LAJMI I FUNDIT:
Jurgen Klopp

Jurgen Klopp

1358 Artikuj

Info

Jurgen Norbert Klopp është trajner gjerman i lindur më 16 qershor 1967.

Formacionet zyrtare: Liverpooli vazhdon përpjekjet për top katërshe në sfidën ndaj Fulhamit

Formacionet zyrtare: Liverpooli vazhdon përpjekjet për top katërshe në sfidën ndaj Fulhamit

Premier League
Kërkesa e çuditshme që Jurgen Klopp ua ka bërë tifozëve të Liverpoolit në konferencë për media

Kërkesa e çuditshme që Jurgen Klopp ua ka bërë tifozëve të Liverpoolit në konferencë për media

Premier League
Hodhi akuza të rënda ndaj gjyqtarit Paul Tierney – federata angleze po përpilon ndëshkimin ndaj Jurgen Kloppit

Hodhi akuza të rënda ndaj gjyqtarit Paul Tierney – federata angleze po përpilon ndëshkimin ndaj Jurgen Kloppit

Premier League
Klopp nuk e sheh Liverpoolin në luftë për top katërshe

Klopp nuk e sheh Liverpoolin në luftë për top katërshe

Premier League
Mendimi i Jurgen Klopp që mërziti Sadio Manen dhe bëri që Lionel Messi të fliste për senegalezin

Mendimi i Jurgen Klopp që mërziti Sadio Manen dhe bëri që Lionel Messi të fliste për senegalezin

Premier League
Klopp po përgatitet të rindërtojë Liverpoolin – kështu mund të duket sezonin e ardhshëm

Klopp po përgatitet të rindërtojë Liverpoolin – kështu mund të duket sezonin e ardhshëm

Premier League
Klopp dëshiron të nënshkruajë ‘diamantin e pandalshëm’ si zëvendësues afatgjatë të Salah

Klopp dëshiron të nënshkruajë ‘diamantin e pandalshëm’ si zëvendësues afatgjatë të Salah

Premier League
Klopp e do në skuadër, Liverpooli në kontakt me babanë e Mac Allister

Klopp e do në skuadër, Liverpooli në kontakt me babanë e Mac Allister

Premier League
Juren Klopp ka gati fshesën – 13 lojtarë do të largohen nga ‘Anfield’

Juren Klopp ka gati fshesën – 13 lojtarë do të largohen nga ‘Anfield’

Premier League
Me tri fjalë – Klopp i përgjigjet tifozit se kush do ta fitojë titullin e Ligës Premier këtë sezon

Me tri fjalë – Klopp i përgjigjet tifozit se kush do ta fitojë titullin e Ligës Premier këtë sezon

Premier League
Ferguson zemëroi Kloppin me një telefonatë sekrete për transferim

Ferguson zemëroi Kloppin me një telefonatë sekrete për transferim

Ndërkombëtare
Jurgen Klopp e pranon se mund të shkarkohet nga Liverpooli sezonin e ardhshëm

Jurgen Klopp e pranon se mund të shkarkohet nga Liverpooli sezonin e ardhshëm

Premier League
“Askush nuk është i sigurt këtu”, Klopp paralajmëron lojtarët e Liverpoolit

“Askush nuk është i sigurt këtu”, Klopp paralajmëron lojtarët e Liverpoolit

Premier League
Formacionet zyrtare: Chelsea dhe Liverpooli duan të kthehen te fitorja

Formacionet zyrtare: Chelsea dhe Liverpooli duan të kthehen te fitorja

Premier League
Klopp zbulon emrat e katër lojtarëve të vetëm të Liverpoolit që patën paraqitje solide kundër Man Cityt

Klopp zbulon emrat e katër lojtarëve të vetëm të Liverpoolit që patën paraqitje solide kundër Man Cityt

Premier League
Sulmohet autobusi i Liverpoolit, dëmtohet Jurgen Klopp – reagon Manchester City

Sulmohet autobusi i Liverpoolit, dëmtohet Jurgen Klopp – reagon Manchester City

Premier League
Jurgen Klopp pas humbjes ndaj Manchester Cityt: Është totalisht e papranueshme, për të qenë i sinqertë

Jurgen Klopp pas humbjes ndaj Manchester Cityt: Është totalisht e papranueshme, për të qenë i sinqertë

Premier League
Formacionet e mundshme, analizë, statistika dhe parashikim: Manchester City – Liverpool

Formacionet e mundshme, analizë, statistika dhe parashikim: Manchester City – Liverpool

Premier League
Klopp zbulon se kanë bërë progres pozitiv në planet për transferimet e verës

Klopp zbulon se kanë bërë progres pozitiv në planet për transferimet e verës

Premier League
Klopp: Nuk kemi menduar për Manchester Cityn, kemi menduar për afatin kalimtar veror

Klopp: Nuk kemi menduar për Manchester Cityn, kemi menduar për afatin kalimtar veror

Premier League
Lista me trajnerët më të paguar në botë, fituesi i shumëfishtë i Ligës së Kampionëve është i shtati

Lista me trajnerët më të paguar në botë, fituesi i shumëfishtë i Ligës së Kampionëve është i shtati

Ndërkombëtare
Bayern Munichu priste më shumë nga Sadio Mane, dyshojnë se Kloppi është fajtori për rënien e tij

Bayern Munichu priste më shumë nga Sadio Mane, dyshojnë se Kloppi është fajtori për rënien e tij

Bundesliga
Liverpoolit i thuhet se ata janë një klub i madh, ndërsa Jurgen Klopp një fëmijë – u kërkohet largimi i disa lojtarëve

Liverpoolit i thuhet se ata janë një klub i madh, ndërsa Jurgen Klopp një fëmijë – u kërkohet largimi i disa lojtarëve

Liga e Kampionëve
Legjenda e Liverpoolit, Dietmar Hamann: Skuadra është e shpërbërë, Jurgen Klopp duhet të largohet dhe klubi të blejë shumë lojtarë

Legjenda e Liverpoolit, Dietmar Hamann: Skuadra është e shpërbërë, Jurgen Klopp duhet të largohet dhe klubi të blejë shumë lojtarë

Premier League