LAJMI I FUNDIT:

Kafene

25 Artikuj

Francezi që zbuloi “udhëzuesin” magjik për rikthimin e të rinjve në fshat!

Francezi që zbuloi “udhëzuesin” magjik për rikthimin e të rinjve në fshat!

Botë
Aeroplanin komercial e shndërrojnë në kafene në Tajlandë

Aeroplanin komercial e shndërrojnë në kafene në Tajlandë

Interesante
Shqiptarët shpenzojnë 385 milionë euro në vit në kafene, restorante e hotele

Shqiptarët shpenzojnë 385 milionë euro në vit në kafene, restorante e hotele

Financa
Burri kalonte shumë kohë në kafene, gruaja vendosi të ndërmerrte diçka – ndërton një të tillë në kopshtin e shtëpisë së tyre

Burri kalonte shumë kohë në kafene, gruaja vendosi të ndërmerrte diçka – ndërton një të tillë në kopshtin e shtëpisë së tyre

Interesante
Rojat e kafenesë sulmuan një turist që u hodh në lumin që ndodhej në afërsi (Video)

Rojat e kafenesë sulmuan një turist që u hodh në lumin që ndodhej në afërsi (Video)

Dështime
Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Fun Lajme
Zinxhiri i kafeneve ndalon përdorimin e telefonave, mysafirët të flasin më shumë mes vete (Foto)

Zinxhiri i kafeneve ndalon përdorimin e telefonave, mysafirët të flasin më shumë mes vete (Foto)

Fun Lajme
Kalimtari me fat eci poshtë një kafeneje, pak sekonda para se të rrëzohej streha mbi të (Video)

Kalimtari me fat eci poshtë një kafeneje, pak sekonda para se të rrëzohej streha mbi të (Video)

Interesante
Ngjanë si mashtrim optik, brenda kafenesë ku vizitorët ndjehen se janë në film të animuar (Foto)

Ngjanë si mashtrim optik, brenda kafenesë ku vizitorët ndjehen se janë në film të animuar (Foto)

Fun Lajme
Qëllohet me grusht në qendër të Parisit, sepse iu kundërvu kalimtarit që e fërshëlleu (Video)

Qëllohet me grusht në qendër të Parisit, sepse iu kundërvu kalimtarit që e fërshëlleu (Video)

Nga Bota
Tullumbacja lëvizi horizontalisht nëpër ajër, sikur të jetë ‘pushtuar nga fantazma’ (Video)

Tullumbacja lëvizi horizontalisht nëpër ajër, sikur të jetë ‘pushtuar nga fantazma’ (Video)

Fun Lajme
Hyri i maskuar në kafene dhe hodhi ngjyrë mbi mysafirët (Video)

Hyri i maskuar në kafene dhe hodhi ngjyrë mbi mysafirët (Video)

Dështime
Po pinte në kafene, kapi gurin që e hodhën drejt tij pa lëshuar gotën e birrës prej dore (Video)

Po pinte në kafene, kapi gurin që e hodhën drejt tij pa lëshuar gotën e birrës prej dore (Video)

Interesante
Treguan aftësitë e baletit pranë banakut, përfunduan të përplasura në dysheme (Video)

Treguan aftësitë e baletit pranë banakut, përfunduan të përplasura në dysheme (Video)

Dështime
Bontoni në kafene dhe restorant

Bontoni në kafene dhe restorant

Lifestyle
Ulet në rrethojën e ballkonit për të tymosur, vdes pasi bie nga lartë (Video)

Ulet në rrethojën e ballkonit për të tymosur, vdes pasi bie nga lartë (Video)

Nga Bota
Shoferi humb kontrollin, përplaset në kafene dhe lëndon tre persona (Video)

Shoferi humb kontrollin, përplaset në kafene dhe lëndon tre persona (Video)

Ngjarje
Fëmija i maskuar detyrohet të vjedh telefonin në kafene (Video)

Fëmija i maskuar detyrohet të vjedh telefonin në kafene (Video)

Dështime
Kali hyri në kafene, e shërbyen sikur të ishte vizitor i zakonshëm (Video)

Kali hyri në kafene, e shërbyen sikur të ishte vizitor i zakonshëm (Video)

Fun Lajme
U godit keq nga autobusi, u ngrit dhe hyri në kafene për të pirë birra! (Video, +16)

U godit keq nga autobusi, u ngrit dhe hyri në kafene për të pirë birra! (Video, +16)

Interesante
Ku më së shpeshti vendosin meshkujt për tradhti: katër top vendet!

Ku më së shpeshti vendosin meshkujt për tradhti: katër top vendet!

Lifestyle
Sa më shumë që shikohet ky ilustrim, dalin sekretet misterioze dhe të frikshme (Foto)

Sa më shumë që shikohet ky ilustrim, dalin sekretet misterioze dhe të frikshme (Foto)

Interesante
Dhëmbin që i shkaktonte dhimbje, shoku ia nxori mes të kafenesë (Video)

Dhëmbin që i shkaktonte dhimbje, shoku ia nxori mes të kafenesë (Video)

Dështime
Vuri bast se ia rrëzon dorën, por mbeti me krah të thyer (Video)

Vuri bast se ia rrëzon dorën, por mbeti me krah të thyer (Video)

Dështime