LAJMI I FUNDIT:
Jill Biden

Jill Biden

47 Artikuj

Elegancë dhe kostume shumëngjyrëshe – çfarë veshën të ftuarit në ceremoninë e kurorëzimit të Mbretit Charles

Elegancë dhe kostume shumëngjyrëshe – çfarë veshën të ftuarit në ceremoninë e kurorëzimit të Mbretit Charles

Yjet
Zonja e Parë e SHBA-së, Jill: Joe Biden gati për të rikandiduar për president

Zonja e Parë e SHBA-së, Jill: Joe Biden gati për të rikandiduar për president

Amerika
Rita Ora ia huq, bën një koment të pakuptimtë te fotografia e martesës së mbesës së Presidentit Biden

Rita Ora ia huq, bën një koment të pakuptimtë te fotografia e martesës së mbesës së Presidentit Biden

Yjet
Presidenti Biden dhe Zonja e Parë nisen për në Londër ku do të marrin pjesë në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth II

Presidenti Biden dhe Zonja e Parë nisen për në Londër ku do të marrin pjesë në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth II

Amerika
Zonja e Parë e SHBA-së, Jill Biden është infektuar me coronavirus

Zonja e Parë e SHBA-së, Jill Biden është infektuar me coronavirus

Amerika
Zonja e Parë e Ukrainës takohet me Joe e Jill Biden në Shtëpinë e Bardhë

Zonja e Parë e Ukrainës takohet me Joe e Jill Biden në Shtëpinë e Bardhë

Amerika
Biden rrëzohet nga biçikleta

Biden rrëzohet nga biçikleta

Dështime
Presidenti Biden dhe Zonja e Parë u zhvendosën përkohësisht nga një shtëpi ku po kalonin fundjavën pasi një avion hyri gabimisht në hapësirën ajrore

Presidenti Biden dhe Zonja e Parë u zhvendosën përkohësisht nga një shtëpi ku po kalonin fundjavën pasi një avion hyri gabimisht në hapësirën ajrore

Amerika
Zonja e Parë e SHBA-së Jill Biden bën vizitë të paparalajmëruar në Ukrainë

Zonja e Parë e SHBA-së Jill Biden bën vizitë të paparalajmëruar në Ukrainë

Evropa
Zonja e Parë e SHBA-së në Sllovaki: Zemrat e amerikanëve janë me nënat e Ukrainës

Zonja e Parë e SHBA-së në Sllovaki: Zemrat e amerikanëve janë me nënat e Ukrainës

Evropa
Jill Biden – një fustan me dantella për të nxjerrë në pah figurën femërore të Zonjës së Parë

Jill Biden – një fustan me dantella për të nxjerrë në pah figurën femërore të Zonjës së Parë

Moda
Zonja e parë e SHBA-së takohet me refugjatët ukrainas në Rumani, dëgjon rrëfimet e fëmijëve dhe nënave të tyre

Zonja e parë e SHBA-së takohet me refugjatët ukrainas në Rumani, dëgjon rrëfimet e fëmijëve dhe nënave të tyre

Nga Bota
Joe Biden uron Bajramin: Fryma e bashkimit le të vazhdojë gjatë gjithë vitit

Joe Biden uron Bajramin: Fryma e bashkimit le të vazhdojë gjatë gjithë vitit

Amerika
Joe Biden së bashku me bashkëshorten treguan se sa të hyra kanë pasur vitin e kaluar

Joe Biden së bashku me bashkëshorten treguan se sa të hyra kanë pasur vitin e kaluar

Amerika
Eliza Dushku takohet në Shtëpinë e Bardhë me Joe Biden

Eliza Dushku takohet në Shtëpinë e Bardhë me Joe Biden

Yjet
Si është dekoruar për festat e fundvitit Shtëpia e Bardhë nga Zonja e Parë, Jill Biden?

Si është dekoruar për festat e fundvitit Shtëpia e Bardhë nga Zonja e Parë, Jill Biden?

Yjet
Pavarësisht që të gjithë obligohen të bartin maska në ambiente të mbyllura, Biden dhe Jill shihen pa to në një restorant

Pavarësisht që të gjithë obligohen të bartin maska në ambiente të mbyllura, Biden dhe Jill shihen pa to në një restorant

Amerika
Ajo e di se çfarë është stili i një zonje: Mbretëresha Rania në mëndafsh dhe detaje që thonë shumë për të kuptuarit e saj për modën!

Ajo e di se çfarë është stili i një zonje: Mbretëresha Rania në mëndafsh dhe detaje që thonë shumë për të kuptuarit e saj për modën!

Moda
Del nga spitali bashkëshortja e presidentit amerikan, Jill Biden

Del nga spitali bashkëshortja e presidentit amerikan, Jill Biden

Amerika
Jill Biden flet për getat e saj që shkaktuan debat në rrjet

Jill Biden flet për getat e saj që shkaktuan debat në rrjet

Moda
Gazetarët e BBC-së detyrohen të largohen nga tryeza për t’u ulur çifti Biden

Gazetarët e BBC-së detyrohen të largohen nga tryeza për t’u ulur çifti Biden

Evropa
Gruaja e presidentit të SHBA-së dërgon një mesazh me stilin e veshjes: Ajo shkoi në Britani me një mbishkrim të madh në shpinë

Gruaja e presidentit të SHBA-së dërgon një mesazh me stilin e veshjes: Ajo shkoi në Britani me një mbishkrim të madh në shpinë

Interesante
Çanta Valentino e Jill Biden ka portrete të pikturuar me dorë të qenve të saj

Çanta Valentino e Jill Biden ka portrete të pikturuar me dorë të qenve të saj

Modë
Përdoruesit e internetit u hutuan nga një foto e familjeve Biden dhe Carter

Përdoruesit e internetit u hutuan nga një foto e familjeve Biden dhe Carter

Fun Lajme