LAJMI I FUNDIT:
Julian Draxler

Julian Draxler

132 Artikuj

PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

Ligue 1
“Të padëshiruarit mund të luajnë në kategorinë e pestë”, PSG kërcënon shtatë lojtarë duke u kërkuar të largohen

“Të padëshiruarit mund të luajnë në kategorinë e pestë”, PSG kërcënon shtatë lojtarë duke u kërkuar të largohen

Ligue 1
I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

Ligue 1
Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Ligue 1
Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Ligue 1
‘Të padëshirueshëm’ – PSG ka një listë me lojtarë që kërkon t’i largojë urgjentisht këtë verë

‘Të padëshirueshëm’ – PSG ka një listë me lojtarë që kërkon t’i largojë urgjentisht këtë verë

Ligue 1
Interi refuzon ofertën e PSG-së për Skrinarin – një lojtar dhe 60 milionë euro

Interi refuzon ofertën e PSG-së për Skrinarin – një lojtar dhe 60 milionë euro

Serie A
PSG ofron 50 milionë plus një lojtar për Skriniarin, Interi refuzon ofertën

PSG ofron 50 milionë plus një lojtar për Skriniarin, Interi refuzon ofertën

Serie A
Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Ligue 1
Shtatë largimet e para që pritet të ndodhin te PSG

Shtatë largimet e para që pritet të ndodhin te PSG

Ligue 1
PSG fiton ndaj Montpellier, mbetet lider në Ligue 1 me të gjitha fitore

PSG fiton ndaj Montpellier, mbetet lider në Ligue 1 me të gjitha fitore

Ligue 1
Pesë lojtarët që PSG dëshiron t’i shes përpara se të mbyllet afati kalimtar veror

Pesë lojtarët që PSG dëshiron t’i shes përpara se të mbyllet afati kalimtar veror

Ligue 1
PSG vazhdon me fitore në Ligue 1, mposht Strasbourgun

PSG vazhdon me fitore në Ligue 1, mposht Strasbourgun

Ligue 1
Notat e lojtarëve: Rennes 1-1 PSG, Navas me vlerësim të lartë

Notat e lojtarëve: Rennes 1-1 PSG, Navas me vlerësim të lartë

Ligue 1
Schalke 04 ka rënë në Bundesliga 2, ndërsa mbetet shembull i keqmenaxhimit: Disa nga yjet dhe talentët që u larguan nga klubi

Schalke 04 ka rënë në Bundesliga 2, ndërsa mbetet shembull i keqmenaxhimit: Disa nga yjet dhe talentët që u larguan nga klubi

Bundesliga
Draxler drejt rikthimit në Gjermani, Bayerni futet në garë për të

Draxler drejt rikthimit në Gjermani, Bayerni futet në garë për të

Bundesliga
Humbje që dhemb për PSG-në, Nantes ia merr tre pikë në shtëpi

Humbje që dhemb për PSG-në, Nantes ia merr tre pikë në shtëpi

Ligue 1
Draxler po mendon rikthimin në Gjermani, shumë skuadra pas tij

Draxler po mendon rikthimin në Gjermani, shumë skuadra pas tij

Ligue 1
Arsenali po e kompleton transferimin e Julian Draxler

Arsenali po e kompleton transferimin e Julian Draxler

Premier League
Trajneri i ri nuk llogaritë në pesë lojtarë – PSG i nxjerr në shitje

Trajneri i ri nuk llogaritë në pesë lojtarë – PSG i nxjerr në shitje

Ligue 1
Lista me lojtarët që mbesin pa kontratë në verën e ardhshme – Barcelona, Bayerni dhe Reali mund të humbin shumë

Lista me lojtarët që mbesin pa kontratë në verën e ardhshme – Barcelona, Bayerni dhe Reali mund të humbin shumë

Ndërkombëtare
Dhjetë lojtarë që mund të ndërrojnë ambient në afatin kalimtar të janarit: Isco, Eriksen, Dele Alli e Pogba në listë

Dhjetë lojtarë që mund të ndërrojnë ambient në afatin kalimtar të janarit: Isco, Eriksen, Dele Alli e Pogba në listë

Ndërkombëtare
Skuadrat e mëdha italiane mendojnë për Julian Draxler

Skuadrat e mëdha italiane mendojnë për Julian Draxler

Serie A
Në fund të edicionit 20 yje të mëdhenj janë lojtarë të lirë: Nga Messi te Ramos e Modric – mund të merren falas

Në fund të edicionit 20 yje të mëdhenj janë lojtarë të lirë: Nga Messi te Ramos e Modric – mund të merren falas

Ndërkombëtare