LAJMI I FUNDIT:
Julian Draxler

Julian Draxler

135 Artikuj

Sevilla kërkon huazimin e Draxlerit

Sevilla kërkon huazimin e Draxlerit

La Liga
Draxler pritet të largohet nga PSG

Draxler pritet të largohet nga PSG

Ligue 1
PSG kthehet pas Donnarummas, në lojë edhe emrat e Rabiot, Draxler dhe Di Maria

PSG kthehet pas Donnarummas, në lojë edhe emrat e Rabiot, Draxler dhe Di Maria

Ligue 1
Milan e kërkon Draxlerin, Rodriguez mund të transferohet në PSG

Milan e kërkon Draxlerin, Rodriguez mund të transferohet në PSG

Ligue 1
Draxler: Ozil do ta tregojë veten

Draxler: Ozil do ta tregojë veten

Përfaqësueset
PSG shkatërron Monacon dhe i hakmerret duke fituar titullin e Ligue 1

PSG shkatërron Monacon dhe i hakmerret duke fituar titullin e Ligue 1

Ligue 1
Liverpooli po mendon për transferimin e Draxlerit

Liverpooli po mendon për transferimin e Draxlerit

Ligue 1
Paris Saint-Germain i ndarë në tri grupe që e kanë përçarë skuadrën – Brazilianët, francezët dhe latinët, por është një lojtar që i pajton

Paris Saint-Germain i ndarë në tri grupe që e kanë përçarë skuadrën – Brazilianët, francezët dhe latinët, por është një lojtar që i pajton

Liga e Kampionëve
Draxler: Investuam 400 milionë euro për asgjë, merituam eliminimin prej Realit

Draxler: Investuam 400 milionë euro për asgjë, merituam eliminimin prej Realit

Liga e Kampionëve
Statistikat thonë se Neymari është i pazëvendësueshëm, Emery ka dy opsione për Real Madridin nëse braziliani nuk luan

Statistikat thonë se Neymari është i pazëvendësueshëm, Emery ka dy opsione për Real Madridin nëse braziliani nuk luan

Liga e Kampionëve
Top 30 futbollistët me pagat më të mëdha mujore në Ligue 1

Top 30 futbollistët me pagat më të mëdha mujore në Ligue 1

Ligue 1
Mustafi dhe Kolasinac ‘transferojnë’ Draxlerin te Arsenali, gjermani thotë se i pëlqen Londra

Mustafi dhe Kolasinac ‘transferojnë’ Draxlerin te Arsenali, gjermani thotë se i pëlqen Londra

Premier League
Draxler zëvendësues i Coutinhos te Liverpooli

Draxler zëvendësues i Coutinhos te Liverpooli

Premier League
Arsenali ofertë prej 45 milionë euro për Julian Draxler

Arsenali ofertë prej 45 milionë euro për Julian Draxler

Premier League
Dhjetë futbollistët që duhet të transferohet diku tjetër gjatë janarit për të rifituar një vend për Kampionatin Botëror (Foto)

Dhjetë futbollistët që duhet të transferohet diku tjetër gjatë janarit për të rifituar një vend për Kampionatin Botëror (Foto)

Ndërkombëtare
Pesëdhjetë femrat më të “nxehta” në krahët e futbollistëve (Foto)

Pesëdhjetë femrat më të “nxehta” në krahët e futbollistëve (Foto)

Yjet
Liverpooli fillon kontaktet me PSG-në për Draxlerin

Liverpooli fillon kontaktet me PSG-në për Draxlerin

Premier League
Draxler zëvendësues i Ribery te Bayerni, në garë është edhe Liveprooli

Draxler zëvendësues i Ribery te Bayerni, në garë është edhe Liveprooli

Bundesliga
PSG shkatërron Angersin (Video)

PSG shkatërron Angersin (Video)

Ligue 1
Nëse Ozil shkon te Manchester United, Arsenali ka pesë opsione për ta zëvendësuar (Foto)

Nëse Ozil shkon te Manchester United, Arsenali ka pesë opsione për ta zëvendësuar (Foto)

Premier League
PSG 6-2 Bordeaux, notat e lojtarëve (Foto)

PSG 6-2 Bordeaux, notat e lojtarëve (Foto)

Ligue 1
PSG fiton me goleadë ndaj Bordeaux, Cavani – Neymar shokë përsëri (Video)

PSG fiton me goleadë ndaj Bordeaux, Cavani – Neymar shokë përsëri (Video)

Ligue 1
Draxler dëshira e Zidanes për janar

Draxler dëshira e Zidanes për janar

La Liga
Formacioni i frikshëm i Schalkes sikur mos t’i shiste lojtarët e mëdhenj (Foto)

Formacioni i frikshëm i Schalkes sikur mos t’i shiste lojtarët e mëdhenj (Foto)

Arbios Kryeziu