LAJMI I FUNDIT:
Johnny Depp

Johnny Depp

335 Artikuj

Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Po Flitet
Fansat të neveritur nga dhëmbët ngjyrë kafe dhe ‘të kalbur’ të Johnny Deppit në paraqitjen e tij në Festivalin e Filmit në Kanë

Fansat të neveritur nga dhëmbët ngjyrë kafe dhe ‘të kalbur’ të Johnny Deppit në paraqitjen e tij në Festivalin e Filmit në Kanë

Yjet
Johnny Depp përlotet gjatë ovacioneve shtatë minutëshe në Kanë

Johnny Depp përlotet gjatë ovacioneve shtatë minutëshe në Kanë

Yjet
George Clooney zbulon se Mark Wahlberg dhe Johnny Depp refuzuan rolet kryesore në filmin ikonik “Ocean’s Eleven”

George Clooney zbulon se Mark Wahlberg dhe Johnny Depp refuzuan rolet kryesore në filmin ikonik “Ocean’s Eleven”

TV / Film
Një vit pas gjyqit publik për shpifje në Virxhinia, Johnny Depp dhe Amber Heard kanë gjetur paqen jashtë vendit

Një vit pas gjyqit publik për shpifje në Virxhinia, Johnny Depp dhe Amber Heard kanë gjetur paqen jashtë vendit

Yjet
Gruaja e parë e Johnny Depp thyen heshtjen për gjyqin me Amber Heard, e quan aktoren ‘të tmerrshme’

Gruaja e parë e Johnny Depp thyen heshtjen për gjyqin me Amber Heard, e quan aktoren ‘të tmerrshme’

Yjet
Johnny Depp kthehet në aktrim me “Jeanne Du Barry”, filmi do të hap Festivalin e Filmit në Kanë

Johnny Depp kthehet në aktrim me “Jeanne Du Barry”, filmi do të hap Festivalin e Filmit në Kanë

TV / Film
Pas gjyqit për shpifje me Amber Heard, Johnny Depp po jeton larg vëmendjes në një fshat anglez

Pas gjyqit për shpifje me Amber Heard, Johnny Depp po jeton larg vëmendjes në një fshat anglez

Yjet
Pas largimit nga Los Angeles, Johnny Depp zhvendoset për të jetuar në Londër

Pas largimit nga Los Angeles, Johnny Depp zhvendoset për të jetuar në Londër

Yjet
“Detaje tronditëse, përplasje e kërcënime me vdekje” – Gjyqi i Johnny Depp ndaj Amber Heard që bëri bujë të madhe në 2022

“Detaje tronditëse, përplasje e kërcënime me vdekje” – Gjyqi i Johnny Depp ndaj Amber Heard që bëri bujë të madhe në 2022

Egzona Shigjeqi
Amber Heard zgjidh çështjen e shpifjes kundër Johnny Deppit

Amber Heard zgjidh çështjen e shpifjes kundër Johnny Deppit

Yjet
Amber Heard kërkon një gjyq të ri ndaj Johnny Depp me pretendimet se gjykimi u mbajt në shtetin e gabuar

Amber Heard kërkon një gjyq të ri ndaj Johnny Depp me pretendimet se gjykimi u mbajt në shtetin e gabuar

Yjet
Publikohet lista e personazheve të famshëm më të kërkuara në Google gjatë vitit 2022

Publikohet lista e personazheve të famshëm më të kërkuara në Google gjatë vitit 2022

Yjet
Johnny Depp do të rikthehet në rolin e Jack Sparrow, pesë vjet pas filmit të fundit të “Pirates Of The Caribbean”

Johnny Depp do të rikthehet në rolin e Jack Sparrow, pesë vjet pas filmit të fundit të “Pirates Of The Caribbean”

TV / Film
Lily-Rose Depp shpjegon pse nuk u deklaruar gjatë procesit gjyqësor të babait të saj me Amber Heard

Lily-Rose Depp shpjegon pse nuk u deklaruar gjatë procesit gjyqësor të babait të saj me Amber Heard

Po Flitet
Johnny Depp falënderon Rihannan që e përfshiu në shfaqjen “Savage x Fenty” përkundër reagimeve që mori

Johnny Depp falënderon Rihannan që e përfshiu në shfaqjen “Savage x Fenty” përkundër reagimeve që mori

Yjet
Johny Depp dhe e dashura e tij avokate vazhdojnë të jenë bashkë – ani pse u raportua për ndarje mes tyre

Johny Depp dhe e dashura e tij avokate vazhdojnë të jenë bashkë – ani pse u raportua për ndarje mes tyre

Yjet
Tim Burton thotë se dëshiron të punojë sërish me Johnny Deppin

Tim Burton thotë se dëshiron të punojë sërish me Johnny Deppin

Yjet
Johnny Depp shihet për herë të parë në publik pas ndarjes nga avokatja, Joelle Rich

Johnny Depp shihet për herë të parë në publik pas ndarjes nga avokatja, Joelle Rich

Yjet
Olly Alexander heq dorë nga marka e Rihannas “Savage X Fenty” pas përfshirjes së Johnny Deppit në shfaqjen e ardhshme të modës

Olly Alexander heq dorë nga marka e Rihannas “Savage X Fenty” pas përfshirjes së Johnny Deppit në shfaqjen e ardhshme të modës

Yjet
Johnny Depp i ka dhënë fund lidhjes me avokaten Joelle Rich

Johnny Depp i ka dhënë fund lidhjes me avokaten Joelle Rich

Yjet
Johnny Depp do të jetë i ftuar special në shfaqjen e Rihannas “Savage x Fenty”

Johnny Depp do të jetë i ftuar special në shfaqjen e Rihannas “Savage x Fenty”

Yjet
Bujaria e Johnny Depp, shfaqet në rolin e Jack Sparrow për të argëtuar një fans të veçantë

Bujaria e Johnny Depp, shfaqet në rolin e Jack Sparrow për të argëtuar një fans të veçantë

TV / Film
Johnny Depp viziton qytetin e tij të lindjes Kentucky mes pretendimeve se mund të rikthehet në “Pirates Of The Caribbean”

Johnny Depp viziton qytetin e tij të lindjes Kentucky mes pretendimeve se mund të rikthehet në “Pirates Of The Caribbean”

Yjet