LAJMI I FUNDIT:
Julian Draxler

Julian Draxler

131 Artikuj

Nga Mane te Martial: Top 20 transferimet më të shtrenjta që kanë ndodhur në ditën e fundit të afatit kalimtar

Nga Mane te Martial: Top 20 transferimet më të shtrenjta që kanë ndodhur në ditën e fundit të afatit kalimtar

Ndërkombëtare
Juventus dhe PSG planifikojnë shkëmbim të lojtarëve

Juventus dhe PSG planifikojnë shkëmbim të lojtarëve

Serie A
Nga Messi te Ramos e Aubameyang – Këta janë 32 yjet që mbesin lojtar të lirë në verën e vitit 2021

Nga Messi te Ramos e Aubameyang – Këta janë 32 yjet që mbesin lojtar të lirë në verën e vitit 2021

Ndërkombëtare
Draxler drejt largimit nga PSG, në bisedime me tri skuadra të mëdha

Draxler drejt largimit nga PSG, në bisedime me tri skuadra të mëdha

Ligue 1
Plani i çmendur i Hertha Berlin nën drejtimin e Klinsmann – jo vetëm Xhaka, në listë yje të mëdha për të krijuar një skuadër rivalizuese për trofe

Plani i çmendur i Hertha Berlin nën drejtimin e Klinsmann – jo vetëm Xhaka, në listë yje të mëdha për të krijuar një skuadër rivalizuese për trofe

Bundesliga
Chelsea synon transferimin e dyshes së PSG-së, Draxler dhe Gueye

Chelsea synon transferimin e dyshes së PSG-së, Draxler dhe Gueye

Premier League
PSG të hapur që ta shesin Draxlerin në janar

PSG të hapur që ta shesin Draxlerin në janar

Ligue 1
Niko Kovac kërkon gjashtë futbollistë: I pari në listë është Draxler, mesin e tyre edhe Perisic

Niko Kovac kërkon gjashtë futbollistë: I pari në listë është Draxler, mesin e tyre edhe Perisic

Bundesliga
Salihamidzic në Paris, Bayerni kërkon Draxlerin

Salihamidzic në Paris, Bayerni kërkon Draxlerin

Bundesliga
PSG pranon ta shesë Draxlerin

PSG pranon ta shesë Draxlerin

Ligue 1
PSG do t’i largojë nëntë futbollistë: Nga Draxler e Meunier te Cavani

PSG do t’i largojë nëntë futbollistë: Nga Draxler e Meunier te Cavani

Ligue 1
Neymar fjaloset me Draxlerin, Tuchel intervenon për të shmangur kacafytjen

Neymar fjaloset me Draxlerin, Tuchel intervenon për të shmangur kacafytjen

Ligue 1
Kampioni i botës, Brehme kërkon që Draxler ta lë PSG-në

Kampioni i botës, Brehme kërkon që Draxler ta lë PSG-në

Ligue 1
Zidane refuzon shansin për të nënshkruar me Draxlerin

Zidane refuzon shansin për të nënshkruar me Draxlerin

La Liga
Nga Ozil te Sane e Draxler, Schalke 04 do të ishte super skuadër po mos t’i shiste ndër vite lojtarët

Nga Ozil te Sane e Draxler, Schalke 04 do të ishte super skuadër po mos t’i shiste ndër vite lojtarët

Bundesliga
Pagat më të mëdha në Ligue 1 – Këta janë 20 lojtarët më të paguar, PSG dominon, Marseille paga të barabarta

Pagat më të mëdha në Ligue 1 – Këta janë 20 lojtarët më të paguar, PSG dominon, Marseille paga të barabarta

Ligue 1
Amiens 0-3 PSG: Notat e lojtarëve, Draxler më i miri

Amiens 0-3 PSG: Notat e lojtarëve, Draxler më i miri

Ligue 1
PSG fiton klasiken franceze ndaj Marseilles

PSG fiton klasiken franceze ndaj Marseilles

Ligue 1
Pesë ndeshje – pesë fitore, Saint Etienne ishte viktima e radhës e PSG

Pesë ndeshje – pesë fitore, Saint Etienne ishte viktima e radhës e PSG

Ligue 1
Draxler largohet nga PSG, drejt rikthimit në Bundesliga

Draxler largohet nga PSG, drejt rikthimit në Bundesliga

Ligue 1
Sevilla kërkon huazimin e Draxlerit

Sevilla kërkon huazimin e Draxlerit

La Liga
Draxler pritet të largohet nga PSG

Draxler pritet të largohet nga PSG

Ligue 1
PSG kthehet pas Donnarummas, në lojë edhe emrat e Rabiot, Draxler dhe Di Maria

PSG kthehet pas Donnarummas, në lojë edhe emrat e Rabiot, Draxler dhe Di Maria

Ligue 1
Milan e kërkon Draxlerin, Rodriguez mund të transferohet në PSG

Milan e kërkon Draxlerin, Rodriguez mund të transferohet në PSG

Ligue 1