LAJMI I FUNDIT:

Julio Cesar

14 Artikuj

Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ndërkombëtare
Lukaku tregon dashurinë e kamotshme për Interin, zgjedh golin më të mirë të tij dhe lojtarët më të mirë zikaltër të të gjitha kohërave

Lukaku tregon dashurinë e kamotshme për Interin, zgjedh golin më të mirë të tij dhe lojtarët më të mirë zikaltër të të gjitha kohërave

Serie A
Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Serie A
Julio Cesar ishte portieri i fundit brazilian në finale dhe që mbajti portën e paprekur, Alisson synon ta arrijë rekordin e bashkëkombësit

Julio Cesar ishte portieri i fundit brazilian në finale dhe që mbajti portën e paprekur, Alisson synon ta arrijë rekordin e bashkëkombësit

Liga e Kampionëve
Julio Cesar: Handanovic njëri ndër pesë portierët më të mirët në botë

Julio Cesar: Handanovic njëri ndër pesë portierët më të mirët në botë

Serie A
Julio Cesar: Mourinho më tha se mbron me një dorë më mirë se Casillas

Julio Cesar: Mourinho më tha se mbron me një dorë më mirë se Casillas

La Liga
Marcelo zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka luajtur, mungojnë Casillas, Kroos, Bale dhe Benzema

Marcelo zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka luajtur, mungojnë Casillas, Kroos, Bale dhe Benzema

La Liga
Formacioni më i mirë i transferimeve të janarit – Nga Cesar, tek Coutinho e Sanchez (Foto)

Formacioni më i mirë i transferimeve të janarit – Nga Cesar, tek Coutinho e Sanchez (Foto)

Ndërkombëtare
Julio Cesar: Ramires, një lojtar që i duhet Interit

Julio Cesar: Ramires, një lojtar që i duhet Interit

Serie A
E ardhmja e Cesar në Kinë ose Brazil, edhe Serie A një mundësi

E ardhmja e Cesar në Kinë ose Brazil, edhe Serie A një mundësi

Serie A
Cesar: Mourinho ishte më shumë se një baba për mua

Cesar: Mourinho ishte më shumë se një baba për mua

Ndërkombëtare
Messi iu ka shënuar 138 portierëve, por janë katër që kanë arritur ta mbajnë portën e paprekur përball argjentinasit (Foto)

Messi iu ka shënuar 138 portierëve, por janë katër që kanë arritur ta mbajnë portën e paprekur përball argjentinasit (Foto)

Ndërkombëtare
Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Interit me lojtarët jug-amerikan (Foto)

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Interit me lojtarët jug-amerikan (Foto)

Shkumbin Pireva
Dhjetë futbollistët më të trofeshëm në histori (Foto)

Dhjetë futbollistët më të trofeshëm në histori (Foto)

Rishikime