LAJMI I FUNDIT:

Joan Laporta

390 Artikuj

Xavi dhe Laporta me ide të kundërta, debat i brendshëm te Barca për rikthimin apo jo të Neymar

Xavi dhe Laporta me ide të kundërta, debat i brendshëm te Barca për rikthimin apo jo të Neymar

La Liga
Barcelona në probleme serioze për regjistrimin e lojtarëve

Barcelona në probleme serioze për regjistrimin e lojtarëve

La Liga
“Klubi është shpëtuar” – Laporta flet për situatën financiare të Barcelonës

“Klubi është shpëtuar” – Laporta flet për situatën financiare të Barcelonës

La Liga
Riqui Puig zbulon një detaj shokues rreth Xavit kur ishte te Barcelona

Riqui Puig zbulon një detaj shokues rreth Xavit kur ishte te Barcelona

La Liga
Barça planifikon një shitje të madhe për të rikuperuar paratë për nënshkrimet e reja – tre yje janë në treg

Barça planifikon një shitje të madhe për të rikuperuar paratë për nënshkrimet e reja – tre yje janë në treg

La Liga
Xavit i përfundon kontrata në fund të sezonit, Laporta flet për situatën

Xavit i përfundon kontrata në fund të sezonit, Laporta flet për situatën

La Liga
“Edhe agjentët e tij e dinë se e duam shumë unë e Xavi” – Laporta flet për vështirësitë që po hasin në rinovimin e Dembeles

“Edhe agjentët e tij e dinë se e duam shumë unë e Xavi” – Laporta flet për vështirësitë që po hasin në rinovimin e Dembeles

La Liga
Laporta kofirmon marrëveshjen për Roque, thotë se Barcelona tani do tri përforcime tjera

Laporta kofirmon marrëveshjen për Roque, thotë se Barcelona tani do tri përforcime tjera

La Liga
Laporta thotë se Messi ka gënjyer në lidhje me ofertën e Barcelonës

Laporta thotë se Messi ka gënjyer në lidhje me ofertën e Barcelonës

La Liga
Vetëm 13 lojtarë të Barcelonës janë të regjistruar në La Liga

Vetëm 13 lojtarë të Barcelonës janë të regjistruar në La Liga

La Liga
Barcelona mbyll sezonin financiar 22/23 duke regjistruar shitje rekord

Barcelona mbyll sezonin financiar 22/23 duke regjistruar shitje rekord

La Liga
Laporta takohet me super agjentin Pini Zahavi: Tre lojtarët që mund ta afrohen te Barcelona

Laporta takohet me super agjentin Pini Zahavi: Tre lojtarët që mund ta afrohen te Barcelona

La Liga
“Nuk shikojnë shumë për të ardhmen” – Koeman kritikon Barçën për politikën e transferimeve

“Nuk shikojnë shumë për të ardhmen” – Koeman kritikon Barçën për politikën e transferimeve

La Liga
“Pagesat do të përfundojnë në vitin 2025”: Laporta zbulon se Barcelona ende i detyrohet Messit

“Pagesat do të përfundojnë në vitin 2025”: Laporta zbulon se Barcelona ende i detyrohet Messit

La Liga
Zbulohet shuma totale e pagave që i jep Barcelona – dy probleme të mëdha

Zbulohet shuma totale e pagave që i jep Barcelona – dy probleme të mëdha

La Liga
Një ‘lutje pasionante’ që Barcelona u bëri objektivave të transferimit në 2022 – funksionoi vetëm me dy lojtarë këtë verë

Një ‘lutje pasionante’ që Barcelona u bëri objektivave të transferimit në 2022 – funksionoi vetëm me dy lojtarë këtë verë

La Liga
Barcelona aktualisht ka vetëm 13 lojtarë të regjistruar në La Liga

Barcelona aktualisht ka vetëm 13 lojtarë të regjistruar në La Liga

La Liga
“Gundogan donte një klub të madh” – Laporta përqesh Manchester City dhe paratë e tyre

“Gundogan donte një klub të madh” – Laporta përqesh Manchester City dhe paratë e tyre

Liga e Kampionëve
Laporta e konfirmon se Barcelona e do transferimin e Guler

Laporta e konfirmon se Barcelona e do transferimin e Guler

La Liga


mob5