LAJMI I FUNDIT:
Jurgen Klopp

Jurgen Klopp

1319 Artikuj

Info

Jurgen Norbert Klopp është trajner gjerman i lindur më 16 qershor 1967.

Sulmohet autobusi i Liverpoolit, dëmtohet Jurgen Klopp – reagon Manchester City

Sulmohet autobusi i Liverpoolit, dëmtohet Jurgen Klopp – reagon Manchester City

Premier League
Jurgen Klopp pas humbjes ndaj Manchester Cityt: Është totalisht e papranueshme, për të qenë i sinqertë

Jurgen Klopp pas humbjes ndaj Manchester Cityt: Është totalisht e papranueshme, për të qenë i sinqertë

Premier League
Formacionet e mundshme, analizë, statistika dhe parashikim: Manchester City – Liverpool

Formacionet e mundshme, analizë, statistika dhe parashikim: Manchester City – Liverpool

Premier League
Klopp zbulon se kanë bërë progres pozitiv në planet për transferimet e verës

Klopp zbulon se kanë bërë progres pozitiv në planet për transferimet e verës

Premier League
Klopp: Nuk kemi menduar për Manchester Cityn, kemi menduar për afatin kalimtar veror

Klopp: Nuk kemi menduar për Manchester Cityn, kemi menduar për afatin kalimtar veror

Premier League
Lista me trajnerët më të paguar në botë, fituesi i shumëfishtë i Ligës së Kampionëve është i shtati

Lista me trajnerët më të paguar në botë, fituesi i shumëfishtë i Ligës së Kampionëve është i shtati

Ndërkombëtare
Bayern Munichu priste më shumë nga Sadio Mane, dyshojnë se Kloppi është fajtori për rënien e tij

Bayern Munichu priste më shumë nga Sadio Mane, dyshojnë se Kloppi është fajtori për rënien e tij

Bundesliga
Liverpoolit i thuhet se ata janë një klub i madh, ndërsa Jurgen Klopp një fëmijë – u kërkohet largimi i disa lojtarëve

Liverpoolit i thuhet se ata janë një klub i madh, ndërsa Jurgen Klopp një fëmijë – u kërkohet largimi i disa lojtarëve

Liga e Kampionëve
Legjenda e Liverpoolit, Dietmar Hamann: Skuadra është e shpërbërë, Jurgen Klopp duhet të largohet dhe klubi të blejë shumë lojtarë

Legjenda e Liverpoolit, Dietmar Hamann: Skuadra është e shpërbërë, Jurgen Klopp duhet të largohet dhe klubi të blejë shumë lojtarë

Premier League
Klopp pas eliminimit: Real Madridi ishte skuadër më e mirë, meritoi kualifikimin

Klopp pas eliminimit: Real Madridi ishte skuadër më e mirë, meritoi kualifikimin

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Reali dhe Liverpooli në një tjetër përballje titanësh

Formacionet zyrtare: Reali dhe Liverpooli në një tjetër përballje titanësh

Liga e Kampionëve
Elementi vendimtar që duhet të kontrollojë Liverpooli për të arritur rikthimin e tyre më të madh ndonjëherë

Elementi vendimtar që duhet të kontrollojë Liverpooli për të arritur rikthimin e tyre më të madh ndonjëherë

Liga e Kampionëve
Klopp: Vendimi i Firminos më ka befasuar

Klopp: Vendimi i Firminos më ka befasuar

Premier League
Klopp ishte shumë nervoz me tifozin e Liverpoolit i cili u fut në fushë dhe për pak sa nuk i lëndoi lojtarët e tij

Klopp ishte shumë nervoz me tifozin e Liverpoolit i cili u fut në fushë dhe për pak sa nuk i lëndoi lojtarët e tij

Premier League
Klopp flet për fitoren spektakolare ndaj United, vlerëson lartë rekordin e Mohamed Salah

Klopp flet për fitoren spektakolare ndaj United, vlerëson lartë rekordin e Mohamed Salah

Premier League
Klopp: Përballjen ndaj United e shijoj më së shumti, mezi pres të filloj

Klopp: Përballjen ndaj United e shijoj më së shumti, mezi pres të filloj

Premier League
Firmino e njofton trajnerin Klopp se në fund të sezonit largohet nga Liverpooli

Firmino e njofton trajnerin Klopp se në fund të sezonit largohet nga Liverpooli

Premier League
Liverpooli synon ngjitjen në tabelë në ndeshjen ndaj Wolves – formacionet zyrtare

Liverpooli synon ngjitjen në tabelë në ndeshjen ndaj Wolves – formacionet zyrtare

Premier League
Klopp zbulon se ka pasur aksident me makinë, e lidh atë me formën e dobët të Liverpoolit

Klopp zbulon se ka pasur aksident me makinë, e lidh atë me formën e dobët të Liverpoolit

Premier League
Sezon katastrofë dhe paralajmërim për blerje të reja, Liverpooli në krye të listës ka yllin e Interit

Sezon katastrofë dhe paralajmërim për blerje të reja, Liverpooli në krye të listës ka yllin e Interit

Premier League
Klopp zbuloi se cili lojtar i Real Madridit shkatërroi Liverpoolin: Mrekulli, ai ishte i mahnitshëm

Klopp zbuloi se cili lojtar i Real Madridit shkatërroi Liverpoolin: Mrekulli, ai ishte i mahnitshëm

Liga e Kampionëve
Klopp kritikon lojtarët e Liverpoolit pas humbjes tronditëse ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve

Klopp kritikon lojtarët e Liverpoolit pas humbjes tronditëse ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Dueli i gjigantëve, Liverpooli dhe Reali në sfidën e parë të tetës së finales

Formacionet zyrtare: Dueli i gjigantëve, Liverpooli dhe Reali në sfidën e parë të tetës së finales

Liga e Kampionëve
Ancelotti tregon për dhuratën që ia kishte dhënë Klopp para finales së Ligës së Kampionëve

Ancelotti tregon për dhuratën që ia kishte dhënë Klopp para finales së Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve