LAJMI I FUNDIT:

Kapsllëku

48 Artikuj

Shenjat që tregojnë se trupin e keni të mbushur me toksina

Shenjat që tregojnë se trupin e keni të mbushur me toksina

Këshilla mjekësore
A është konstipacioni rrezik për shëndetin?

A është konstipacioni rrezik për shëndetin?

Shëndetësi Lajme
Nuk shkoi në tualet për një javë, 80-vjeçarit gati sa nuk i “shpërthyen” zorrët (Foto)

Nuk shkoi në tualet për një javë, 80-vjeçarit gati sa nuk i “shpërthyen” zorrët (Foto)

Interesante
Pse vuani nga kapsllëku? Ushqimet që ju ndihmojnë për të luftuar konstipacionin

Pse vuani nga kapsllëku? Ushqimet që ju ndihmojnë për të luftuar konstipacionin

Këshilla mjekësore
Shpëtim për tretje të keqe: Ilaçi për lukth …

Shpëtim për tretje të keqe: Ilaçi për lukth …

Të njohim produktet
Shtypeni fort dhe mbajeni këtë pikë deri në dy minuta dhe pastaj prisni se çfarë do të ndodhë me organizmin tuaj… do të çuditeni!

Shtypeni fort dhe mbajeni këtë pikë deri në dy minuta dhe pastaj prisni se çfarë do të ndodhë me organizmin tuaj… do të çuditeni!

Mjekësi alternative
Tri probleme në WC të cilat mund të zbulojnë që keni diabetin

Tri probleme në WC të cilat mund të zbulojnë që keni diabetin

Këshilla mjekësore
“Sëmundja misterioze”: Gruaja shkonte në tualet një herë në javë, ishte aq e fryrë sa që njerëzit mendonin se ishte shtatzënë (Foto)

“Sëmundja misterioze”: Gruaja shkonte në tualet një herë në javë, ishte aq e fryrë sa që njerëzit mendonin se ishte shtatzënë (Foto)

Nga Bota
Pesë poza të jogas për trajtimin e shumë problemeve me stomak (video)

Pesë poza të jogas për trajtimin e shumë problemeve me stomak (video)

Joga
Zgjidhni problemin me fryrjen, të thatit në lukth, kapsllëkun dhe me zorrët dembele në mënyrë natyrale!

Zgjidhni problemin me fryrjen, të thatit në lukth, kapsllëkun dhe me zorrët dembele në mënyrë natyrale!

Nutricion
Si t’i largoni hemorroidet në mënyrë natyrale

Si t’i largoni hemorroidet në mënyrë natyrale

Këshilla mjekësore
Dhimbjet e muskujve, lodhja dhe kapsllëku: Që të trija mund të jenë shenja të mungesës së magnezit!

Dhimbjet e muskujve, lodhja dhe kapsllëku: Që të trija mund të jenë shenja të mungesës së magnezit!

Nutricion
Kirurgu i njohur britanik: Kështu shërohen metabolizmi i keq, kapsllëku dhe jashtëqitja e fortë, pa ilaçe!

Kirurgu i njohur britanik: Kështu shërohen metabolizmi i keq, kapsllëku dhe jashtëqitja e fortë, pa ilaçe!

Mjekësi alternative
Si të shmangni sëmundjet e zorrëve?

Si të shmangni sëmundjet e zorrëve?

Mjekësi alternative
Sëmundjet të cilat mund t’i mjekoni me ushqime

Sëmundjet të cilat mund t’i mjekoni me ushqime

Ushqim i shëndetshëm
Katër arsye se përse duhet ta përtypni mirë ushqimin

Katër arsye se përse duhet ta përtypni mirë ushqimin

Të tjera
Mbajtja e nevojës mund t’ju mbysë

Mbajtja e nevojës mund t’ju mbysë

Shëndetësi Lajme
Çka ndodh me trupin gjatë kapsllëkut?

Çka ndodh me trupin gjatë kapsllëkut?

Këshilla mjekësore
Gjashtë të mirat shëndetësore që i sjell konsumimi i ujit të ngrohtë

Gjashtë të mirat shëndetësore që i sjell konsumimi i ujit të ngrohtë

Këshilla mjekësore
Hiqni qafe kapsllëkun dhe toksinat vetëm me uthull dhe mjaltë

Hiqni qafe kapsllëkun dhe toksinat vetëm me uthull dhe mjaltë

Mjekësi alternative
Hidrokolonterapia, detoksikimi perfekt i trupit dhe i mendjes

Hidrokolonterapia, detoksikimi perfekt i trupit dhe i mendjes

Këshilla mjekësore
Përzieni QUMËSHTIN me këta DY PËRBËRËS dhe do të FLINI si QENGJ brenda NJË MINUTE

Përzieni QUMËSHTIN me këta DY PËRBËRËS dhe do të FLINI si QENGJ brenda NJË MINUTE

Të tjera
Këto janë të mirat shëndetësore që i sjell pirja e një gote me ujë të nxehtë në mëngjes

Këto janë të mirat shëndetësore që i sjell pirja e një gote me ujë të nxehtë në mëngjes

Këshilla mjekësore
Këto janë arsyet se përse barku juaj qëndron i fryrë

Këto janë arsyet se përse barku juaj qëndron i fryrë

Këshilla mjekësore