LAJMI I FUNDIT:

Jose Gaya

20 Artikuj

Gaya do të kthehet në Spanjë pas lëndimit, Luis Enrique e fton lojtarin e tetë të Barcelonës si zëvendësues të tij

Gaya do të kthehet në Spanjë pas lëndimit, Luis Enrique e fton lojtarin e tetë të Barcelonës si zëvendësues të tij

Përfaqësueset
Po tani çfarë do të bëjë Real Madridi? Ata kanë 200 milionë euro dhe hapësirë në faturën e pagave për yje të rinj

Po tani çfarë do të bëjë Real Madridi? Ata kanë 200 milionë euro dhe hapësirë në faturën e pagave për yje të rinj

La Liga
Barcelona triumfon me rezultat komod ndaj Valencias

Barcelona triumfon me rezultat komod ndaj Valencias

La Liga
Juventusi synon transferimin e Jose Gayas

Juventusi synon transferimin e Jose Gayas

La Liga
Barcelona kërkon një mbrojtës të majtë, ka tre emra në listë për atë pozitë

Barcelona kërkon një mbrojtës të majtë, ka tre emra në listë për atë pozitë

La Liga
Laporta favoriti kryesor për ta marrë drejtimin e Barcelonës, ish-presidenti i kataluansve premton pesë top blerje për ta rikthyer klubin në majat e futbollit

Laporta favoriti kryesor për ta marrë drejtimin e Barcelonës, ish-presidenti i kataluansve premton pesë top blerje për ta rikthyer klubin në majat e futbollit

La Liga
Dështimet e shumta në blerje të Barcelonës: Ferran Torres, Fabian, Rodri disa nga emrat që i kishin në duar katalunasit, por vendosën për të tjerë

Dështimet e shumta në blerje të Barcelonës: Ferran Torres, Fabian, Rodri disa nga emrat që i kishin në duar katalunasit, por vendosën për të tjerë

La Liga
Notat e lojtarëve: Valencia 2-2 Chelsea, Gaya më i miri

Notat e lojtarëve: Valencia 2-2 Chelsea, Gaya më i miri

Liga e Kampionëve
Chelsea interesohet për Jose Gayan

Chelsea interesohet për Jose Gayan

Premier League
Real Madridi do të blejë disa lojtarë – këta janë emrat që do të kërkohen në verë

Real Madridi do të blejë disa lojtarë – këta janë emrat që do të kërkohen në verë

La Liga
Dhjetë lojtarët që shkëlqyen për shumë vite, por kurrë nuk u ftuan nga Spanja (Foto )

Dhjetë lojtarët që shkëlqyen për shumë vite, por kurrë nuk u ftuan nga Spanja (Foto )

Përfaqësueset
Mourinho preferon Sandron para Rose dhe Gaya

Mourinho preferon Sandron para Rose dhe Gaya

Premier League
Juventusi do të zgjedh mes Gayas ose Darmianit

Juventusi do të zgjedh mes Gayas ose Darmianit

Serie A
Lista e mbrojtësve të majtë që Messi i ka kërkuar Barçës t’i monitorojë gjatë verës

Lista e mbrojtësve të majtë që Messi i ka kërkuar Barçës t’i monitorojë gjatë verës

La Liga
Juve ndjek Gayan e Valencias

Juve ndjek Gayan e Valencias

Serie A
Bashkëbisedimi i mbrojtësit të Valencias dhe Busquets për anulimin e golit të Messit

Bashkëbisedimi i mbrojtësit të Valencias dhe Busquets për anulimin e golit të Messit

La Liga
Valencia 1-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

Valencia 1-1 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Formacioni i ditës së Shën Valentinit me lojtarët më të bukur (Foto)

Formacioni i ditës së Shën Valentinit me lojtarët më të bukur (Foto)

Arbios Kryeziu
Arsenali pas mbrojtësit të Valencias

Arsenali pas mbrojtësit të Valencias

Premier League
Këta janë 11 lojtarët e kërkuar nga Chelsea, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Këta janë 11 lojtarët e kërkuar nga Chelsea, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Premier League