LAJMI I FUNDIT:

Joachim Andersen

16 Artikuj

Mori afro 400 mesazhe abuzive në Instagram për kartonin e kuq të Nunez – Andersen e quan budalla sulmuesin e Liverpoolit

Mori afro 400 mesazhe abuzive në Instagram për kartonin e kuq të Nunez – Andersen e quan budalla sulmuesin e Liverpoolit

Premier League
Notat e lojtarëve: Crystal Palace 3-0 Arsenal, Xhaka me paraqitjen më të mirë te Topçinjtë

Notat e lojtarëve: Crystal Palace 3-0 Arsenal, Xhaka me paraqitjen më të mirë te Topçinjtë

Premier League
Fulham 0-3 Man City, notat e lojtarëve

Fulham 0-3 Man City, notat e lojtarëve

Premier League
Juventusi dhe Tottenhami në ‘luftë’ për Andersen e Ndombele

Juventusi dhe Tottenhami në ‘luftë’ për Andersen e Ndombele

Premier League
Sampdoria refuzon përsëri Arsenalin për dyshen e talentuar

Sampdoria refuzon përsëri Arsenalin për dyshen e talentuar

Premier League
Arsenali e ndjek nga afër dyshen e Sampdorias  

Arsenali e ndjek nga afër dyshen e Sampdorias  

Premier League
Manchester United rivalizon Interin për mbrojtësin Joachim Andersen

Manchester United rivalizon Interin për mbrojtësin Joachim Andersen

Serie A
Atletico Madridi ka një listë prej pesë emrave për ta zëvendësuar Diego Godinin – shumica vijnë nga Serie A

Atletico Madridi ka një listë prej pesë emrave për ta zëvendësuar Diego Godinin – shumica vijnë nga Serie A

La Liga
Tottenhami monitoroi nga afër katër yje të Serie A

Tottenhami monitoroi nga afër katër yje të Serie A

Premier League
Agjenti dhe babai i Andersenit: Kërkohet nga gjashtë klubet më të mëdha në Itali dhe Angli

Agjenti dhe babai i Andersenit: Kërkohet nga gjashtë klubet më të mëdha në Itali dhe Angli

Serie A
Interi ka gati ofertën për Andersenin

Interi ka gati ofertën për Andersenin

Serie A
Andersen shihet si pasues i Mirandas te Interi

Andersen shihet si pasues i Mirandas te Interi

Serie A
Marotta afër emërimit, Interi ndjek objektiva të njëjta me Juventusin

Marotta afër emërimit, Interi ndjek objektiva të njëjta me Juventusin

Serie A
Joachim Andersen që kërkohet nga Interi, vazhdon kontratën me Sampdorian

Joachim Andersen që kërkohet nga Interi, vazhdon kontratën me Sampdorian

Serie A
Derbi i Italisë për Andersenin

Derbi i Italisë për Andersenin

Serie A
Jo vetëm Juve, edhe Roma pas Andersenit

Jo vetëm Juve, edhe Roma pas Andersenit

Serie A