LAJMI I FUNDIT:
Karim Benzema

Karim Benzema

1037 Artikuj

Info

Karim Benzema është futbollist francez i lindur më 19 dhjetor 1987.

Florentino Perez nderon Benzeman dhe Bellinghamin gjatë asamblesë së përgjithshme të Real Madridit

Florentino Perez nderon Benzeman dhe Bellinghamin gjatë asamblesë së përgjithshme të Real Madridit

La Liga
E ‘largoi’ trajneri para pak ditësh, Benzema feston me het-trik

E ‘largoi’ trajneri para pak ditësh, Benzema feston me het-trik

Ligat tjera
Zbulohet sherri dhe debati mes Espirito Santos dhe Benzmas, kjo i kushtoi trajnerit me shkarkim pas 24 orësh

Zbulohet sherri dhe debati mes Espirito Santos dhe Benzmas, kjo i kushtoi trajnerit me shkarkim pas 24 orësh

Ligat tjera
Ish-trajneri i Ligës Premier afër shkarkimit nga Al-Ittihad pas sherrit me Benzeman

Ish-trajneri i Ligës Premier afër shkarkimit nga Al-Ittihad pas sherrit me Benzeman

Ligat tjera
“Nuk doja të grabisja Messin se e dua”, flet hajduti shqiptar që grabiti Ronaldon dhe Cruyffin

“Nuk doja të grabisja Messin se e dua”, flet hajduti shqiptar që grabiti Ronaldon dhe Cruyffin

Ndërkombëtare
Renditje befasuese për Jude Bellingham në listën për Topin e Artë gjersa zbulohen 15 lojtarët e parë

Renditje befasuese për Jude Bellingham në listën për Topin e Artë gjersa zbulohen 15 lojtarët e parë

Ndërkombëtare
Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Ndërkombëtare
Benzema mahnit me një supergol dhe një asistim në ndeshjen e fundit të Al-Ittihad

Benzema mahnit me një supergol dhe një asistim në ndeshjen e fundit të Al-Ittihad

Ndërkombëtare
Mourinho për fituesin e Topit të Artë: Ndihesha në të njëjtën mënyrë kur e fitoi Modric

Mourinho për fituesin e Topit të Artë: Ndihesha në të njëjtën mënyrë kur e fitoi Modric

Ndërkombëtare
Politikania franceze Marine Le Pen sulmon Benzemën: Ai mbështet islamizmin më radikal

Politikania franceze Marine Le Pen sulmon Benzemën: Ai mbështet islamizmin më radikal

Përfaqësueset
Benzema po shqyrton një veprim ligjor ndaj ministrit francez që e akuzoi atë për lidhje me grupin terrorist

Benzema po shqyrton një veprim ligjor ndaj ministrit francez që e akuzoi atë për lidhje me grupin terrorist

Ndërkombëtare
Senatorja franceze kërkon që Benzemas t’i hiqet Topi i Artë dhe shtetësia franceze për lidhje me terroristët

Senatorja franceze kërkon që Benzemas t’i hiqet Topi i Artë dhe shtetësia franceze për lidhje me terroristët

Ndërkombëtare
Kush janë Vëllazëria Myslimane, organizata islamike me të cilën është i lidhur Benzema?

Kush janë Vëllazëria Myslimane, organizata islamike me të cilën është i lidhur Benzema?

Ndërkombëtare
Ministri i Brendshëm i Francës akuzon Benzemën për lidhjet e tij me një grup terrorist

Ministri i Brendshëm i Francës akuzon Benzemën për lidhjet e tij me një grup terrorist

Ndërkombëtare
Karim Benzema do të rikthehet në Bernabeu vitin e ardhshëm

Karim Benzema do të rikthehet në Bernabeu vitin e ardhshëm

Ndërkombëtare
Mohamed Salah ende po tërheq interesim nga klubet e Arabisë Saudite

Mohamed Salah ende po tërheq interesim nga klubet e Arabisë Saudite

Premier League
Forbes publikon listën e futbollistëve më të paguar në botë: ‘Mbreti’ rimerr fronin, Messi i dyti

Forbes publikon listën e futbollistëve më të paguar në botë: ‘Mbreti’ rimerr fronin, Messi i dyti

Ndërkombëtare
Benzema flet për arsyet e largimit nga Real Madridi

Benzema flet për arsyet e largimit nga Real Madridi

Ndërkombëtare
Ibrahimovic i pamëshirshëm, godet yjet që shkuan në Arabinë Saudite: Kisha edhe unë mundësi

Ibrahimovic i pamëshirshëm, godet yjet që shkuan në Arabinë Saudite: Kisha edhe unë mundësi

Ndërkombëtare
Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

La Liga
Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

La Liga
Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

La Liga
Benzema shënoi golin e 520-të në karrierë, por i pari me këtë pjesë të trupit

Benzema shënoi golin e 520-të në karrierë, por i pari me këtë pjesë të trupit

Ligat tjera
Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Ndërkombëtare