LAJMI I FUNDIT:
Karim Benzema

Karim Benzema

1015 Artikuj

Info

Karim Benzema është futbollist francez i lindur më 19 dhjetor 1987.

Benzema përkrahë Francën nga shtëpia

Benzema përkrahë Francën nga shtëpia

Përfaqësueset
A e keni ditur që edhe Juventusi e ka BBC-në (Foto)

A e keni ditur që edhe Juventusi e ka BBC-në (Foto)

Nol Elshani
Real Madrid shet shtatë futbollistë

Real Madrid shet shtatë futbollistë

La Liga
Kryeministri i Francës ka dy fjalë për Benzeman

Kryeministri i Francës ka dy fjalë për Benzeman

Përfaqësueset
Benzema, “djali i keq” i futbollit francez

Benzema, “djali i keq” i futbollit francez

Përfaqësueset
Reagojnë zyrtarët francezë pas deklaratës së Benzemas

Reagojnë zyrtarët francezë pas deklaratës së Benzemas

Përfaqësueset
Ky është top-formacioni me lojtarët që nuk u ftuan në “France 2016” (Foto)

Ky është top-formacioni me lojtarët që nuk u ftuan në “France 2016” (Foto)

Rishikime
Benzema sulmon ashpër Deschampsin

Benzema sulmon ashpër Deschampsin

Përfaqësueset
Të pasmet e saj bënë për vete shumë sportistë, mes tyre Benzema, Witsel… (Foto, +16)

Të pasmet e saj bënë për vete shumë sportistë, mes tyre Benzema, Witsel… (Foto, +16)

Yjet
Kjo është lista e lojtarëve që dëshiron Mourinho tek United

Kjo është lista e lojtarëve që dëshiron Mourinho tek United

Premier League
Benzema kërkon të qëndrojë pas triumfit

Benzema kërkon të qëndrojë pas triumfit

La Liga
Gjenerata rebele e Francës (Video)

Gjenerata rebele e Francës (Video)

Lavdim Pireva
Vjen goditja e parë, Mourinho do Benzeman te United

Vjen goditja e parë, Mourinho do Benzeman te United

La Liga
Benzema tregon klubin e ri përmes një postimi në Instagram? Reagojnë tifozët! (Foto)

Benzema tregon klubin e ri përmes një postimi në Instagram? Reagojnë tifozët! (Foto)

Premier League
Këta 13 super lojtarë do të mungojnë në EURO 2016 (Foto)

Këta 13 super lojtarë do të mungojnë në EURO 2016 (Foto)

Futboll
Reali është i dyti, shpreson në titull (Video)

Reali është i dyti, shpreson në titull (Video)

La Liga
Përplaset Mustafi me bashkëlojtarin, realizon Benzema (Video)

Përplaset Mustafi me bashkëlojtarin, realizon Benzema (Video)

La Liga
Drogë, armë, para – Benzema në videon kontroverse (Video)

Drogë, armë, para – Benzema në videon kontroverse (Video)

Po Flitet
Zidane merr lajme të mira nga lojtarët e lënduar

Zidane merr lajme të mira nga lojtarët e lënduar

La Liga
Sa shumë kokëçarje për Zidanen, mungesa të mëdha, por a është CR7 i gatshëm?

Sa shumë kokëçarje për Zidanen, mungesa të mëdha, por a është CR7 i gatshëm?

Liga e Kampionëve
Ronaldo i gatshëm për Cityn, Benzema pret ditën e mërkure

Ronaldo i gatshëm për Cityn, Benzema pret ditën e mërkure

Liga e Kampionëve
Zidane i lumtur me fitoren, flet edhe për CR7 dhe Benzeman

Zidane i lumtur me fitoren, flet edhe për CR7 dhe Benzeman

La Liga
CR7 dhe Benzema ndalen nga tifozët, por cila ishte përgjigjja e portugezit kur u pyet për lëndimin? (Video)

CR7 dhe Benzema ndalen nga tifozët, por cila ishte përgjigjja e portugezit kur u pyet për lëndimin? (Video)

Liga e Kampionëve
Reali pa tre super yje kundër Sociedadit

Reali pa tre super yje kundër Sociedadit

La Liga