LAJMI I FUNDIT:

Jusuf Thaçi

32 Artikuj

Edicioni i dytë i LIFE from Gjirafa po ofron aftësim falas dhe punësim të garantuar

Edicioni i dytë i LIFE from Gjirafa po ofron aftësim falas dhe punësim të garantuar

Marketing
Jusuf Thaçi rendit arsyet pse librat kushtojnë më shtrenjtë nëse i blejnë qytetarët

Jusuf Thaçi rendit arsyet pse librat kushtojnë më shtrenjtë nëse i blejnë qytetarët

Arsim
Reagime ndaj deklaratave të Josep Borrellit: Të njëanshme dhe po nxisin tensione

Reagime ndaj deklaratave të Josep Borrellit: Të njëanshme dhe po nxisin tensione

Kosovë
Thaçi: Bazuar në ato që tha Kurti për Asociacionin, kjo qeveri nuk ka më legjitimet të qeverisë me vendin

Thaçi: Bazuar në ato që tha Kurti për Asociacionin, kjo qeveri nuk ka më legjitimet të qeverisë me vendin

Kosovë
Jusuf Thaçi: Qeveria të ofrojë kompensim shtesë për punëtorët e sektorit publik, ndëshkimi i grevistëve nuk është zgjidhje

Jusuf Thaçi: Qeveria të ofrojë kompensim shtesë për punëtorët e sektorit publik, ndëshkimi i grevistëve nuk është zgjidhje

Arsim
Mërgim Cahani dhe Jusuf Thaçi sot me sesion LIVE të pyetjeve për projektin e ri ‘Gjirafa Life’

Mërgim Cahani dhe Jusuf Thaçi sot me sesion LIVE të pyetjeve për projektin e ri ‘Gjirafa Life’

Marketing
Ish-zëvendësministri i Arsimit thotë se çerdhet duhet të hapen – numëron disa arsye

Ish-zëvendësministri i Arsimit thotë se çerdhet duhet të hapen – numëron disa arsye

Kosovë
MASHTI: Hapja e shkollave dhe çerdheve, varet nga situata pandemike dhe rekomandimet e IKSHPK-së

MASHTI: Hapja e shkollave dhe çerdheve, varet nga situata pandemike dhe rekomandimet e IKSHPK-së

Jehona Hulaj
Nga java e ardhshme, mësim online edhe për shkollat e mesme të larta

Nga java e ardhshme, mësim online edhe për shkollat e mesme të larta

Arsim
Pas mbylljes së shkollave, MASHTI nis përgatitjet për të ofruar mësim online

Pas mbylljes së shkollave, MASHTI nis përgatitjet për të ofruar mësim online

Arsim
Bajrami e Thaçi flasin për gjendjen në arsim  

Bajrami e Thaçi flasin për gjendjen në arsim  

Arsim
Jusuf Thaçi emërohet zëvendësministër i Arsimit

Jusuf Thaçi emërohet zëvendësministër i Arsimit

Kosovë
Në vend të urimit: Lamtumirë Albin opozitari!

Në vend të urimit: Lamtumirë Albin opozitari!

Jusuf Thaçi
Thaçi: Gjendja në Kompleksin memorial të familjes Jashari ka nevojë për masa emergjente (Video)

Thaçi: Gjendja në Kompleksin memorial të familjes Jashari ka nevojë për masa emergjente (Video)

Kosovë
Dorëzohet në Qeveri peticioni për shpëtimin e Kompleksit të familjes Jashari (Dokument)

Dorëzohet në Qeveri peticioni për shpëtimin e Kompleksit të familjes Jashari (Dokument)

Kosovë
Universitetet e jashtëligjshme të Thaçit, drejt mbylljes nga Haradinaj

Universitetet e jashtëligjshme të Thaçit, drejt mbylljes nga Haradinaj

Arsim
Thaçi: Nuk ka tabore në Vetëvendosje (Video)

Thaçi: Nuk ka tabore në Vetëvendosje (Video)

Politikë
Thaçi: Vetëvendosje pa Albin Kurtin nuk mund të fitojë

Thaçi: Vetëvendosje pa Albin Kurtin nuk mund të fitojë

Politikë
Thaçi: Shqiptarët kanë të drejtë historike për tu bashkuar (Video)

Thaçi: Shqiptarët kanë të drejtë historike për tu bashkuar (Video)

Politikë
Jusuf Thaçi, letër publike Albin Kurtit: Ndryshoje qasjen ndaj personave që e kanë instaluar dhunën si mjet politik, ose largohu nga VV

Jusuf Thaçi, letër publike Albin Kurtit: Ndryshoje qasjen ndaj personave që e kanë instaluar dhunën si mjet politik, ose largohu nga VV

Politikë
Debat D Plus në RTV Dukagjini: Çka po ndodh me demarkacionin? (Video)

Debat D Plus në RTV Dukagjini: Çka po ndodh me demarkacionin? (Video)

Politikë
DEBAT D+: Cilat ishin të mirat dhe gabimet e ditës së parë të fushatës së partive politike? (Video)

DEBAT D+: Cilat ishin të mirat dhe gabimet e ditës së parë të fushatës së partive politike? (Video)

Politikë
“DEBAT D+”: Molliqaj përball gazetarëve (Video)

“DEBAT D+”: Molliqaj përball gazetarëve (Video)

Politikë
Në politikat zhvillimore të Kosovës fëmijët me talent të veçantë nuk janë prioritet (Video)

Në politikat zhvillimore të Kosovës fëmijët me talent të veçantë nuk janë prioritet (Video)

Kosovë