LAJMI I FUNDIT:

Jordan Veretout

37 Artikuj

Marseille po kompleton dy transferime të tjera nga Roma

Marseille po kompleton dy transferime të tjera nga Roma

Ligue 1
Veretout largimi i parë nga Roma, katër skuadra janë vënë pas francezit

Veretout largimi i parë nga Roma, katër skuadra janë vënë pas francezit

Serie A
Milani po punon për transferimin e Jordan Veretout

Milani po punon për transferimin e Jordan Veretout

Serie A
Milani identifikon Verteout si alternativë të Renato Sanches

Milani identifikon Verteout si alternativë të Renato Sanches

Serie A
Tre mesfushorët e Serie A që mund t’i bashkohen Tottenhamit

Tre mesfushorët e Serie A që mund t’i bashkohen Tottenhamit

Serie A
Tottenham interesohet për Veretout, Roma i kërkon Ndombelen

Tottenham interesohet për Veretout, Roma i kërkon Ndombelen

Serie A
Jo vetëm Pellegrinin, Roma arrin marrëveshje për t’i blinduar edhe dy yje të tjerë të mesfushës

Jo vetëm Pellegrinin, Roma arrin marrëveshje për t’i blinduar edhe dy yje të tjerë të mesfushës

Serie A
Notat e lojtarëve: Lazio 3-2 Roma, paraqitje solide e Hysajt – minutazh i shkurtër për Muriqin

Notat e lojtarëve: Lazio 3-2 Roma, paraqitje solide e Hysajt – minutazh i shkurtër për Muriqin

Serie A
Lazio mposht Romën për ta fituar derbin e kryeqytetit italian

Lazio mposht Romën për ta fituar derbin e kryeqytetit italian

Serie A
Fitore spektakolare e Romës ndaj Salernitanas – vazhdon ecuria pozitivie

Fitore spektakolare e Romës ndaj Salernitanas – vazhdon ecuria pozitivie

Serie A
Mourinho debuton me fitore në triumfin spektakolar të Romës ndaj Fiorentinës

Mourinho debuton me fitore në triumfin spektakolar të Romës ndaj Fiorentinës

Serie A
Milani hije e Interit, mposht Romën në Olimpico

Milani hije e Interit, mposht Romën në Olimpico

Serie A
Roma 3-0 Udinese, notat e lojtarëve: Veretout më i miri në fushë

Roma 3-0 Udinese, notat e lojtarëve: Veretout më i miri në fushë

Serie A
Roma fiton lehtësisht ndaj Udineses, ngritët në vendin e tretë në Serie A

Roma fiton lehtësisht ndaj Udineses, ngritët në vendin e tretë në Serie A

Serie A
Roma refuzon dy oferta të rëndësishme për Jordan Veretout

Roma refuzon dy oferta të rëndësishme për Jordan Veretout

Serie A
Cluj 0-2 Roma, notat e lojtarëve: Veretout më i miri në fushë

Cluj 0-2 Roma, notat e lojtarëve: Veretout më i miri në fushë

Liga e Evropës
Roma fiton lehtësisht ndaj Cluj dhe vazhdon kryesimin në Grupin A

Roma fiton lehtësisht ndaj Cluj dhe vazhdon kryesimin në Grupin A

Liga e Evropës
Roma triumfon në ndeshjen me shumë gola ndaj Beneventos

Roma triumfon në ndeshjen me shumë gola ndaj Beneventos

Serie A
Dzeko më i dalluari: Roma 2-2 Juventus, notat e lojtarëve

Dzeko më i dalluari: Roma 2-2 Juventus, notat e lojtarëve

Serie A
Mbyllet derbi në Serie A: Roma lëshoi nga duart triumfin ndaj Juventusit

Mbyllet derbi në Serie A: Roma lëshoi nga duart triumfin ndaj Juventusit

Serie A
Ronaldo shënoi nga penalltia, por Roma rikthen epërsinë menjëherë

Ronaldo shënoi nga penalltia, por Roma rikthen epërsinë menjëherë

Serie A
Me anë të penalltisë, Roma kalon në epërsi ndaj Juventusit

Me anë të penalltisë, Roma kalon në epërsi ndaj Juventusit

Serie A
Veretout më i miri: Roma 2-1 Fiorentina, notat e lojtarëve

Veretout më i miri: Roma 2-1 Fiorentina, notat e lojtarëve

Serie A
Roma vuan, por fiton ndaj Fiorentinës

Roma vuan, por fiton ndaj Fiorentinës

Serie A