LAJMI I FUNDIT:

Jonathan David

43 Artikuj

Barcelona dhe Real Madridi në ‘luftë’ për tre futbollistë

Barcelona dhe Real Madridi në ‘luftë’ për tre futbollistë

La Liga
E ardhmja e Lautaros te Interi në dyshim, Marotta synon përforcime në sulm dhe ka tre emra në listë

E ardhmja e Lautaros te Interi në dyshim, Marotta synon përforcime në sulm dhe ka tre emra në listë

Serie A
Milani po përgatitet për të investuar gjatë verës një sulmues klasi, tre emra në listën e ngushtë

Milani po përgatitet për të investuar gjatë verës një sulmues klasi, tre emra në listën e ngushtë

Serie A
Arsenali po përpiqet shumë që të kompletojë të paktën dy blerje në afatin kalimtar të janarit  

Arsenali po përpiqet shumë që të kompletojë të paktën dy blerje në afatin kalimtar të janarit  

Premier League
‘El Clasico’ për sulmuesin kanadez Jonathan David

‘El Clasico’ për sulmuesin kanadez Jonathan David

Ligue 1
Arsenali rivalizon Real Madridin për transferimin e sulmuesit Jonathan David

Arsenali rivalizon Real Madridin për transferimin e sulmuesit Jonathan David

Premier League
Real Madridi mund t’i ofrojë Lilles, Hazardin – në shkëmbim shokuese për Jonathan David

Real Madridi mund t’i ofrojë Lilles, Hazardin – në shkëmbim shokuese për Jonathan David

La Liga
Real Madridi e ndjek me vëmendje Jonathan David të Lille

Real Madridi e ndjek me vëmendje Jonathan David të Lille

La Liga
E konfirmon agjenti: Është sezoni i fundit i David te Lille, i pëlqen futbolli anglez dhe ai spanjoll

E konfirmon agjenti: Është sezoni i fundit i David te Lille, i pëlqen futbolli anglez dhe ai spanjoll

Ligue 1
Jonathan David në listën e dëshirave të Real Madridit

Jonathan David në listën e dëshirave të Real Madridit

La Liga
Messit i bie vlera sa në vitin 2009, tani kushton 20 milionë më pak

Messit i bie vlera sa në vitin 2009, tani kushton 20 milionë më pak

Ligue 1
Milani në kërkim të një sulmuesi të ri, katër emra në listën e Rossonerëve

Milani në kërkim të një sulmuesi të ri, katër emra në listën e Rossonerëve

Serie A
Liverpooli i dha Kloppit katër opsione sulmi para marrëveshjes me Diogo Jota

Liverpooli i dha Kloppit katër opsione sulmi para marrëveshjes me Diogo Jota

Premier League
Skuadrat e mëdha gjermane duelojnë për sensacionin kanadez, Jonathan David

Skuadrat e mëdha gjermane duelojnë për sensacionin kanadez, Jonathan David

Bundesliga
Bayerni po e mbyll marrëveshjen me Jonathan David

Bayerni po e mbyll marrëveshjen me Jonathan David

Bundesliga
Interi e gjen në Belgjikë zëvendësuesin e Lautaros, gati oferta për Jonathan David

Interi e gjen në Belgjikë zëvendësuesin e Lautaros, gati oferta për Jonathan David

Serie A
Milani pritet të ndryshojë tërësisht, për sulmin projektohet transferimi i David

Milani pritet të ndryshojë tërësisht, për sulmin projektohet transferimi i David

Serie A
E përcolli gjatë, Arsenali me ofertë zyrtare për sulmuesin kanadez David

E përcolli gjatë, Arsenali me ofertë zyrtare për sulmuesin kanadez David

Premier League
Po shkëlqen me Gentin, 12 skuadra e duan sensacionin kanadez David

Po shkëlqen me Gentin, 12 skuadra e duan sensacionin kanadez David

Bundesliga