LAJMI I FUNDIT:
Joshua Kimmich

Joshua Kimmich

181 Artikuj

Info

Kimich është futbollist gjerman që luan si mesfushor dhe mbrojtës. Ai ka lindur më 8 shkurt 1995. Në të kaluarën ka luajtur edhe për RB Leipzig.

Bayern Munich 1-0 Augsburg, notat e lojtarëve

Bayern Munich 1-0 Augsburg, notat e lojtarëve

Bundesliga
Notat e lojtarëve: Villarreal 1-0 Bayern, Kimmich më i vlerësuari

Notat e lojtarëve: Villarreal 1-0 Bayern, Kimmich më i vlerësuari

Liga e Kampionëve
Zbulohen 30 lojtarët më të paguar në top pesë ligat kryesore evropiane, befasi të shumta në listë

Zbulohen 30 lojtarët më të paguar në top pesë ligat kryesore evropiane, befasi të shumta në listë

Ndërkombëtare
Zbulohen pagat e futbollistëve më të paguar në ‘top 5’ ligat evropiane – Neymar ‘mbret’ i Ligue 1, Bale në La Liga dhe Ronaldo në Ligën Premier

Zbulohen pagat e futbollistëve më të paguar në ‘top 5’ ligat evropiane – Neymar ‘mbret’ i Ligue 1, Bale në La Liga dhe Ronaldo në Ligën Premier

Shkumbin Pireva
Eintrach Frankfurt 0-1 Bayern Munich, notat e lojtarëve – Shkëlqen Kimmich

Eintrach Frankfurt 0-1 Bayern Munich, notat e lojtarëve – Shkëlqen Kimmich

Bundesliga
Ministri gjerman i shëndetësisë, Lauterbach thotë se do ta vaksinonte personalisht Kimmichin

Ministri gjerman i shëndetësisë, Lauterbach thotë se do ta vaksinonte personalisht Kimmichin

Bundesliga
Top dhjetë lojtarët me më së shumti asistime që nga sezonin 2018/19

Top dhjetë lojtarët me më së shumti asistime që nga sezonin 2018/19

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Hertha 1-4 Bayern, vlerësim maksimal për Kimmich

Notat e lojtarëve: Hertha 1-4 Bayern, vlerësim maksimal për Kimmich

Bundesliga
CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

Shkumbin Pireva
Pas problemeve me COVID-19, Kimmich është penduar që nuk e ka marrë më herët vaksinën

Pas problemeve me COVID-19, Kimmich është penduar që nuk e ka marrë më herët vaksinën

Bundesliga
Joshua Kimmich nuk do të luaj këtë vit për Bayernin, rikthimi pritet të ndodhë në vitin 2022

Joshua Kimmich nuk do të luaj këtë vit për Bayernin, rikthimi pritet të ndodhë në vitin 2022

Bundesliga
Bayern Munich kompletohet, katër lojtarë dalin nga karantina pasi e kalojnë coronavrusin

Bayern Munich kompletohet, katër lojtarë dalin nga karantina pasi e kalojnë coronavrusin

Bundesliga
Kimmich konfirmon se është i pa vaksinuar pavarësisht se ka mbledhur miliona për fushatën e Covid-19, gjermani ka shpjeguar arsyen

Kimmich konfirmon se është i pa vaksinuar pavarësisht se ka mbledhur miliona për fushatën e Covid-19, gjermani ka shpjeguar arsyen

Bundesliga
Neuer, Alaba, Kimmich, Coman e Muller për një moment janë të Galatasarayt – gabimi në Ligën e Evropës që është bërë viral në rrjetet sociale

Neuer, Alaba, Kimmich, Coman e Muller për një moment janë të Galatasarayt – gabimi në Ligën e Evropës që është bërë viral në rrjetet sociale

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Greuther Furth 1-3  Bayern Munich: Kimmich më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Greuther Furth 1-3 Bayern Munich: Kimmich më i miri në fushë

Bundesliga
Bayern Munich 7-0 Bochum, notat e lojtarëve  

Bayern Munich 7-0 Bochum, notat e lojtarëve  

Bundesliga
Bayern Munichu i pamëshirshëm, shënon shtatë gola në fitoren ndaj Bochumit

Bayern Munichu i pamëshirshëm, shënon shtatë gola në fitoren ndaj Bochumit

Bundesliga
Kimmich flet për fitoren ndaj Barcelonës dhe ndeshjen e ardhshme në Bundesliga

Kimmich flet për fitoren ndaj Barcelonës dhe ndeshjen e ardhshme në Bundesliga

Bundesliga
Zyrtare: Bayerni e blindon Kimmichin, gjermani vazhdon kontratën edhe për shumë vite

Zyrtare: Bayerni e blindon Kimmichin, gjermani vazhdon kontratën edhe për shumë vite

Bundesliga
Presidenti i Bayernit, Hainer flet për situatën e Lewandowskit, Goretzkas dhe Kimmichut

Presidenti i Bayernit, Hainer flet për situatën e Lewandowskit, Goretzkas dhe Kimmichut

Bundesliga
Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në Euro 2020 – nuk ka vend për Ronaldon

Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në Euro 2020 – nuk ka vend për Ronaldon

Përfaqësueset
Formacioni i sezonit sipas Goal: Nuk ka vend për Ronaldon

Formacioni i sezonit sipas Goal: Nuk ka vend për Ronaldon

Ndërkombëtare
Formacionin me më të mirët e Ligës së Kampionëve për edicionin 2020/21 – vetëm një lojtar i Chelseat

Formacionin me më të mirët e Ligës së Kampionëve për edicionin 2020/21 – vetëm një lojtar i Chelseat

Liga e Kampionëve
SofaScore zgjodhi formacionin e sezonit – nuk ka vend për Ronaldon

SofaScore zgjodhi formacionin e sezonit – nuk ka vend për Ronaldon

Ndërkombëtare