LAJMI I FUNDIT:

Jetlir Zyberaj

84 Artikuj

Moisiu, Mejdani, Topi, Majko dhe Pacolli vizitojnë ish krerët e UÇK-së në Hagë

Moisiu, Mejdani, Topi, Majko dhe Pacolli vizitojnë ish krerët e UÇK-së në Hagë

Kosovë
Këshilltari i Pacollit: Ish-presidentët e Kosovës injoruan ftesën për vizitë krerëve të UÇK-së në Hagë

Këshilltari i Pacollit: Ish-presidentët e Kosovës injoruan ftesën për vizitë krerëve të UÇK-së në Hagë

Kosovë
Kurteshi përplaset me Zyberajn: Jeni bishtaleca – keni dalë pasi keni humbë

Kurteshi përplaset me Zyberajn: Jeni bishtaleca – keni dalë pasi keni humbë

Kosovë
Zyberaj: Me votat e kandidatëve të AKR-së është manipuluar në katër komuna

Zyberaj: Me votat e kandidatëve të AKR-së është manipuluar në katër komuna

Kosovë
Pacolli: Me Jetlirin që 12 vite punuam bashkë në fuqizimin ndërkombëtar të Kosovës

Pacolli: Me Jetlirin që 12 vite punuam bashkë në fuqizimin ndërkombëtar të Kosovës

Kosovë
Zyberaj: Perspektiva, zhvillimi ekonomik dhe ndërtimi i vendit do të jenë temat e vetme që do të kenë prioritet

Zyberaj: Perspektiva, zhvillimi ekonomik dhe ndërtimi i vendit do të jenë temat e vetme që do të kenë prioritet

Kosovë
Zyberaj: Kosova do ta përmbyllë brenda tre muajsh problemin e njohjes nga Serbia

Zyberaj: Kosova do ta përmbyllë brenda tre muajsh problemin e njohjes nga Serbia

Kosovë
Zyberaj: Lista jonë garon për siguri dhe aleancë të përhershme me SHBA-të

Zyberaj: Lista jonë garon për siguri dhe aleancë të përhershme me SHBA-të

Kosovë
Zyberaj: Me kryetarin Behgjet Pacolli kemi edhe shumë për të bërë

Zyberaj: Me kryetarin Behgjet Pacolli kemi edhe shumë për të bërë

Kosovë
Kush është kandidati që po e përkrah familja Rugova?

Kush është kandidati që po e përkrah familja Rugova?

Kosovë
Zyberaj: Fitorja tashmë është e pashmangshme, lista AKR-LDK është opsioni i vetëm

Zyberaj: Fitorja tashmë është e pashmangshme, lista AKR-LDK është opsioni i vetëm

Kosovë
Zyberaj: Lista e përbashkët AKR-LDK po gjen mbështetje në çdo lagje të Prishtinës

Zyberaj: Lista e përbashkët AKR-LDK po gjen mbështetje në çdo lagje të Prishtinës

Politikë
Zyberaj: Nuk ka kurrfarë pakënaqësish dhe probleme në raportin LDK-AKR, ekziston harmoni dhe frymë bashkëpunuese

Zyberaj: Nuk ka kurrfarë pakënaqësish dhe probleme në raportin LDK-AKR, ekziston harmoni dhe frymë bashkëpunuese

Kosovë
Në AKR thonë se janë afër koalicionit parazgjedhor me LDK-në

Në AKR thonë se janë afër koalicionit parazgjedhor me LDK-në

Politikë
Zyberaj: Zgjedhjet të mbahen sa më shpejt, jemi në diskutime brenda partisë për koalicion me njërën nga partitë e mëdha

Zyberaj: Zgjedhjet të mbahen sa më shpejt, jemi në diskutime brenda partisë për koalicion me njërën nga partitë e mëdha

Kosovë
Paralajmëron këshilltari i Pacollit: Së shpejti do të publikohen dokumentet për bashkëpunëtorët shqiptarë të UDB-së

Paralajmëron këshilltari i Pacollit: Së shpejti do të publikohen dokumentet për bashkëpunëtorët shqiptarë të UDB-së

Kosovë
AKR nuk do të jetë pjesë e Qeverisë Hoti

AKR nuk do të jetë pjesë e Qeverisë Hoti

Kosovë
Sveçla tha se Pacolli do të arrestohej nëse do të shkonte në Kuvend, reagon Zyberaj: Alarmante dhe e frikshme kjo deklaratë

Sveçla tha se Pacolli do të arrestohej nëse do të shkonte në Kuvend, reagon Zyberaj: Alarmante dhe e frikshme kjo deklaratë

Kosovë
Zyberaj: Pacolli mund ta tërheq deklaratën për sulmin terrorist, por a do ta bëjnë këtë Kurti dhe Sveçla

Zyberaj: Pacolli mund ta tërheq deklaratën për sulmin terrorist, por a do ta bëjnë këtë Kurti dhe Sveçla

Kosovë
Këshilltari i Pacollit: S’kemi biseduar me askënd për pjesëmarrje në qeveri

Këshilltari i Pacollit: S’kemi biseduar me askënd për pjesëmarrje në qeveri

Kosovë
Koalicioni Nisma-AKR drejt prishjes, shkak emërimi i Haxhi Shalës si shef i Grupit parlamentar

Koalicioni Nisma-AKR drejt prishjes, shkak emërimi i Haxhi Shalës si shef i Grupit parlamentar

Kosovë
Jetlir Zyberaj publikon dokumente të krimeve serbe në Kosovë gjatë vitit 1918

Jetlir Zyberaj publikon dokumente të krimeve serbe në Kosovë gjatë vitit 1918

Kosovë
MPJ pret nga Prokuroria ngritjen e aktakuzave pas shqyrtimit të dosjeve për krime lufte

MPJ pret nga Prokuroria ngritjen e aktakuzave pas shqyrtimit të dosjeve për krime lufte

Kosovë
Zyberaj: Serbia ka kryer krimet më të rënda në Gjakovë, disa nga organizatorët vijnë me civilët çdo vit për të provokuar familjet 

Zyberaj: Serbia ka kryer krimet më të rënda në Gjakovë, disa nga organizatorët vijnë me civilët çdo vit për të provokuar familjet 

Kosovë