LAJMI I FUNDIT:

Jessica Biel

33 Artikuj

Justin Timberlake dhe Jessica Biel festojnë 10 vjetorin e martesës

Justin Timberlake dhe Jessica Biel festojnë 10 vjetorin e martesës

Yjet
Jessica Biel ndan një foto të ëmbël me Justin Timberlake dhe fëmijët e tyre për Krishtlindje: Djemtë e mi

Jessica Biel ndan një foto të ëmbël me Justin Timberlake dhe fëmijët e tyre për Krishtlindje: Djemtë e mi

Yjet
Justin Timberlake merr urimin më special nga partnerja për ditëlindjen e 40-të

Justin Timberlake merr urimin më special nga partnerja për ditëlindjen e 40-të

Yjet
Mbajtën të fshehtë fëmijën e dytë, Jessica Biel dhe Justin Timberlake dëshirojnë që fëmijët e tyre të mos ndikohen nga fama

Mbajtën të fshehtë fëmijën e dytë, Jessica Biel dhe Justin Timberlake dëshirojnë që fëmijët e tyre të mos ndikohen nga fama

Yjet
Justin Timberlake konfirmoi se është bërë baba për herë të dytë

Justin Timberlake konfirmoi se është bërë baba për herë të dytë

Yjet
Këto janë çantat më të popullarizuara Chanel në mesin e më të famshmeve

Këto janë çantat më të popullarizuara Chanel në mesin e më të famshmeve

Moda
Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Yjet
Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

Yjet
Justin Timberlake hedh poshtë spekulimet për ndarje nga bashkëshortja, vjen me urim të përzemërt për ditëlindjen e saj të 38-të

Justin Timberlake hedh poshtë spekulimet për ndarje nga bashkëshortja, vjen me urim të përzemërt për ditëlindjen e saj të 38-të

Yjet
Jessica Biel fotografohet pa unazën e martesës tre muaj pas skandalit të bashkëshortit të saj, Justin Timberlake

Jessica Biel fotografohet pa unazën e martesës tre muaj pas skandalit të bashkëshortit të saj, Justin Timberlake

Yjet
Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Imran Amiti
Dukja e 15 yjeve të famshme pa grim

Dukja e 15 yjeve të famshme pa grim

Yjet
Justin Timberlake i kërkon falje bashkëshortes Jessica Biel, ndërsa u fotografua krah aktores Alisha Wainwright

Justin Timberlake i kërkon falje bashkëshortes Jessica Biel, ndërsa u fotografua krah aktores Alisha Wainwright

Yjet
Dymbëdhjetë aktorët që regjisorët nuk iu besojnë më role të mëdha në filma

Dymbëdhjetë aktorët që regjisorët nuk iu besojnë më role të mëdha në filma

TV / Film
Justin Timberlake kapet për këmbë nga Vitalii Sediuk në shfaqjen e modës ‘Louis Vuitton’

Justin Timberlake kapet për këmbë nga Vitalii Sediuk në shfaqjen e modës ‘Louis Vuitton’

Yjet
Dëshironi këmbë të holla dhe vithe të forta? Ushtroni si aktorja amerikane Jessica Biel

Dëshironi këmbë të holla dhe vithe të forta? Ushtroni si aktorja amerikane Jessica Biel

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Njëmbëdhjetë aktorët që janë të famshëm vetëm nga një rol, dhe më pas nuk patën karrierë të suksesshme

Njëmbëdhjetë aktorët që janë të famshëm vetëm nga një rol, dhe më pas nuk patën karrierë të suksesshme

TV / Film
Jessica Biel: Më vjen keq që dikur në qilimat e kuq kam këmbëngulur të bie në sy trupi im

Jessica Biel: Më vjen keq që dikur në qilimat e kuq kam këmbëngulur të bie në sy trupi im

Yjet
Timberlake thotë se kujdeset për veshjen e gruas së tij, sidomos për këpucët

Timberlake thotë se kujdeset për veshjen e gruas së tij, sidomos për këpucët

Yjet
Brenda shtëpisë 7.9 milionë dollarëshe të Justin Timberlake dhe Jessica Biel (Foto)

Brenda shtëpisë 7.9 milionë dollarëshe të Justin Timberlake dhe Jessica Biel (Foto)

Shtëpi të bukura
Justin Timberlake ka filluar që tani t’i mësojë edukatë seksuale të birit (Foto)

Justin Timberlake ka filluar që tani t’i mësojë edukatë seksuale të birit (Foto)

Yjet
Burgosja trevjeçare, artet marciale, konvertimi në islam: Jeta dhe karriera e Wesley Snipes (Foto)

Burgosja trevjeçare, artet marciale, konvertimi në islam: Jeta dhe karriera e Wesley Snipes (Foto)

Imran Amiti
Sekreti i martesës së Justin Timberlake

Sekreti i martesës së Justin Timberlake

Yjet
Trembëdhjetë rastet kur yjet e famshëm u takuan mes vete kur ishin fëmijë dhe ruajtën miqësinë e tyre (Foto)

Trembëdhjetë rastet kur yjet e famshëm u takuan mes vete kur ishin fëmijë dhe ruajtën miqësinë e tyre (Foto)

Yjet