dritës

Super Liga
Përballje interesante në xhiron e 26-të të Superligës së basketbollit

Përballje interesante në xhiron e 26-të të Superligës së basketbollit

Super Liga
Superliga e basketbollit me disa sfida interesante në xhiron e 25-të

Superliga e basketbollit me disa sfida interesante në xhiron e 25-të

Super Liga
Trepça fiton në festën e ‘Torcidës’

Trepça fiton në festën e ‘Torcidës’

Super Liga
Sfida interesante në xhiron e 24-t të elitës së basketbollit

Sfida interesante në xhiron e 24-t të elitës së basketbollit

Super Liga
Fitore e pritur e Rahovecit ndaj Dritës

Fitore e pritur e Rahovecit ndaj Dritës

Super Liga
Sot luhen dy ndeshje në Superligën e Kosovës në basketboll

Sot luhen dy ndeshje në Superligën e Kosovës në basketboll

Basketboll
Super përballje zhvillohen në xhiron  23-të në Superligë, vëmendja në derbin Peja – Prishtina

Super përballje zhvillohen në xhiron 23-të në Superligë, vëmendja në derbin Peja – Prishtina

Super Liga
Prishtina mposht Dritën me 100 pikë epërsi

Prishtina mposht Dritën me 100 pikë epërsi

Superliga
Disa nga statistikat e xhiros së 21-të Superligës së basketbollit

Disa nga statistikat e xhiros së 21-të Superligës së basketbollit

Super Liga
Takime interesante në xhiron e 21-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Takime interesante në xhiron e 21-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Fitore e lehtë për Pejën ndaj Dritën

Fitore e lehtë për Pejën ndaj Dritën

Super Liga
Përballje interesante në xhiron e 20-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Përballje interesante në xhiron e 20-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Ylli fiton me lehtësi ndaj Dritës dhe vazhdon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës ‘Agim Lluka’

Ylli fiton me lehtësi ndaj Dritës dhe vazhdon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës ‘Agim Lluka’

Basketboll
Dy përballje interesante në elitën e basketbollit kosovar

Dy përballje interesante në elitën e basketbollit kosovar

Super Liga
Statistikat pas xhiros së 18-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Statistikat pas xhiros së 18-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Fitore e lehtë për Prizrenin 16

Fitore e lehtë për Prizrenin 16

Super Liga
Java e 18-të me tri super ndeshje

Java e 18-të me tri super ndeshje

Super Liga
Statistikat pas xhiros së 17-të të Superligës së Kosovës në basketboll

Statistikat pas xhiros së 17-të të Superligës së Kosovës në basketboll

Super Liga
Fitore e thellë e Trepçës ndaj Dritës

Fitore e thellë e Trepçës ndaj Dritës

Super Liga
Dy duele zhvillohen në Superligë këtë fundjavë

Dy duele zhvillohen në Superligë këtë fundjavë

Super Liga
Super derbi i xhiros së 16-të luhet mes Prishtinës dhe Pejës

Super derbi i xhiros së 16-të luhet mes Prishtinës dhe Pejës

Super Liga