LAJMI I FUNDIT:

Joselu

16 Artikuj

Real Madridi është gati për të mbyllur transferimin Joselu

Real Madridi është gati për të mbyllur transferimin Joselu

La Liga
Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

La Liga
Rikthim sensacional i Espanyolit ndaj Atleticos për t’i mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë

Rikthim sensacional i Espanyolit ndaj Atleticos për t’i mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë

La Liga
“Nuk mund ta besoj”, Joselu flet pas debutimit me dy gola te Spanja

“Nuk mund ta besoj”, Joselu flet pas debutimit me dy gola te Spanja

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

La Liga
Golashënuesit më të mirë në La Liga për sezonin 2022/2023: Lewandowski, Benzema e Muriqi në garën për Pichichi

Golashënuesit më të mirë në La Liga për sezonin 2022/2023: Lewandowski, Benzema e Muriqi në garën për Pichichi

La Liga
Real Madridi mposhtet nga Alavesi në shtëpi

Real Madridi mposhtet nga Alavesi në shtëpi

La Liga
Messi, Ronaldo, Benzema: Kush e ka fituar më së shumti çmimin ‘lojtari i ndeshjes’ brenda këtij sezoni në top pesë ligat evropiane?

Messi, Ronaldo, Benzema: Kush e ka fituar më së shumti çmimin ‘lojtari i ndeshjes’ brenda këtij sezoni në top pesë ligat evropiane?

Ndërkombëtare
Njëzet sulmuesit më të mirë në pesë ligat kryesore të Evropës këtë sezon bazuar në statistika

Njëzet sulmuesit më të mirë në pesë ligat kryesore të Evropës këtë sezon bazuar në statistika

Shkumbin Pireva
Lojtarët që u larguan si të dështuar, apo ‘tepricë’ nga klubet e Ligës Premier – tani po shkëlqejnë në kampionate tjera

Lojtarët që u larguan si të dështuar, apo ‘tepricë’ nga klubet e Ligës Premier – tani po shkëlqejnë në kampionate tjera

Premier League
Shtatë lojtarët e Ligës Premier që nuk po arrijnë të gjejnë skuadër të re

Shtatë lojtarët e Ligës Premier që nuk po arrijnë të gjejnë skuadër të re

Premier League
Treshja e të rinjve të Real Madridit që po kërkon të lërë gjurmë në Ligën Premier (Foto)

Treshja e të rinjve të Real Madridit që po kërkon të lërë gjurmë në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Deportivo 2-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

Deportivo 2-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Deportivo kalon në epërsi ndaj Barcelonës (Video)

Deportivo kalon në epërsi ndaj Barcelonës (Video)

La Liga
Të gjithë këta 17 lojtarë debutuan me Jose Mourinhon te Real Madridi, por ku gjenden ata sot (Foto)

Të gjithë këta 17 lojtarë debutuan me Jose Mourinhon te Real Madridi, por ku gjenden ata sot (Foto)

La Liga
Joselu ‘bombardon’ Realin, i shënon dy gola për dy minuta (Video)

Joselu ‘bombardon’ Realin, i shënon dy gola për dy minuta (Video)

La Liga