LAJMI I FUNDIT:

KB Bashkimi

559 Artikuj

Bashkimi i fortë për Trepçën, triumfon në ‘Minatori’

Bashkimi i fortë për Trepçën, triumfon në ‘Minatori’

Super Liga
Xhiroja e fundit për vitin 2022 në Superligën e basketbollit

Xhiroja e fundit për vitin 2022 në Superligën e basketbollit

Super Liga
Fitore shumë e vlefshme e Bashkimit ndaj Vëllaznimit

Fitore shumë e vlefshme e Bashkimit ndaj Vëllaznimit

Super Liga
Çiftet çerekfinale në Kupën e Kosovës në basketboll

Çiftet çerekfinale në Kupën e Kosovës në basketboll

Basketboll
Të enjten zhvillohen dy sfida interesante në Superligën e Kosovës në basketboll

Të enjten zhvillohen dy sfida interesante në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Ndeshje interesante në xhiron e 14-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Ndeshje interesante në xhiron e 14-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Triumfon Trepça, kalon në finale

Triumfon Trepça, kalon në finale

Basketboll
Bashkimi fiton me rikthim ndaj Pejës dhe kualifikohet në gjysmëfinale

Bashkimi fiton me rikthim ndaj Pejës dhe kualifikohet në gjysmëfinale

Basketboll
Peja vazhdon serinë pozitive, fiton ndaj Bashkimit

Peja vazhdon serinë pozitive, fiton ndaj Bashkimit

Super Liga
Zbulohen detaje për Superkupën e Kosovës në basketboll, do të mbahet nga 7 deri më 11 dhjetor në kryeqytet

Zbulohen detaje për Superkupën e Kosovës në basketboll, do të mbahet nga 7 deri më 11 dhjetor në kryeqytet

Super Liga
Ylli – Trepça, derbi i xhiros së 13-të në elitën e basketbollit kosovar

Ylli – Trepça, derbi i xhiros së 13-të në elitën e basketbollit kosovar

Super Liga
Ndeshjen interesante na presin në xhiron e 10-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Ndeshjen interesante na presin në xhiron e 10-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Superliga vjen me super ndeshje në xhiron e nëntë, vëmendja në kryeqytet

Superliga vjen me super ndeshje në xhiron e nëntë, vëmendja në kryeqytet

Super Liga
Bashkimi fiton në udhëtim te Vëllaznimi

Bashkimi fiton në udhëtim te Vëllaznimi

Super Liga
Përquku, MVP e xhiros së dytë në Superligën e Femrave

Përquku, MVP e xhiros së dytë në Superligën e Femrave

Super Liga
Fitorja e tretë radhazi për Golden Eagle Yllin, triumfon ndaj Bashkimit

Fitorja e tretë radhazi për Golden Eagle Yllin, triumfon ndaj Bashkimit

Super Liga
Xhiro e shtatë në Superligë vjen me ndeshje shumë interesante

Xhiro e shtatë në Superligë vjen me ndeshje shumë interesante

Super Liga
Fitorja e gjashtë me radhë: Peja triumfon ndaj Bashkimit

Fitorja e gjashtë me radhë: Peja triumfon ndaj Bashkimit

Basketboll
Trepça – Ylli, kryendeshja e xhiros së gjashtë në Superligën e basketbollit

Trepça – Ylli, kryendeshja e xhiros së gjashtë në Superligën e basketbollit

Super Liga
Prishtina fiton me rikthim ndaj Bashkimit

Prishtina fiton me rikthim ndaj Bashkimit

Super Liga
Bashkimi fiton me rezultat të ngushtë ndaj Rahoveci

Bashkimi fiton me rezultat të ngushtë ndaj Rahoveci

Basketboll
Ponte Prizreni fiton derbin lokal ndaj Bashkimit

Ponte Prizreni fiton derbin lokal ndaj Bashkimit

Super Liga
Java e tretë në Superligë starton sot, vëmendja në derbin Peja – Ylli

Java e tretë në Superligë starton sot, vëmendja në derbin Peja – Ylli

Super Liga
Trepça triumfon edhe ndaj Bashkimit

Trepça triumfon edhe ndaj Bashkimit

Super Liga