LAJMI I FUNDIT:

Julian Deda

124 Artikuj

I kërkohet ta telefonojë live, Ledjona përfshihet në skemë teksa befason Julin: Burrë i fëlliqur, i pafytyrë

I kërkohet ta telefonojë live, Ledjona përfshihet në skemë teksa befason Julin: Burrë i fëlliqur, i pafytyrë

Yjet
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Yjet
Jul Deda mohon thashethemet se nuk flet me Rike Roçin

Jul Deda mohon thashethemet se nuk flet me Rike Roçin

Yjet
Jul Deda i drejtohet Hysajt: Askush nuk mund të ta hedh poshtë kontributin që ke dhënë dhe po jep për kombëtaren

Jul Deda i drejtohet Hysajt: Askush nuk mund të ta hedh poshtë kontributin që ke dhënë dhe po jep për kombëtaren

Yjet
E zhgënjyer nga Jul Deda, Egla: U rrëzova në prapaskenë dhe nuk më ka telefonuar

E zhgënjyer nga Jul Deda, Egla: U rrëzova në prapaskenë dhe nuk më ka telefonuar

Yjet
Juli për ‘humbjen’ në Big Brother: Gjithkujt i duhen 100 mijë euro, por jo gjithkush e kupton sa e rëndësishme është dashamirësia e njerëzve

Juli për ‘humbjen’ në Big Brother: Gjithkujt i duhen 100 mijë euro, por jo gjithkush e kupton sa e rëndësishme është dashamirësia e njerëzve

Yjet
“Me majdanoz nëpër mure”- Jul Deda pranon të luajë një film erotik me Egla Cenon

“Me majdanoz nëpër mure”- Jul Deda pranon të luajë një film erotik me Egla Cenon

Yjet
U akuzua se mori pjesë në një tender, Juli: Po të kishte ndodhur do të kisha dy milionë euro në bankë

U akuzua se mori pjesë në një tender, Juli: Po të kishte ndodhur do të kisha dy milionë euro në bankë

Yjet
Hodhi akuza të mëdha ndaj tij në Big Brother, Juli e paralajmëron Jetmirin: Duhet të ma vërtetosh, përndryshe meriton një padi për shpifje

Hodhi akuza të mëdha ndaj tij në Big Brother, Juli e paralajmëron Jetmirin: Duhet të ma vërtetosh, përndryshe meriton një padi për shpifje

Yjet
“Ke humbur dhe pranoje” – Meritoni përplaset me Julin pas deklaratës së këtij të fundit

“Ke humbur dhe pranoje” – Meritoni përplaset me Julin pas deklaratës së këtij të fundit

Yjet
Juli flet pas Big Brother: Nuk fitova 100 mijë euro, por fitova dashurinë e njerëzve

Juli flet pas Big Brother: Nuk fitova 100 mijë euro, por fitova dashurinë e njerëzve

Yjet
Juli me falënderim për publikun pas daljes nga Big Brother: E di që me votat e juaja kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

Juli me falënderim për publikun pas daljes nga Big Brother: E di që me votat e juaja kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

Yjet
U shpall finalisti i dytë në Big Brother, reagon për herë të parë Julian Deda

U shpall finalisti i dytë në Big Brother, reagon për herë të parë Julian Deda

Yjet
“Të kam sjellë shqetësime” – Takimi i veçantë i Jul Dedës me nënën e Egla Cenos pas finales

“Të kam sjellë shqetësime” – Takimi i veçantë i Jul Dedës me nënën e Egla Cenos pas finales

Yjet
Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Yjet
Julian Deda surprizohet nga kolegët e tij të spektaklit të humorit “Portokalli”

Julian Deda surprizohet nga kolegët e tij të spektaklit të humorit “Portokalli”

Yjet
Heidi dhe Juli në televotim direkt, votat e publikut do të përcaktojnë fatin e tyre

Heidi dhe Juli në televotim direkt, votat e publikut do të përcaktojnë fatin e tyre

Yjet
Televotim që nuk është bërë asnjëherë më parë: Finalistët ndahen në çifte, në finale shkojnë dy më të votuarit nga dy çiftet

Televotim që nuk është bërë asnjëherë më parë: Finalistët ndahen në çifte, në finale shkojnë dy më të votuarit nga dy çiftet

Yjet
Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në natën finale të Big Brother VIP Albania 3

Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në natën finale të Big Brother VIP Albania 3

TV / Film
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese – gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese – gjithçka që ndodhi në natën finale

TV / Film
Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Yjet
Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 3?

Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 3?

Yjet
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Yjet
“E futën në psikiatri gjashtë muaj, kot!”, Jul Deda bën rrëfimin tronditës për të atin e ndjerë: I thanë që do i presin këmbën

“E futën në psikiatri gjashtë muaj, kot!”, Jul Deda bën rrëfimin tronditës për të atin e ndjerë: I thanë që do i presin këmbën

Yjet


mob5