LAJMI I FUNDIT:

John McCain

78 Artikuj

Trump mohon se gjatë vizitës në Japoni, kishte kërkuar që të fshihej luftanija që mban emrin e kritikut të ashpër të tij John McCain (Video)

Trump mohon se gjatë vizitës në Japoni, kishte kërkuar që të fshihej luftanija që mban emrin e kritikut të ashpër të tij John McCain (Video)

Nga Bota
Të famshmit që u ndanë nga jeta në vitin 2018

Të famshmit që u ndanë nga jeta në vitin 2018

Yjet
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Agron Shala
Thaçi: Senatorin McCain do ta kujtojmë si mbështetës të çlirimit të Kosovës

Thaçi: Senatorin McCain do ta kujtojmë si mbështetës të çlirimit të Kosovës

Kosovë
Trump mungoi në funeralin e McCain, por jo Ivanka dhe Jared Kushner

Trump mungoi në funeralin e McCain, por jo Ivanka dhe Jared Kushner

Nga Bota
Kosova nderon Senatorin McCain

Kosova nderon Senatorin McCain

Kosovë
Obama dhe Bush nderojnë John McCain, Trump nuk merr pjesë

Obama dhe Bush nderojnë John McCain, Trump nuk merr pjesë

Nga Bota
Trump nuk shkon në ceremoninë përkujtimore për McCain

Trump nuk shkon në ceremoninë përkujtimore për McCain

Nga Bota
Veseli bën propozimin: Rruga B në Prishtinë të mbajë emrin e John McCain

Veseli bën propozimin: Rruga B në Prishtinë të mbajë emrin e John McCain

Kosovë
Mesazhi lamtumirës i John McCain, i lexuar nga miku i tij – fjalë të mëdha për Amerikën, fjalë shprese për amerikanët

Mesazhi lamtumirës i John McCain, i lexuar nga miku i tij – fjalë të mëdha për Amerikën, fjalë shprese për amerikanët

Nga Bota
Rrëfimi i kosovarit që shkoi ta shpëtonte McCain në Vietnam (Video)

Rrëfimi i kosovarit që shkoi ta shpëtonte McCain në Vietnam (Video)

Kosovë
Mogherini ngushëllon popullin amerikan: McCain, një burrështetas i respektuar

Mogherini ngushëllon popullin amerikan: McCain, një burrështetas i respektuar

Kosovë
Kush ishte senatori John McCain që u nda sot nga jeta – fjalët e tij kur vizitoi Kosovën

Kush ishte senatori John McCain që u nda sot nga jeta – fjalët e tij kur vizitoi Kosovën

Nga Bota
Vdekja e John McCain, Rama: U prehsh në paqe senator!

Vdekja e John McCain, Rama: U prehsh në paqe senator!

Shqipëri
Thaçi për vdekjen e McCain: Ishte ndër heronjtë e fundit të vërtetë të kohës sonë

Thaçi për vdekjen e McCain: Ishte ndër heronjtë e fundit të vërtetë të kohës sonë

Kosovë
Veseli: Kosova e bekuar që pati mik senatorin McCain

Veseli: Kosova e bekuar që pati mik senatorin McCain

Kosovë
U qëllua, pastaj u kap dhe u burgos: Historia rrëqethëse dhe pamje të rralla në të cilat shihet John McCain, si një i burgosur lufte në Vietnam (Foto/Video)

U qëllua, pastaj u kap dhe u burgos: Historia rrëqethëse dhe pamje të rralla në të cilat shihet John McCain, si një i burgosur lufte në Vietnam (Foto/Video)

Nga Bota
Haradinaj për vdekjen e McCain: Amerika humbi heroin, kurse Kosova mikun e çmuar

Haradinaj për vdekjen e McCain: Amerika humbi heroin, kurse Kosova mikun e çmuar

Kosovë
Fjalimi i senatorit John McCain në Kuvendin e Kosovës, në prill të vitit 2017

Fjalimi i senatorit John McCain në Kuvendin e Kosovës, në prill të vitit 2017

Kosovë
Ka ndërruar jetë senatori McCain – heroi i luftës që u shndërrua në ikonë politike

Ka ndërruar jetë senatori McCain – heroi i luftës që u shndërrua në ikonë politike

Nga Bota
Përkeqësohet gjendja e senatorit McCain, ndërpret trajtimin nga kanceri

Përkeqësohet gjendja e senatorit McCain, ndërpret trajtimin nga kanceri

Nga Bota
McCain: Trump, duke sulmuar Malin e Zi, po “i shërben” Putinit

McCain: Trump, duke sulmuar Malin e Zi, po “i shërben” Putinit

Nga Bota
McCain i sëmurë: Trump të mos jetë në funeralin tim

McCain i sëmurë: Trump të mos jetë në funeralin tim

Nga Bota
McCain ironizon Trump për përjashtimin nga shërbimi ushtarak

McCain ironizon Trump për përjashtimin nga shërbimi ushtarak

Nga Bota