LAJMI I FUNDIT:

Kasimpasa

71 Artikuj

Hadergjonaj flet pas dy ndeshjeve të Kosovës në mars: U shkatërruam nga ai barazim me Andorrën, do të rikthehemi për kompensuar pikët e humbura

Hadergjonaj flet pas dy ndeshjeve të Kosovës në mars: U shkatërruam nga ai barazim me Andorrën, do të rikthehemi për kompensuar pikët e humbura

Romak Zeqiri
Florent Hadërgjonaj rrëfen tmerrin që ka përjetuar skuadra e tij nga tërmeti i fuqishëm në Turqi

Florent Hadërgjonaj rrëfen tmerrin që ka përjetuar skuadra e tij nga tërmeti i fuqishëm në Turqi

Ligat tjera
Bersant Celina nënshkruan me Stoke Cityn?

Bersant Celina nënshkruan me Stoke Cityn?

Ndërkombëtare
Dueli mes Florent Hadërgjonajt dhe Ibrahim Dresevicit përfundon pa fitues

Dueli mes Florent Hadërgjonajt dhe Ibrahim Dresevicit përfundon pa fitues

Ligat tjera
Celina gjen golin e parë në Turqi, shënon dhe i siguron fitoren Kasimpasas

Celina gjen golin e parë në Turqi, shënon dhe i siguron fitoren Kasimpasas

Ndërkombëtare
Florent Hadërgjonaj vazhdon me formën e mirë, shënon në fitoren e Kasimpasas

Florent Hadërgjonaj vazhdon me formën e mirë, shënon në fitoren e Kasimpasas

Ligat tjera
Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Romak Zeqiri
Zyrtare: Celina nënshkruan me Kasimpasan

Zyrtare: Celina nënshkruan me Kasimpasan

Ligat tjera
Stoke City dhe Kasimpasa vihen pas Bersant Celinës

Stoke City dhe Kasimpasa vihen pas Bersant Celinës

Ligat tjera
Një asist i realizuar, por Hadërgjonaj nuk ia doli ta mposhte Aro Muricin nga penalltia në fitoren e thellë të Kasimpasas ndaj Adana Demirsporit

Një asist i realizuar, por Hadërgjonaj nuk ia doli ta mposhte Aro Muricin nga penalltia në fitoren e thellë të Kasimpasas ndaj Adana Demirsporit

Ligat tjera
Florent Hadergjonaj shënon gol në minutat shtesë dhe ia siguron fitoren Kasimpasas ndaj Gaziantepit

Florent Hadergjonaj shënon gol në minutat shtesë dhe ia siguron fitoren Kasimpasas ndaj Gaziantepit

Ligat tjera
Tetë gola, katër shqiptarë në fushë – Sokol Cikalleshi me një gol në minutën e 100-të shmang humbjen e Konyasporit

Tetë gola, katër shqiptarë në fushë – Sokol Cikalleshi me një gol në minutën e 100-të shmang humbjen e Konyasporit

Ligat tjera
Zyrtare: Loret Sadiku kthehet në Suedi dhe nënshkruan për Hammarbyn

Zyrtare: Loret Sadiku kthehet në Suedi dhe nënshkruan për Hammarbyn

Ndërkombëtare
Loret Sadiku në bisedime me Hammarbyn, rikthimi i tij në Suedi është shumë afër

Loret Sadiku në bisedime me Hammarbyn, rikthimi i tij në Suedi është shumë afër

Ndërkombëtare
Dhimbje dhe lot për Ahmet Calik, të gjitha skuadrat në xhiron e 21-të nderuan ish-mbrojtësin e Turqisë  që humbi jetën pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë

Dhimbje dhe lot për Ahmet Calik, të gjitha skuadrat në xhiron e 21-të nderuan ish-mbrojtësin e Turqisë që humbi jetën pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë

Romak Zeqiri
Florent Hadergjonaj shënon gol për Kasimpasan

Florent Hadergjonaj shënon gol për Kasimpasan

Ndërkombëtare
Asistim fantastik – vazhdon shkëlqimi i Zymer Bytyqit në Superligën e Turqisë

Asistim fantastik – vazhdon shkëlqimi i Zymer Bytyqit në Superligën e Turqisë

Ligat tjera
Ekskluzive: Këto janë emrat e klubeve që sot do t’i përcjellin në stadium futbollistët e Kosovës

Ekskluzive: Këto janë emrat e klubeve që sot do t’i përcjellin në stadium futbollistët e Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Ekskluzive: Hadergjonaj në gjendje të rëndë, kjo është arsyeja që nuk u grumbullua nga Kosova

Ekskluzive: Hadergjonaj në gjendje të rëndë, kjo është arsyeja që nuk u grumbullua nga Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës
Shkëlqimi në Superligën e Turqisë, rritet vlera e Zymer Bytyqit

Shkëlqimi në Superligën e Turqisë, rritet vlera e Zymer Bytyqit

Ndërkombëtare
Hadergjonaj nuk ndalet në Turqi, shënon dhe ia siguron mbetjen në elitë Kasimpasas

Hadergjonaj nuk ndalet në Turqi, shënon dhe ia siguron mbetjen në elitë Kasimpasas

Ligat tjera
Florent Hadërgjonaj e mbajti në ankth Fenerbahcen me golin e shënuar nga penalltia

Florent Hadërgjonaj e mbajti në ankth Fenerbahcen me golin e shënuar nga penalltia

Ndërkombëtare
Hadërgjonaj në formacionin e javës në Turqi

Hadërgjonaj në formacionin e javës në Turqi

Ligat tjera
Nga Muriqi te Ajeti, Berisha, Topalli, Kumbulla e Kastrati, transferimet e bujshme të futbollistëve shqiptarë në vitin 2020

Nga Muriqi te Ajeti, Berisha, Topalli, Kumbulla e Kastrati, transferimet e bujshme të futbollistëve shqiptarë në vitin 2020

Ndërkombëtare