LAJMI I FUNDIT:

Jim Ratcliffe

28 Artikuj

Sir Jim Ratcliffe harton një strategji të re të transferimeve tek Man Unitedi

Sir Jim Ratcliffe harton një strategji të re të transferimeve tek Man Unitedi

Premier League
Manchester Unitedit mund t’i ndalohet Liga e Kampionëve sezonin e ardhshëm

Manchester Unitedit mund t’i ndalohet Liga e Kampionëve sezonin e ardhshëm

Liga e Kampionëve
Dy emërime te Manchester United priten në ditët e ardhshme – po fillon një epokë e re

Dy emërime te Manchester United priten në ditët e ardhshme – po fillon një epokë e re

Premier League
Me Ratcliffe në krye të Manchester United, vjen largimi i parë nga klubi anglez

Me Ratcliffe në krye të Manchester United, vjen largimi i parë nga klubi anglez

Premier League
Kur pritet të vendoset Sir Jim Ratcliffe në krye të Man United

Kur pritet të vendoset Sir Jim Ratcliffe në krye të Man United

Premier League
Arsyeja e mundshme për vonesën e shitjes së Man United është zbuluar – nuk ka të bëjë asgjë me Glazers

Arsyeja e mundshme për vonesën e shitjes së Man United është zbuluar – nuk ka të bëjë asgjë me Glazers

Premier League
Si u mundua Ratcliffe ta blinte gjysmën e Barcelonës para se të rikthene vëmendjen te Man United

Si u mundua Ratcliffe ta blinte gjysmën e Barcelonës para se të rikthene vëmendjen te Man United

Premier League
Zhgënjehen tifozët e Manchester United nga reagimi i fundit i Sheikh Jassim

Zhgënjehen tifozët e Manchester United nga reagimi i fundit i Sheikh Jassim

Premier League
Pronari i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi ‘i përfshirë’ në ofertën e blerjes së Man United

Pronari i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi ‘i përfshirë’ në ofertën e blerjes së Man United

Premier League
Kryeministri britanik dhe bashkëshortja ‘humbën 500 mijë funte në ditë’ – publikohet lista e njerëzve më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar

Kryeministri britanik dhe bashkëshortja ‘humbën 500 mijë funte në ditë’ – publikohet lista e njerëzve më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar

Botë
Manchester United i do katër transferime në verë – tashmë dihen pozitat

Manchester United i do katër transferime në verë – tashmë dihen pozitat

Premier League
Familja Glazers janë të gatshëm ta shesin Man Utd pasi ta zgjedhin ofertën e preferuar

Familja Glazers janë të gatshëm ta shesin Man Utd pasi ta zgjedhin ofertën e preferuar

Premier League
Shitja e Manchester United po shkon drejt fazës finale: Ratclifffe parakalon Al-Thanin

Shitja e Manchester United po shkon drejt fazës finale: Ratclifffe parakalon Al-Thanin

Premier League
Pronarët e Man Utd insistojnë në raundin e tretë të ofertave për blerjen e klubit

Pronarët e Man Utd insistojnë në raundin e tretë të ofertave për blerjen e klubit

Premier League
Blerësit e mundshëm të Man United po zhgënjehen për mungesën e përditësimit të situatës

Blerësit e mundshëm të Man United po zhgënjehen për mungesën e përditësimit të situatës

Premier League
Tejkalohet shuma e ofruar nga Jim Ratcliffe: Sheikh Jassim përmirëson ofertën për blerjen e Manchester United

Tejkalohet shuma e ofruar nga Jim Ratcliffe: Sheikh Jassim përmirëson ofertën për blerjen e Manchester United

Premier League
Manchester United po shitet për një shumë rekorde

Manchester United po shitet për një shumë rekorde

Premier League
Ratcliffe për blerjen e Manchester United: Ju nuk dëshironi të paguani një çmim idiotesk

Ratcliffe për blerjen e Manchester United: Ju nuk dëshironi të paguani një çmim idiotesk

Premier League
Ratcliffe dhe Glazers në bisedime të avancuara për shitjen e Man Utd

Ratcliffe dhe Glazers në bisedime të avancuara për shitjen e Man Utd

Premier League
Ratcliffe pranon mesazh nga Familja Glazer rreth të ardhmes së United

Ratcliffe pranon mesazh nga Familja Glazer rreth të ardhmes së United

Premier League
Hamilton merr ofertë prej 71 milionë eurosh për kontratë të re me Mercedesin

Hamilton merr ofertë prej 71 milionë eurosh për kontratë të re me Mercedesin

Formula 1
Njeriu më i pasur i Britanisë së Madhe fillon procedurat për blerjen e Manchester United

Njeriu më i pasur i Britanisë së Madhe fillon procedurat për blerjen e Manchester United

Premier League
Sir Jim Ratcliffe i bëhet e ditur çmimi “joreal” që Glazers po kërkojnë për shitjen e Manchester United

Sir Jim Ratcliffe i bëhet e ditur çmimi “joreal” që Glazers po kërkojnë për shitjen e Manchester United

Premier League
Pesë miliarderët që mund të përballonin blerjen e Liverpoolit dhe kush i ka gjasat më të mëdha

Pesë miliarderët që mund të përballonin blerjen e Liverpoolit dhe kush i ka gjasat më të mëdha

Driton Gajraku