LAJMI I FUNDIT:
John Legend

John Legend

72 Artikuj

John Legend dhe Chrissy Teigen “rimartohen” sërish pas 10 vitesh, në një dasmë luksoze në Itali

John Legend dhe Chrissy Teigen “rimartohen” sërish pas 10 vitesh, në një dasmë luksoze në Itali

Yjet
Chrissy Teigen dhe John Legend rimartohen në një ceremoninë luksoze në liqenin e Komos për të festuar 10-vjetorin e martesës

Chrissy Teigen dhe John Legend rimartohen në një ceremoninë luksoze në liqenin e Komos për të festuar 10-vjetorin e martesës

Yjet
Chrissy Teigen dhe John Legend bëhen prindër për herë të katërt nëpërmjet një nëne surrogate

Chrissy Teigen dhe John Legend bëhen prindër për herë të katërt nëpërmjet një nëne surrogate

Yjet
Chrissy Teigen dhe John Legend bëhen prindër për herë të tretë

Chrissy Teigen dhe John Legend bëhen prindër për herë të tretë

Yjet
John Legend cak i hajdutëve, tentuan t’ia vidhnin Porschen teksa ai ndodhej në studio

John Legend cak i hajdutëve, tentuan t’ia vidhnin Porschen teksa ai ndodhej në studio

Yjet
Chrissy Teigen zbulon se iu desh të bënte abort për të shpëtuar jetën e saj, pasi e dinte që fëmija nuk do të mbijetonte

Chrissy Teigen zbulon se iu desh të bënte abort për të shpëtuar jetën e saj, pasi e dinte që fëmija nuk do të mbijetonte

Yjet
Chrissy Teigen shtatzënë për herë të katërt pas gati dy vitesh nga aborti

Chrissy Teigen shtatzënë për herë të katërt pas gati dy vitesh nga aborti

Yjet
Në rritje numri i të famshmëve që u vënë fëmijëve emra planetësh

Në rritje numri i të famshmëve që u vënë fëmijëve emra planetësh

Bebja këtu
Po këndonte në rrugë “All of me”, 22-vjeçarja befasohet kur aty pari kalon interpretuesi i vërtetë i këngës John Legend

Po këndonte në rrugë “All of me”, 22-vjeçarja befasohet kur aty pari kalon interpretuesi i vërtetë i këngës John Legend

Yjet
Një vit më parë humbi foshnjën pas një aborti spontan – Chrissy Teigen kujton momentin me një fotografi prekëse nga spitali

Një vit më parë humbi foshnjën pas një aborti spontan – Chrissy Teigen kujton momentin me një fotografi prekëse nga spitali

Yjet
Chrissy Teigen thotë se nuk ka konsumuar alkool që 50 ditë

Chrissy Teigen thotë se nuk ka konsumuar alkool që 50 ditë

Yjet
Shënohet rritje e madhe e numrit të rasteve pozitive me COVID-19, në ishullin ku Barack Obama organizoi ditëlindjen e tij të 60-të me të ftuar VIP

Shënohet rritje e madhe e numrit të rasteve pozitive me COVID-19, në ishullin ku Barack Obama organizoi ditëlindjen e tij të 60-të me të ftuar VIP

Po Flitet
Lista e fituesve të çmimeve në “Grammy Awards 2021”

Lista e fituesve të çmimeve në “Grammy Awards 2021”

Muzikë
Chrissy Teigen shfaq aftësitë në vallëzim për ditëlindjen e 42-të të John Legend

Chrissy Teigen shfaq aftësitë në vallëzim për ditëlindjen e 42-të të John Legend

Yjet
Chrissy Teigen bën paraqitjen e parë publike që pas humbjes së foshnjës

Chrissy Teigen bën paraqitjen e parë publike që pas humbjes së foshnjës

Yjet
Chrissy Teigen bën tatuazh për të kujtuar foshnjën që humbi

Chrissy Teigen bën tatuazh për të kujtuar foshnjën që humbi

Yjet
Chrissy Teigen flet sërish për humbjen e foshnjës dhe sqaron se përse zgjodhi ta fotografonte momentin prekës

Chrissy Teigen flet sërish për humbjen e foshnjës dhe sqaron se përse zgjodhi ta fotografonte momentin prekës

Yjet
Pas humbjes së foshnjës, Chrissy: Jemi të qetë, por jemi në rregull

Pas humbjes së foshnjës, Chrissy: Jemi të qetë, por jemi në rregull

Yjet
Chrissy Teigen dhe John Legend për herë të parë dalin në publik, pas humbjes së foshnjës

Chrissy Teigen dhe John Legend për herë të parë dalin në publik, pas humbjes së foshnjës

Yjet
John Legend me performancë emocionale në “Billboard Music Awards 2020”, i kushtohet gruas së tij, Chrissy Teigen pas humbjes së foshnjës

John Legend me performancë emocionale në “Billboard Music Awards 2020”, i kushtohet gruas së tij, Chrissy Teigen pas humbjes së foshnjës

Muzikë
John Legend shihet për herë të parë pas ngjarjes tragjike të abortit spontan të gruas së tij

John Legend shihet për herë të parë pas ngjarjes tragjike të abortit spontan të gruas së tij

Yjet
Chrissy Teigen humb foshnjën pas një aborti spontan: Po kthehem nga spitali pa një fëmijë, si mund të jetë e vërtetë kjo

Chrissy Teigen humb foshnjën pas një aborti spontan: Po kthehem nga spitali pa një fëmijë, si mund të jetë e vërtetë kjo

Yjet
Ky duhet të jetë burri më seksi në botë për vitin 2020, sipas titullarit në fuqi

Ky duhet të jetë burri më seksi në botë për vitin 2020, sipas titullarit në fuqi

Trend
Brenda shtëpisë 18 milionë dollarëshe të John Legend dhe Chrissy Teigen

Brenda shtëpisë 18 milionë dollarëshe të John Legend dhe Chrissy Teigen

Yjet