LAJMI I FUNDIT:

Kate Winslet

55 Artikuj

Nëntë të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e tyre më të madh

Nëntë të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e tyre më të madh

Yjet
Rolet më ikonike femërore në histori të filmit

Rolet më ikonike femërore në histori të filmit

TV / Film
Ariana Grande dhe James Corden risjellin me muzikë skenat e filmit “Titanic”

Ariana Grande dhe James Corden risjellin me muzikë skenat e filmit “Titanic”

TV / Film
Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Yjet
Të famshmet që nuk e keni ditur se janë vegjetariane

Të famshmet që nuk e keni ditur se janë vegjetariane

Yjet
Katërmbëdhjetë nënat e famshme që hedhin poshtë mitin se shtatzënia e ‘shkatërron’ trupin tuaj

Katërmbëdhjetë nënat e famshme që hedhin poshtë mitin se shtatzënia e ‘shkatërron’ trupin tuaj

Yjet
Si dukeshin yjet në ‘Oscar’-in e tyre të parë (Foto)

Si dukeshin yjet në ‘Oscar’-in e tyre të parë (Foto)

Yjet
Pesëmbëdhjetë aktoret që sakrifikuan bukurinë e tyre për rolet e filmave (Foto)

Pesëmbëdhjetë aktoret që sakrifikuan bukurinë e tyre për rolet e filmave (Foto)

Yjet
Roli i Jack-ut nuk ka qenë i projektuar për DiCaprion, McConaughey e kishte refuzuar para tij (Foto)

Roli i Jack-ut nuk ka qenë i projektuar për DiCaprion, McConaughey e kishte refuzuar para tij (Foto)

Po Flitet
Pesëmbëdhjetë të famshmit që qëndruan simpatikë edhe pas ndryshimit të formave trupore (Foto)

Pesëmbëdhjetë të famshmit që qëndruan simpatikë edhe pas ndryshimit të formave trupore (Foto)

Yjet
Aplikacioni që tregon si duken yjet pa makijazh, jua sjellim krahasimin e 16 të famshmeve (Foto)

Aplikacioni që tregon si duken yjet pa makijazh, jua sjellim krahasimin e 16 të famshmeve (Foto)

Yjet
Puthje në buzë ndërmjet Allison Janney dhe Kate Winslet në skenë (Foto/Video)

Puthje në buzë ndërmjet Allison Janney dhe Kate Winslet në skenë (Foto/Video)

Yjet
Njëzetenëntë fustanet më ikonike të yjeve që ka parë bota (Foto)

Njëzetenëntë fustanet më ikonike të yjeve që ka parë bota (Foto)

Yjet
Si duken aktorët tanë të preferuar nga filmi i “Titanikut” pas 20 viteve? (Foto)

Si duken aktorët tanë të preferuar nga filmi i “Titanikut” pas 20 viteve? (Foto)

Yjet
Të famshmit që duken më të bukur në të 40-tat, sesa kur ishin në të 20-tat e tyre (Foto)

Të famshmit që duken më të bukur në të 40-tat, sesa kur ishin në të 20-tat e tyre (Foto)

Yjet
Dymbëdhjetë shembuj se si miqësitë e yjeve të famshëm i rezistuan kohës (Foto)

Dymbëdhjetë shembuj se si miqësitë e yjeve të famshëm i rezistuan kohës (Foto)

Yjet
Winslet nuk e di sa peshon: Nuk jam matur që nga mosha 12 vjeçare (Foto/Video)

Winslet nuk e di sa peshon: Nuk jam matur që nga mosha 12 vjeçare (Foto/Video)

Yjet
Kate Winslet në krah të regjisorëve të akuzuar për ngacmim seksual

Kate Winslet në krah të regjisorëve të akuzuar për ngacmim seksual

TV / Film
Aktoret të cilët luajtën rolet e tyre më të mira gjatë kohës sa ishin shtatzënë (Foto)

Aktoret të cilët luajtën rolet e tyre më të mira gjatë kohës sa ishin shtatzënë (Foto)

TV / Film
Aktorët të cilët shkëlqyen duke portretizuar figura shumë më të vjetra se vetvetja (Foto)

Aktorët të cilët shkëlqyen duke portretizuar figura shumë më të vjetra se vetvetja (Foto)

TV / Film
Bashkohen yjet e Titanic, Leonardo DiCaprio dhe Kate Winslet (Foto)

Bashkohen yjet e Titanic, Leonardo DiCaprio dhe Kate Winslet (Foto)

TV / Film
Ribashkohen pas 20 vjetësh aktorët e Titanicut

Ribashkohen pas 20 vjetësh aktorët e Titanicut

Yjet
DiCaprio dhe Winslet ribashkohet për një darkë me qëllim bamirësie

DiCaprio dhe Winslet ribashkohet për një darkë me qëllim bamirësie

Yjet
​Kate Winslet zbulon të kaluarën e dhimbshme

​Kate Winslet zbulon të kaluarën e dhimbshme

Po Flitet