LAJMI I FUNDIT:

Justin Kluivert

76 Artikuj

Roma fiton ndaj Basaksehir dhe mbetet në garë për vendin e parë në grup

Roma fiton ndaj Basaksehir dhe mbetet në garë për vendin e parë në grup

Liga e Evropës
Roma fiton sfidën atraktive ndaj Sassuolos

Roma fiton sfidën atraktive ndaj Sassuolos

Serie A
Top 10 futbollistët e rinj më të shtrenjtë – Sancho, Guendouzi dhe Zaniolo në krye të listës

Top 10 futbollistët e rinj më të shtrenjtë – Sancho, Guendouzi dhe Zaniolo në krye të listës

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i adoleshentëve në Serie A – emra që tashmë kanë lënë shenjë në futbollin italian

Formacioni më i mirë i adoleshentëve në Serie A – emra që tashmë kanë lënë shenjë në futbollin italian

Serie A
Notat e lojtarëve: Spal 2-1 Roma, zhgënjejnë Kluivert dhe El Shaarawy

Notat e lojtarëve: Spal 2-1 Roma, zhgënjejnë Kluivert dhe El Shaarawy

Serie A
Arsyeja se pse të gjithë të larguarit nga Ajaxi marrin numrin 34 – Për shokun e tyre Nouri që e mbylli herët karrierën nga dëmtimi në tru

Arsyeja se pse të gjithë të larguarit nga Ajaxi marrin numrin 34 – Për shokun e tyre Nouri që e mbylli herët karrierën nga dëmtimi në tru

Ndërkombëtare
Nëntë adoleshentët që po çmendin botën e futbollit me talentin e tyre, nga Sancho tek De Ligt e Kluivert

Nëntë adoleshentët që po çmendin botën e futbollit me talentin e tyre, nga Sancho tek De Ligt e Kluivert

Shkumbin Pireva
Notat e lojtarëve: Roma 3-2 Genoa, vlerësohen Fazio dhe Cristante

Notat e lojtarëve: Roma 3-2 Genoa, vlerësohen Fazio dhe Cristante

Serie A
Roma rikthehet dy herë nga disavantazhi për ta mposhtur Genoan

Roma rikthehet dy herë nga disavantazhi për ta mposhtur Genoan

Serie A
Roma-Genoa: Formacionet zyrtare, Kluivert nga fillimi

Roma-Genoa: Formacionet zyrtare, Kluivert nga fillimi

Serie A
Udinese 1-0 Roma, nota e Behramit dhe të tjerëve

Udinese 1-0 Roma, nota e Behramit dhe të tjerëve

Serie A
Kluivert: Ronaldo më inspiroi

Kluivert: Ronaldo më inspiroi

Serie A
Justin Kluivert ëndërron të luajë për Barcën

Justin Kluivert ëndërron të luajë për Barcën

La Liga
France Football publikon 10 emrat e futbollistëve që synojnë Trofeun Kopa, Topin e Artë për U-21  

France Football publikon 10 emrat e futbollistëve që synojnë Trofeun Kopa, Topin e Artë për U-21  

Ndërkombëtare
Kluivert me golin ndaj Plzen thyen dy rekorde në Ligën e Kampionëve

Kluivert me golin ndaj Plzen thyen dy rekorde në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Roma shkatërron Plzenin në ‘Olympico’, Dzeko shënon tri herë

Roma shkatërron Plzenin në ‘Olympico’, Dzeko shënon tri herë

Liga e Kampionëve
Roma-Plzen: Formacionet e mundshme, Di Francesco i beson Kluivertit

Roma-Plzen: Formacionet e mundshme, Di Francesco i beson Kluivertit

Liga e Kampionëve
Kluivert: Dua të luaj, por ende nuk ka ardhur koha ime

Kluivert: Dua të luaj, por ende nuk ka ardhur koha ime

Serie A
Dzeko: Goli ndaj Torinos ishte njëri prej tre golave më të bukur në karrierën time

Dzeko: Goli ndaj Torinos ishte njëri prej tre golave më të bukur në karrierën time

Serie A
Nga Ronaldo te Higuain e Nainggolan – Blerjet më të mëdha në Serie A këtë afat kalimtar ku u harxhuan mbi 1 miliard euro

Nga Ronaldo te Higuain e Nainggolan – Blerjet më të mëdha në Serie A këtë afat kalimtar ku u harxhuan mbi 1 miliard euro

Serie A
Klubet që kanë shpenzuar më së shumti deri më tani, Juve i pari

Klubet që kanë shpenzuar më së shumti deri më tani, Juve i pari

Ndërkombëtare
Zbulohen emrat e pesë lojtarëve të kërkuar nga Mourinho, portugezi kërkonte buxhet 500 milionë euro për blerjen e tyre

Zbulohen emrat e pesë lojtarëve të kërkuar nga Mourinho, portugezi kërkonte buxhet 500 milionë euro për blerjen e tyre

Premier League
Roma zyrtarizon Kluivertin, lojtari nënshkruan për pesë vite

Roma zyrtarizon Kluivertin, lojtari nënshkruan për pesë vite

Përfaqësueset
Kluivert arrin në Romë, pritje e zjarrtë nga tifozët në aeroport

Kluivert arrin në Romë, pritje e zjarrtë nga tifozët në aeroport

Serie A