LAJMI I FUNDIT:

Jim Carrey

45 Artikuj

Rusia ia ndalon hyrjen Jim Carreyt

Rusia ia ndalon hyrjen Jim Carreyt

Yjet
Jim Carrey paralajmëron tërheqjen nga aktrimi: Kam punuar mjaftueshëm

Jim Carrey paralajmëron tërheqjen nga aktrimi: Kam punuar mjaftueshëm

Yjet
Jim Carrey: Do të kisha paditur Will Smithin me 180 milionë euro për shuplakën në “Oscars”

Jim Carrey: Do të kisha paditur Will Smithin me 180 milionë euro për shuplakën në “Oscars”

Yjet
The Weeknd e ka publikuar albumin “Dawn FM”, pjesë e projektit është edhe Jim Carrey

The Weeknd e ka publikuar albumin “Dawn FM”, pjesë e projektit është edhe Jim Carrey

Muzikë
Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Yjet
Alec Baldwin dhe Jim Carrey shfaqen në duelin e radhës në rolet e Trump dhe Biden

Alec Baldwin dhe Jim Carrey shfaqen në duelin e radhës në rolet e Trump dhe Biden

TV / Film
Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Yjet
Si duken 17 aktorët tanë të preferuar të viteve ’90?

Si duken 17 aktorët tanë të preferuar të viteve ’90?

Yjet
Dhjetë yjet botërore që e kanë përjetuar tmerrin në të kaluarën

Dhjetë yjet botërore që e kanë përjetuar tmerrin në të kaluarën

Imran Amiti
Aktorët që refuzuan role të rëndësishme dhe këta filma të njohur ndryshuan për të mirë

Aktorët që refuzuan role të rëndësishme dhe këta filma të njohur ndryshuan për të mirë

Yjet
Njëzet të famshmit që nuk kanë kryer shkollë, por ata janë aq të suksesshëm sa askush nuk do t’ia dijë për këtë fakt

Njëzet të famshmit që nuk kanë kryer shkollë, por ata janë aq të suksesshëm sa askush nuk do t’ia dijë për këtë fakt

Yjet
Të famshmit që kanë befasuar me gjatësinë e tyre të vërtetë

Të famshmit që kanë befasuar me gjatësinë e tyre të vërtetë

Yjet
Aktori kanadez, Jim Carrey po sjell libër për herë të parë

Aktori kanadez, Jim Carrey po sjell libër për herë të parë

Yjet
Thëniet më inspiruese nga Jim Carrey

Thëniet më inspiruese nga Jim Carrey

Këshilla Lifestyle
Jim Carrey refuzon të bëjë ‘selfie’ me fansat dhe ka një arsyetim interesant për këtë

Jim Carrey refuzon të bëjë ‘selfie’ me fansat dhe ka një arsyetim interesant për këtë

Po Flitet
Publikohet paraqitja e shkurtër e “Sonic the Hedgehog”

Publikohet paraqitja e shkurtër e “Sonic the Hedgehog”

TV / Film
Karikatura e Jim Carreyt zemëroi mbesën e ish-udhëheqësit fashist italian, Benito Mussolini

Karikatura e Jim Carreyt zemëroi mbesën e ish-udhëheqësit fashist italian, Benito Mussolini

Yjet
Zënkë në rrjetet sociale ndërmjet Jim Carreyt dhe mbesës së Mussolinit

Zënkë në rrjetet sociale ndërmjet Jim Carreyt dhe mbesës së Mussolinit

Po Flitet
Tetë burrat e famshëm që treguan haptazi problemet e tyre me shëndetin mendor, dhe u bënë frymëzues për miliona njerëz

Tetë burrat e famshëm që treguan haptazi problemet e tyre me shëndetin mendor, dhe u bënë frymëzues për miliona njerëz

Yjet
Jim Carrey: Po e shijoj jetën izoluese!

Jim Carrey: Po e shijoj jetën izoluese!

Yjet
Jim Carrey i befason fansat me një skenë intime në serialin “Kidding”

Jim Carrey i befason fansat me një skenë intime në serialin “Kidding”

TV / Film
Gjashtëmbëdhjetë çifte legjendare, fotografitë e të cilëve na bëjnë ende nostalgjikë kur i shohim

Gjashtëmbëdhjetë çifte legjendare, fotografitë e të cilëve na bëjnë ende nostalgjikë kur i shohim

Yjet
Keanu Reeves me rolin më të paguar në filmat hollivudian: Këta janë 16 aktorët më të shtrenjtë

Keanu Reeves me rolin më të paguar në filmat hollivudian: Këta janë 16 aktorët më të shtrenjtë

TV / Film
Jim Carrey luan rolin e një polici të fiksuar në trilerin “Dark Crimes”

Jim Carrey luan rolin e një polici të fiksuar në trilerin “Dark Crimes”

TV / Film