LAJMI I FUNDIT:

Karolina e Veriut

103 Artikuj

Google paditet nga një familje nga Karolina e Veriut pas vdekjes së një burri i cili ra nga një urë, pasi ndoqi udhëzimet e Google Maps

Google paditet nga një familje nga Karolina e Veriut pas vdekjes së një burri i cili ra nga një urë, pasi ndoqi udhëzimet e Google Maps

Aplikacione
U përplas me veturë në mur dhe mjeti iu përfshi nga zjarri, polici në Karolinën e Veriut shpëton shoferin që kishte humbur vetëdijen

U përplas me veturë në mur dhe mjeti iu përfshi nga zjarri, polici në Karolinën e Veriut shpëton shoferin që kishte humbur vetëdijen

Amerika
Mori biletat e lotarisë si dhuratë për ditëlindje – burri nga Karolina e Veriut fiton 100,000 dollarë

Mori biletat e lotarisë si dhuratë për ditëlindje – burri nga Karolina e Veriut fiton 100,000 dollarë

Interesante
Tornado goditi fabrikën Pfizer, dëmtohen 50 mijë paleta ilaçesh në Karolinën e Veriut

Tornado goditi fabrikën Pfizer, dëmtohen 50 mijë paleta ilaçesh në Karolinën e Veriut

Amerika
Zjarrfikësit shpëtojnë gomarin që ra në një gropë në Karolinën e Veriut

Zjarrfikësit shpëtojnë gomarin që ra në një gropë në Karolinën e Veriut

Interesante
Mbyllet parku i lodrave në Karolinën e Veriut, shkak çarja e strukturës së metaltë nëpër të cilën kalonte treni

Mbyllet parku i lodrave në Karolinën e Veriut, shkak çarja e strukturës së metaltë nëpër të cilën kalonte treni

Amerika
Filloi nga një debat, momenti kur shoferi dhe pasagjeri qëllojnë me armë njëri-tjetrin në një autobus në lëvizje në Karolinë të Veriut

Filloi nga një debat, momenti kur shoferi dhe pasagjeri qëllojnë me armë njëri-tjetrin në një autobus në lëvizje në Karolinë të Veriut

Amerika
Ngecë brenda ndërtesës së përfshirë nga zjarri në Karolinën e Veriut, punonjësi transmeton live në Facebook momentet e fundit të jetës

Ngecë brenda ndërtesës së përfshirë nga zjarri në Karolinën e Veriut, punonjësi transmeton live në Facebook momentet e fundit të jetës

Amerika
Amerikani përballet me ariun për të shpëtuar qenin e tij

Amerikani përballet me ariun për të shpëtuar qenin e tij

Fun Lajme
Amerikania ‘kremtoi’ divorcin duke i vënë flakën fustanit të nusërisë

Amerikania ‘kremtoi’ divorcin duke i vënë flakën fustanit të nusërisë

Interesante
Ishte duke pushuar në kopshtin e tij – amerikani befasohet nga ariu i zi

Ishte duke pushuar në kopshtin e tij – amerikani befasohet nga ariu i zi

Fun Lajme
Pavarësisht se policia kishin rrethuar zonën, punonjësin e Amazonit kjo nuk e ndaloi – tentoi ta dorëzojë pakon te klienti

Pavarësisht se policia kishin rrethuar zonën, punonjësin e Amazonit kjo nuk e ndaloi – tentoi ta dorëzojë pakon te klienti

Fun Lajme
Çifti bashkëshortor nga SHBA shitën gjithçka që patën, për të jetuar dhe udhëtuar tërë kohën me rulotën që e blenë për 57 mijë dollarë

Çifti bashkëshortor nga SHBA shitën gjithçka që patën, për të jetuar dhe udhëtuar tërë kohën me rulotën që e blenë për 57 mijë dollarë

Interesante
Festimi i vonshëm i Krishtlindjeve çon në fitimin e çmimit të lotarisë prej 150 mijë dollarëve

Festimi i vonshëm i Krishtlindjeve çon në fitimin e çmimit të lotarisë prej 150 mijë dollarëve

Interesante
Gruaja nga Karolina e Veriut fiton çmimin e lotarisë 2 milionë dollarë ndërsa kishte dalë për blerje të biskotave

Gruaja nga Karolina e Veriut fiton çmimin e lotarisë 2 milionë dollarë ndërsa kishte dalë për blerje të biskotave

Interesante
Wisconsin dhe Karolina e Veriut dy shtetet më të fundit që ndalojnë TikTok-un në pajisjet shtetërore

Wisconsin dhe Karolina e Veriut dy shtetet më të fundit që ndalojnë TikTok-un në pajisjet shtetërore

Lajme Teknologji
Gruaja nga Karolina e Veriut fiton çmimin e llotarisë prej 2 milionë dollarësh vetëm dy muaj pas çmimit të parë prej 1 milion dollarësh

Gruaja nga Karolina e Veriut fiton çmimin e llotarisë prej 2 milionë dollarësh vetëm dy muaj pas çmimit të parë prej 1 milion dollarësh

Interesante
Xhinset më të vjetra në botë shiten për 114 mijë dollarë

Xhinset më të vjetra në botë shiten për 114 mijë dollarë

Interesante
Rrëzohet një helikopter në Karolinën e Veriut, humbin jetën dy persona – fluturakja i përkiste një televizioni lokal

Rrëzohet një helikopter në Karolinën e Veriut, humbin jetën dy persona – fluturakja i përkiste një televizioni lokal

Amerika
Pesë të vdekur, përfshirë një oficer policie nga të shtënat në Karolinën e Veriut

Pesë të vdekur, përfshirë një oficer policie nga të shtënat në Karolinën e Veriut

Amerika
Demi ‘jashtëzakonisht agresiv’ i arratisur nga rodeo mbetet i lirë në rrugët e Karolinës Veriore

Demi ‘jashtëzakonisht agresiv’ i arratisur nga rodeo mbetet i lirë në rrugët e Karolinës Veriore

Fun Lajme
Klinikisht u shpall i vdekur, në çastet e fundi dha shenje jete – burri nga Karolina e Veriut është në listën e donatorëve të organeve

Klinikisht u shpall i vdekur, në çastet e fundi dha shenje jete – burri nga Karolina e Veriut është në listën e donatorëve të organeve

Kuriozitete
Grabitësi u përpoq që t’i ikte policisë amerikane – publikohen pamjet e vrasjes së 21-vjeçarit

Grabitësi u përpoq që t’i ikte policisë amerikane – publikohen pamjet e vrasjes së 21-vjeçarit

Amerika
Piloti amerikan bëri ulje emergjente në një autostradë në Karolinën e Veriut – detaje dhe pamje që tregojnë se si u zhvillua ngjarja

Piloti amerikan bëri ulje emergjente në një autostradë në Karolinën e Veriut – detaje dhe pamje që tregojnë se si u zhvillua ngjarja

Amerika