LAJMI I FUNDIT:
Juan Jesus

Juan Jesus

20 Artikuj

Info

Juan Jesus është futbollist brazilian i lindur më 10 qershor 1991.

Rrahmani në garë për futbollistin e muajit te Napoli

Rrahmani në garë për futbollistin e muajit te Napoli

Serie A
Spalletti: Barcelona e meritoi barazimin, por ajo nuk ishte penallti

Spalletti: Barcelona e meritoi barazimin, por ajo nuk ishte penallti

Liga e Evropës
Ferran Torres e barazon rezultatin ndaj Napolit nga pika e bardhë

Ferran Torres e barazon rezultatin ndaj Napolit nga pika e bardhë

Liga e Evropës
Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Serie A
Roma dëshiron t’i shesë gjashtë lojtarë në afatin e janarit

Roma dëshiron t’i shesë gjashtë lojtarë në afatin e janarit

Serie A
Mbrojtësi i Romës fton publikisht Nainggolanin të rikthehet:  Jemi duke të pritur ty, po na mungon si lider

Mbrojtësi i Romës fton publikisht Nainggolanin të rikthehet: Jemi duke të pritur ty, po na mungon si lider

Serie A
Udinese 1-0 Roma, nota e Behramit dhe të tjerëve

Udinese 1-0 Roma, nota e Behramit dhe të tjerëve

Serie A
Roma 4-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, El Shaarawy më i miri

Roma 4-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, El Shaarawy më i miri

Serie A
Roma i kthehet fitores, triumfon ndaj Sampdorias në Serie A

Roma i kthehet fitores, triumfon ndaj Sampdorias në Serie A

Serie A
Largohet kolonia braziliane nga Roma, i fundit ka mbetur Jesus

Largohet kolonia braziliane nga Roma, i fundit ka mbetur Jesus

Serie A
Crotone 0-2 Roma, notat e lojtarëve

Crotone 0-2 Roma, notat e lojtarëve

Serie A
Jesus drejt transferimit në kampionatin rus

Jesus drejt transferimit në kampionatin rus

Serie A
Jesus i lumtur me kualifikimin

Jesus i lumtur me kualifikimin

Serie A
Jesus do të blihet nga Roma

Jesus do të blihet nga Roma

Serie A
Jesus: Juve nuk janë të pamposhtur

Jesus: Juve nuk janë të pamposhtur

Serie A
Roma konfirmon Juan Jesusin, braziliani krenar që do të luajë për ‘Giallorosët’

Roma konfirmon Juan Jesusin, braziliani krenar që do të luajë për ‘Giallorosët’

Serie A
Zyrtare: Juan Jesus kalon te Roma

Zyrtare: Juan Jesus kalon te Roma

Serie A
Roma dhe Interi arrijnë marrëveshje për mbrojtësin brazilian

Roma dhe Interi arrijnë marrëveshje për mbrojtësin brazilian

Serie A
Plani i Interit për Gabbiadinin

Plani i Interit për Gabbiadinin

Serie A
“Nuk fjeta gjatë tërë natës”

“Nuk fjeta gjatë tërë natës”

Serie A