LAJMI I FUNDIT:
Juan Fernando Quintero

Juan Fernando Quintero

11 Artikuj

Nga Saul te Bellerin dhe Gnabry – Dhjetë futbollistët e njohur që janë veganë dhe arsyet e tyre

Nga Saul te Bellerin dhe Gnabry – Dhjetë futbollistët e njohur që janë veganë dhe arsyet e tyre

Shkumbin Pireva
FIFA publikon listën e finalistëve për çmimin ‘Puskas Award’ – aty edhe Messi

FIFA publikon listën e finalistëve për çmimin ‘Puskas Award’ – aty edhe Messi

Ndërkombëtare
Dhjetë lojtarët e nominuar për çmimin ‘Puskas Award’ – mungon CR7

Dhjetë lojtarët e nominuar për çmimin ‘Puskas Award’ – mungon CR7

Ndërkombëtare
Nga Verratti të Insigne: Nëntë lojtarët që shkëlqyen te Pescara dhe ju mund të mos e keni ditur

Nga Verratti të Insigne: Nëntë lojtarët që shkëlqyen te Pescara dhe ju mund të mos e keni ditur

Serie A
River Plate 3-1 Boca, notat e lojtarëve

River Plate 3-1 Boca, notat e lojtarëve

Ndërkombëtare
Përfundon drama në Bernabeu, River Plate mposht Bocan dhe fiton Copa Libertadores

Përfundon drama në Bernabeu, River Plate mposht Bocan dhe fiton Copa Libertadores

Ndërkombëtare
River Plate i vë çmimin prej 25 milionë eurosh Quinteros

River Plate i vë çmimin prej 25 milionë eurosh Quinteros

Ndërkombëtare
Roma rikthen interesimin për Quinteron, rivalizon Barcelonën dhe Dortmundin

Roma rikthen interesimin për Quinteron, rivalizon Barcelonën dhe Dortmundin

Serie A
Shtatë mrekullitë e para të Kampionatit Botëror: Nga Coutinho e Ronaldo te Mertens e Quintero, secili gol më i bukur se tjetri

Shtatë mrekullitë e para të Kampionatit Botëror: Nga Coutinho e Ronaldo te Mertens e Quintero, secili gol më i bukur se tjetri

Përfaqësueset
Kolumbi 1-2 Japoni, notat e lojtarëve

Kolumbi 1-2 Japoni, notat e lojtarëve

Përfaqësueset
Japonia e fillon me fitore Botërorin, triumfon ndaj Kolumbisë

Japonia e fillon me fitore Botërorin, triumfon ndaj Kolumbisë

Përfaqësueset