LAJMI I FUNDIT:
Jurgen Klopp

Jurgen Klopp

1362 Artikuj

Info

Jurgen Norbert Klopp është trajner gjerman i lindur më 16 qershor 1967.

Kontratë e re për Canin

Kontratë e re për Canin

Premier League
Kështu këndojnë hip-hop lojtarët e Liverpoolit (Video)

Kështu këndojnë hip-hop lojtarët e Liverpoolit (Video)

Imran Amiti
Liverpool afër Manes

Liverpool afër Manes

Premier League
Higuain drejt Liverpoolit? (Foto)

Higuain drejt Liverpoolit? (Foto)

Premier League
Higuain largohet nga Napoli vetëm për këtë klub anglez

Higuain largohet nga Napoli vetëm për këtë klub anglez

Premier League
Zbulohet një prapaskenë interesante, ja te cila skuadër e kishte ndërmend Xhaka të transferohej gjatë verës

Zbulohet një prapaskenë interesante, ja te cila skuadër e kishte ndërmend Xhaka të transferohej gjatë verës

Arbios Kryeziu
Klopp flet për transferimin e ri

Klopp flet për transferimin e ri

Premier League
Ja sa finale i ka humbur në karrierë Jurgen Klopp

Ja sa finale i ka humbur në karrierë Jurgen Klopp

Liga e Evropës
Klopp merr përgjegjësinë për humbjen

Klopp merr përgjegjësinë për humbjen

Liga e Evropës
Milner: Është edhe më e rëndë, pasi do të jemi jashtë Evropës

Milner: Është edhe më e rëndë, pasi do të jemi jashtë Evropës

Liga e Evropës
Klopp me fjalë të mëdha para ndeshjes

Klopp me fjalë të mëdha para ndeshjes

Liga e Evropës
Ky është formacioni që Klopp duhet ta bëjë që Liverpooli ta fitojë trofeun (Foto)

Ky është formacioni që Klopp duhet ta bëjë që Liverpooli ta fitojë trofeun (Foto)

Arnolld Korenica
E konfirmon Klopp, ky lojtar nuk do të luajë në finale ndaj Sevillas

E konfirmon Klopp, ky lojtar nuk do të luajë në finale ndaj Sevillas

Liga e Evropës
Can flet për raportet që kishte me Guardiolan, lavdëron Kloppin

Can flet për raportet që kishte me Guardiolan, lavdëron Kloppin

Premier League
Lojtari i kërkuar nga Klopp vesh fanellën e Liverpoolit – transferi i parë i Reds?

Lojtari i kërkuar nga Klopp vesh fanellën e Liverpoolit – transferi i parë i Reds?

Premier League
Klopp: Sevilla favorite për finalen e EL

Klopp: Sevilla favorite për finalen e EL

Liga e Evropës
“Do të isha i nderuar të punoja me Kloppin”

“Do të isha i nderuar të punoja me Kloppin”

Premier League
Klopp befason me deklaratën rreth të ardhmes së tij

Klopp befason me deklaratën rreth të ardhmes së tij

Premier League
Klopp ka disa fjalë të mëdha për skuadrën e tij

Klopp ka disa fjalë të mëdha për skuadrën e tij

Liga e Evropës
Klopp shpreson në rikthimin e Can dhe Origit

Klopp shpreson në rikthimin e Can dhe Origit

Premier League
Klopp insiston për Pastoren

Klopp insiston për Pastoren

Premier League
Klopp: Ishte humbje e merituar

Klopp: Ishte humbje e merituar

Premier League
Klopp beson në rikthim

Klopp beson në rikthim

Liga e Evropës
Klopp respekton Liverpoolin

Klopp respekton Liverpoolin

Liga e Evropës