LAJMI I FUNDIT:

Jonida Maliqi

139 Artikuj

Jonida Maliqi shijon pushimet në Capri të Italisë

Jonida Maliqi shijon pushimet në Capri të Italisë

Yjet
Jonida Maliqi vë në pah linjat trupore nga pushimet në Turqi

Jonida Maliqi vë në pah linjat trupore nga pushimet në Turqi

Yjet
Jonida Maliqi: Mos u martoni, në këtë kohë nuk ia vlen

Jonida Maliqi: Mos u martoni, në këtë kohë nuk ia vlen

Yjet
Ironia e fatit: Vëllezërit Veshaj ndanë të njëjtin ballkon me ish-të dashura e tyre Beatrix dhe Jonida Maliqin në ‘Sunny Hill’

Ironia e fatit: Vëllezërit Veshaj ndanë të njëjtin ballkon me ish-të dashura e tyre Beatrix dhe Jonida Maliqin në ‘Sunny Hill’

Yjet
Jonida Maliqi takohet me DJ-in e famshëm ndërkombëtar, Kygo

Jonida Maliqi takohet me DJ-in e famshëm ndërkombëtar, Kygo

Muzikë
Jonida Maliqi shijon pushimet në Zanzibar të Tanzanisë

Jonida Maliqi shijon pushimet në Zanzibar të Tanzanisë

Yjet
Jonida Maliqi rrëfen se kishte sakrifikuar mbrëmjen e maturës për t’u takuar me ish-bashkëshortin

Jonida Maliqi rrëfen se kishte sakrifikuar mbrëmjen e maturës për t’u takuar me ish-bashkëshortin

Yjet
Jonida Maliqi thotë se ruan shoqërinë me Donaldin, vëllanë e ish-të dashurit, ndërsa tregohet diplomatike lidhur me fituesin e BBV

Jonida Maliqi thotë se ruan shoqërinë me Donaldin, vëllanë e ish-të dashurit, ndërsa tregohet diplomatike lidhur me fituesin e BBV

Po Flitet
Çiftet e famshme shqiptare që u ndanë gjatë vitit 2021

Çiftet e famshme shqiptare që u ndanë gjatë vitit 2021

Yjet
Jonida Maliqi dhe Xhemi Shehu me paraqitje të mahnitshme në natën finale të Fest’ 60

Jonida Maliqi dhe Xhemi Shehu me paraqitje të mahnitshme në natën finale të Fest’ 60

Yjet
Jonida Maliqi shijon pushimet në Korfuz, ekspozon linjat trupore në paraqitjet me bikini

Jonida Maliqi shijon pushimet në Korfuz, ekspozon linjat trupore në paraqitjet me bikini

Yjet
Jonida Maliqi nis pushimet në Turqi, mahnit me linjat trupore në bikini

Jonida Maliqi nis pushimet në Turqi, mahnit me linjat trupore në bikini

Yjet
Punët në shtëpi po izolojnë gratë, janë nënçmuar gjithnjë dhe nuk njihen si punë

Punët në shtëpi po izolojnë gratë, janë nënçmuar gjithnjë dhe nuk njihen si punë

Kosovë
Jonida Maliqi flet për ndarjen nga Romeo, komenton lidhjen e tij të re me vajzën e ministrit: Iu uroj jetë të lumtur çiftit

Jonida Maliqi flet për ndarjen nga Romeo, komenton lidhjen e tij të re me vajzën e ministrit: Iu uroj jetë të lumtur çiftit

Yjet
Jonida Maliqi është ndarë përfundimisht nga Romeo Veshaj

Jonida Maliqi është ndarë përfundimisht nga Romeo Veshaj

Po Flitet
Jonida Maliqi, Linda Halimi, Kejsi Tola dhe Eneda Tarifa vijnë me video-mesazhe për konkurrentët pjesëmarrës në natën e parë të Fest’ 59

Jonida Maliqi, Linda Halimi, Kejsi Tola dhe Eneda Tarifa vijnë me video-mesazhe për konkurrentët pjesëmarrës në natën e parë të Fest’ 59

Muzikë
Jonida Maliqi reagon pas protestës për 25 vjeçarin Klodian Rasha: Të shkatërrojmë e djegim nuk është zgjidhje e problemit

Jonida Maliqi reagon pas protestës për 25 vjeçarin Klodian Rasha: Të shkatërrojmë e djegim nuk është zgjidhje e problemit

Yjet
Jonida Maliqi vjen me shumë stil për 28 nëntor, teksa pozon nga Kalaja e Krujës

Jonida Maliqi vjen me shumë stil për 28 nëntor, teksa pozon nga Kalaja e Krujës

Yjet
Jonida Maliqi i kundërpërgjigjet ndjekëses që i shkruaji se po duket si transversit

Jonida Maliqi i kundërpërgjigjet ndjekëses që i shkruaji se po duket si transversit

Yjet
Romeo i bën dedikim romantik Jonidës gjatë darkës në plazh: Kur ti buzëqesh, buzëqeshi dhe unë

Romeo i bën dedikim romantik Jonidës gjatë darkës në plazh: Kur ti buzëqesh, buzëqeshi dhe unë

Yjet
Jonida Maliqi shfaqet e përqafuar me Romeo Veshaj

Jonida Maliqi shfaqet e përqafuar me Romeo Veshaj

Yjet
Jonida dhe Romeo ironizojnë me ‘bashkëjetesën’ e spekuluar

Jonida dhe Romeo ironizojnë me ‘bashkëjetesën’ e spekuluar

Po Flitet
Jonida dhe Romeo ‘kokë e këmbë të dashuruar’, shfaqen të përfaquar në imazhet e fundit

Jonida dhe Romeo ‘kokë e këmbë të dashuruar’, shfaqen të përfaquar në imazhet e fundit

Yjet
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj shijojnë pushimet së bashku

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj shijojnë pushimet së bashku

Yjet