LAJMI I FUNDIT:

Jon Jones

48 Artikuj

“Kurrë nuk jam ndier më i lumtur, tani dua Miocicin”, fjalët e Jon Jones pasi fitoi titullin e UFC

“Kurrë nuk jam ndier më i lumtur, tani dua Miocicin”, fjalët e Jon Jones pasi fitoi titullin e UFC

UFC
Jon Jones rikthehet në UFC me fitore të madhe ndaj Ciryl Gane dhe shpallet kampion i botës në peshat e rënda

Jon Jones rikthehet në UFC me fitore të madhe ndaj Ciryl Gane dhe shpallet kampion i botës në peshat e rënda

UFC
Jon Jones – Ciryl Gane: Vendi, koha dhe gjithçka tjetër që duhet të dini për super-përballjen e UFC

Jon Jones – Ciryl Gane: Vendi, koha dhe gjithçka tjetër që duhet të dini për super-përballjen e UFC

UFC
Gane për luftën ndaj Jones: Jam gati, është testi më i madh i jetës sime

Gane për luftën ndaj Jones: Jam gati, është testi më i madh i jetës sime

UFC
Jones para super meçit ndaj Gane: Është një luftëtar i madh, do të jetë një luftë e shkëlqyer

Jones para super meçit ndaj Gane: Është një luftëtar i madh, do të jetë një luftë e shkëlqyer

UFC
Jon Jones dhe Ciryl Gane bëjnë përballjen sy më sy para super-meçit në UFC

Jon Jones dhe Ciryl Gane bëjnë përballjen sy më sy para super-meçit në UFC

UFC
Jon Jones duket në formë fantastike para rikthimit në UFC

Jon Jones duket në formë fantastike para rikthimit në UFC

UFC
Pesë duelet që ëndërrojnë t’i shikojnë adhuruesit e UFC-së gjatë vitit 2023

Pesë duelet që ëndërrojnë t’i shikojnë adhuruesit e UFC-së gjatë vitit 2023

UFC
Khabib Nurmagomedov injoron Jon Jones duke zgjedhur një luftëtar tjetër si më të mirin në planet në UFC

Khabib Nurmagomedov injoron Jon Jones duke zgjedhur një luftëtar tjetër si më të mirin në planet në UFC

UFC
Jon Jones reagon ndaj Francis Ngannou pas fitores ndaj Stipe Miocic në UFC 260

Jon Jones reagon ndaj Francis Ngannou pas fitores ndaj Stipe Miocic në UFC 260

UFC
Ngannou i lumtur pasi u shpall kampion bote në peshat e rënda në UFC, kërkon luftë me Jon Jones

Ngannou i lumtur pasi u shpall kampion bote në peshat e rënda në UFC, kërkon luftë me Jon Jones

UFC
Jon Jones tallet me Israel Adesanya pas humbjes ndaj Jan Blachowicz në UFC 259

Jon Jones tallet me Israel Adesanya pas humbjes ndaj Jan Blachowicz në UFC 259

UFC
Adesanya ‘ngacmon’ tifozët rreth një super-lufte me Jon Jones në dhjetor të 2021

Adesanya ‘ngacmon’ tifozët rreth një super-lufte me Jon Jones në dhjetor të 2021

UFC
UFC zgjodhi përballjet më të zjarrta dhe luftëtarët më të mirë për vitin 2020 – mbesin jashtë Khabib dhe Conor

UFC zgjodhi përballjet më të zjarrta dhe luftëtarët më të mirë për vitin 2020 – mbesin jashtë Khabib dhe Conor

Sportet Luftarake
Dana White tregon ‘luftën’ që dëshiron të shoh më shumë në vitin 2021 në UFC

Dana White tregon ‘luftën’ që dëshiron të shoh më shumë në vitin 2021 në UFC

UFC
Renditja e re në UFC pas pensionimit të Khabibit – në listë gjenden më të mirët e të gjitha kohërave

Renditja e re në UFC pas pensionimit të Khabibit – në listë gjenden më të mirët e të gjitha kohërave

Sportet Luftarake
Publikohen xhirimet kur Jon Jones ndjek me armë një hajn veturash

Publikohen xhirimet kur Jon Jones ndjek me armë një hajn veturash

Sportet Luftarake
Jon Jones reagon pasi Khabib Nurmagomedov u shpall si më i miri në kategorinë kile për kile

Jon Jones reagon pasi Khabib Nurmagomedov u shpall si më i miri në kategorinë kile për kile

Sportet Luftarake
Jon Jones me shumë reagime pas fitores së Khabibit – Nga hedhja poshtë e kërkesës për t’u shpallur numër 1 në UFC deri te urimi për fitoren

Jon Jones me shumë reagime pas fitores së Khabibit – Nga hedhja poshtë e kërkesës për t’u shpallur numër 1 në UFC deri te urimi për fitoren

Sportet Luftarake
Renditen top 10 yjet e UFC-së në dekadën e kaluar

Renditen top 10 yjet e UFC-së në dekadën e kaluar

Sportet Luftarake
Jones do ta ketë shansin ta kërkojë titullin e peshave të rënda në UFC, por pas Francis Ngannou

Jones do ta ketë shansin ta kërkojë titullin e peshave të rënda në UFC, por pas Francis Ngannou

Sportet Luftarake
Jones pyetet se nëse do të heq dorë nga titulli i UFC – surprizon me përgjigjen e tij

Jones pyetet se nëse do të heq dorë nga titulli i UFC – surprizon me përgjigjen e tij

Sportet Luftarake
Pas deklaratës së McGregor se është më i miri në histori të MMA – publikohet lista e 20 më të mirëve

Pas deklaratës së McGregor se është më i miri në histori të MMA – publikohet lista e 20 më të mirëve

Sportet Luftarake
Mike Tyson përmend tre favoritët e tij në UFC – nuk ka vend për McGregor

Mike Tyson përmend tre favoritët e tij në UFC – nuk ka vend për McGregor

Sportet Luftarake