LAJMI I FUNDIT:

Juan Musso

13 Artikuj

Nga Pogba te Jota dhe James – formacioni me yjet që pritet ta humbasin Kupën e Botës “Katar 2022” shkaku i lëndimeve

Nga Pogba te Jota dhe James – formacioni me yjet që pritet ta humbasin Kupën e Botës “Katar 2022” shkaku i lëndimeve

Përfaqësueset
Portieri i Atalantas, Juan Musso bën gafë duke publikuar aksidentalisht një imazh të tij nudo para pasqyrës

Portieri i Atalantas, Juan Musso bën gafë duke publikuar aksidentalisht një imazh të tij nudo para pasqyrës

Yjet
Atalanta 1-4 Roma, notat e lojtarëve

Atalanta 1-4 Roma, notat e lojtarëve

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 5-1 Udinese, vlerësohet Lautaro

Notat e lojtarëve: Inter 5-1 Udinese, vlerësohet Lautaro

Serie A
Musso flet për thashethemet e transferimeve dhe idhujt e tij të fëmijërisë

Musso flet për thashethemet e transferimeve dhe idhujt e tij të fëmijërisë

Serie A
Arrihet marrëveshja mes klubeve, Musso do t’i bashkohet Romës në verë

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Musso do t’i bashkohet Romës në verë

Serie A
Roma rivalizon Interin për portierin Juan Musso

Roma rivalizon Interin për portierin Juan Musso

Serie A
Interi ka gati ofertën për portierin Musso

Interi ka gati ofertën për portierin Musso

Serie A
Roma pritet të ndërrojë përsëri portierë, tre emra në listën e Giallorosëve

Roma pritet të ndërrojë përsëri portierë, tre emra në listën e Giallorosëve

Serie A
Donnarumma drejt largimit nga Milani, Rossonerët kanë katër opsione për ta zëvendësuar italianin

Donnarumma drejt largimit nga Milani, Rossonerët kanë katër opsione për ta zëvendësuar italianin

Serie A
U përfol si pasues i Handanovicit te Interi, Musso flet për të ardhmen

U përfol si pasues i Handanovicit te Interi, Musso flet për të ardhmen

Serie A
Notat e lojtarëve: Udinese 0-0 Inter, i pakalueshëm portieri Musso

Notat e lojtarëve: Udinese 0-0 Inter, i pakalueshëm portieri Musso

Serie A
Udinese 1-0 Roma, nota e Behramit dhe të tjerëve

Udinese 1-0 Roma, nota e Behramit dhe të tjerëve

Serie A