LAJMI I FUNDIT:

Joey Barton

11 Artikuj

Dhjetë momentet më kontroverse të dekadës në Ligën Premier – Nga rrëshqitja e Gerrardit, deri tek përplasja e Xhakës me tifozë dhe kafshimi i Suarezit

Dhjetë momentet më kontroverse të dekadës në Ligën Premier – Nga rrëshqitja e Gerrardit, deri tek përplasja e Xhakës me tifozë dhe kafshimi i Suarezit

Shkumbin Pireva
Një formacion me futbollistë që përfunduan në burg – Përdhunim, abuzim, tentim vrasje dhe pedofili, janë disa nga akuzat

Një formacion me futbollistë që përfunduan në burg – Përdhunim, abuzim, tentim vrasje dhe pedofili, janë disa nga akuzat

Ndërkombëtare
Kur yjet e mëdha të futbollit zgjedhin trenin për udhëtim para veturave të tyre super luksoze (Foto)

Kur yjet e mëdha të futbollit zgjedhin trenin për udhëtim para veturave të tyre super luksoze (Foto)

Premier League
Barton beson se Liverpooli bëri marrëveshje të mirë me shitjen e Coutinhos, njëjtë mendon edhe Lampard

Barton beson se Liverpooli bëri marrëveshje të mirë me shitjen e Coutinhos, njëjtë mendon edhe Lampard

Premier League
Befasisht këta katër lojtarë kanë më shumë ndjekës në Twitter sesa disa klube të Ligës Premier

Befasisht këta katër lojtarë kanë më shumë ndjekës në Twitter sesa disa klube të Ligës Premier

Premier League
Dhjetë ‘djemtë e këqij’ të Ligës Premier – Nga Suarez që kafshoi e deri te Erik Cantona që e rrahu tifozin (Foto)

Dhjetë ‘djemtë e këqij’ të Ligës Premier – Nga Suarez që kafshoi e deri te Erik Cantona që e rrahu tifozin (Foto)

Premier League
Barton dënohet me 18 muaj moslojë dhe 30 mijë funte shkaku i vënies së basteve në ndeshje të futbollit (Foto)

Barton dënohet me 18 muaj moslojë dhe 30 mijë funte shkaku i vënies së basteve në ndeshje të futbollit (Foto)

Premier League
Zyrtare: Barton rikthehet te Burnley

Zyrtare: Barton rikthehet te Burnley

Premier League
Lojtari i Ligës Premier akuzohet për vendosjen e 1260 basteve

Lojtari i Ligës Premier akuzohet për vendosjen e 1260 basteve

Premier League
Lojtarët që kanë personalitet të ngjashëm me atë të Trump (Foto/Video)

Lojtarët që kanë personalitet të ngjashëm me atë të Trump (Foto/Video)

Arbios Kryeziu
Barton e pranon se e kishte lënduar me qëllim Alonson, pasi i vodhi transferimin te Liverpooli (Foto/Video)

Barton e pranon se e kishte lënduar me qëllim Alonson, pasi i vodhi transferimin te Liverpooli (Foto/Video)

Premier League