LAJMI I FUNDIT:

Jori Delli

41 Artikuj

Jori Delli shfaqet elegante përkrah partnerit të ri Fred De Palma

Jori Delli shfaqet elegante përkrah partnerit të ri Fred De Palma

Yjet
Beniada komenton lidhjen e Jorit me reperin italian: Mos e shikoni nga tatuazhet

Beniada komenton lidhjen e Jorit me reperin italian: Mos e shikoni nga tatuazhet

Po Flitet
Jori Delli ndan momente romantike nga pushimet me të dashurin Fred De Palma

Jori Delli ndan momente romantike nga pushimet me të dashurin Fred De Palma

Yjet
Jori Delli dhe Fred De Palma zyrtarizojnë lidhjen në rrjete sociale, publikojnë fotografi nga pushimet

Jori Delli dhe Fred De Palma zyrtarizojnë lidhjen në rrjete sociale, publikojnë fotografi nga pushimet

Yjet
E mrekullueshme në rozë, Jori Delli publikon fotografi me të dashurin

E mrekullueshme në rozë, Jori Delli publikon fotografi me të dashurin

Yjet
Jori Delli kujdeset që të marrë vëmendjen me pozat e reja

Jori Delli kujdeset që të marrë vëmendjen me pozat e reja

Yjet
I dashuri i Jori Dellit me thonjtë e lyer – bëhet virale videoja kur vet ajo në Big Brother e kritikonte Kristin për manikyr

I dashuri i Jori Dellit me thonjtë e lyer – bëhet virale videoja kur vet ajo në Big Brother e kritikonte Kristin për manikyr

Yjet
Jori Delli sqaron videon virale të të dashurit të saj, në të cilën u tha se ofendoi shqiptarët

Jori Delli sqaron videon virale të të dashurit të saj, në të cilën u tha se ofendoi shqiptarët

Yjet
“E dashura ime është shqiptare” – konfirmohet lidhja e Jori Dellit me reperin Fred De Palma

“E dashura ime është shqiptare” – konfirmohet lidhja e Jori Dellit me reperin Fred De Palma

Po Flitet
Jori Delli në lidhje dashurie me reperin italian Fred De Palma?

Jori Delli në lidhje dashurie me reperin italian Fred De Palma?

Yjet
Jori Delli mahnit me pozat në bikini nga pushimet në Vlorë

Jori Delli mahnit me pozat në bikini nga pushimet në Vlorë

Yjet
Jori sqaron raportin me Noizyn

Jori sqaron raportin me Noizyn

Po Flitet
Jori Delli tregon linjat atraktive në një fotosesion në bikini

Jori Delli tregon linjat atraktive në një fotosesion në bikini

Yjet
Me protagoniste në klip Jori Dellin, Noizy paralajmëron këngën e re “Location”

Me protagoniste në klip Jori Dellin, Noizy paralajmëron këngën e re “Location”

Muzikë
Të tjera poza me bikini, Jori Delli shfaq linjat e admiruara trupore

Të tjera poza me bikini, Jori Delli shfaq linjat e admiruara trupore

Yjet
Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Yjet
Jori flet për raportin me Luizin dhe nëse Kiara ishte xheloze për ta

Jori flet për raportin me Luizin dhe nëse Kiara ishte xheloze për ta

Po Flitet
Olta: Nëse nuk do të futej Kiara në shtëpi, Luizi do të niste diçka me Jorin

Olta: Nëse nuk do të futej Kiara në shtëpi, Luizi do të niste diçka me Jorin

Yjet
Pas aludimeve të shumta, Jori Delli thotë me shaka se është në një lidhje me Noizyn dhe se do të martohen

Pas aludimeve të shumta, Jori Delli thotë me shaka se është në një lidhje me Noizyn dhe se do të martohen

Po Flitet
Jori Delli shuan dyshimet për raportin me Noizy, zbulon se do të jetë pjesë e videoklipit të reperit

Jori Delli shuan dyshimet për raportin me Noizy, zbulon se do të jetë pjesë e videoklipit të reperit

Yjet
Noizy shfaqet sërish në shoqëri të Jori Dellit

Noizy shfaqet sërish në shoqëri të Jori Dellit

Yjet
Noizy dhe Jori Delli shfaqen bashkë në një jaht luksoz në bregdet

Noizy dhe Jori Delli shfaqen bashkë në një jaht luksoz në bregdet

Yjet
Pas daljes nga Big Brother VIP Albania, Jori Delli takohet me Olta Gixharin

Pas daljes nga Big Brother VIP Albania, Jori Delli takohet me Olta Gixharin

Yjet
Jori Delli reagon pas eliminimit nga Big Brother VIP Albania: Eksperiencë e veçantë dhe plotë emocion

Jori Delli reagon pas eliminimit nga Big Brother VIP Albania: Eksperiencë e veçantë dhe plotë emocion

Yjet