LAJMI I FUNDIT:

Jeremy Meeks

26 Artikuj

Jeremy Meeks së bashku me djalin e tij marshojnë në protestën e ‘Black Lives Matter’ për vrasjen e Floyd

Jeremy Meeks së bashku me djalin e tij marshojnë në protestën e ‘Black Lives Matter’ për vrasjen e Floyd

Yjet
Historia trishtuese e “kriminelit më të bukur në botë” që tani është model: I rritur nga dy prindër që merrnin heroinë dhe si 15 vjeçar përfundoi prapa hekurave

Historia trishtuese e “kriminelit më të bukur në botë” që tani është model: I rritur nga dy prindër që merrnin heroinë dhe si 15 vjeçar përfundoi prapa hekurave

Yjet
“Krimineli më i pashëm në botë”, Jeremy Meeks takohet me një shqiptar dhe bën shqiponjën me duar në Cyrih

“Krimineli më i pashëm në botë”, Jeremy Meeks takohet me një shqiptar dhe bën shqiponjën me duar në Cyrih

Yjet
Jeremy Meeks tani beqar, ndahet nga partnerja e tij e dytë

Jeremy Meeks tani beqar, ndahet nga partnerja e tij e dytë

Po Flitet
Jeremy Meeks bëhet baba me trashëgimtaren e Topshopit

Jeremy Meeks bëhet baba me trashëgimtaren e Topshopit

Yjet
Capital T merr mbështetje nga ‘krimineli më tërheqës në botë’, Jeremy Meeks

Capital T merr mbështetje nga ‘krimineli më tërheqës në botë’, Jeremy Meeks

Yjet
Ish-gruaja e Jeremy Meeks ka abortuar nga stresi pasi ai e braktisi

Ish-gruaja e Jeremy Meeks ka abortuar nga stresi pasi ai e braktisi

Po Flitet
Jeremy Meeks dhe Chloe Green do të bëhen prindër

Jeremy Meeks dhe Chloe Green do të bëhen prindër

Po Flitet
Pas bashkëshortes, ‘krimineli’ më i pashëm në botë tradhtoi edhe të dashurën? (Foto)

Pas bashkëshortes, ‘krimineli’ më i pashëm në botë tradhtoi edhe të dashurën? (Foto)

Po Flitet
“Krimineli më i bukur në botë” rrëfen për vështirësitë që kaloi në burg, famën dhe dashurinë e re (Foto)

“Krimineli më i bukur në botë” rrëfen për vështirësitë që kaloi në burg, famën dhe dashurinë e re (Foto)

Yjet
Guxim Imeri në ndjekje nga forcat britanike, dukja e tij bëri që “ta kërkojnë” edhe shumë femra! (Foto)

Guxim Imeri në ndjekje nga forcat britanike, dukja e tij bëri që “ta kërkojnë” edhe shumë femra! (Foto)

Interesante
Dhjetë njerëzit që u bënë të famshëm përbrenda një nate (Foto)

Dhjetë njerëzit që u bënë të famshëm përbrenda një nate (Foto)

Yjet
Jeremy Meeks vjen me imazhe ‘të nxehta’ në fotosesionin e ri, teksa shoqërohet nga e dashura (Foto)

Jeremy Meeks vjen me imazhe ‘të nxehta’ në fotosesionin e ri, teksa shoqërohet nga e dashura (Foto)

Yjet
Rrëfehet ish-gruaja e të burgosurit më të pashëm në botë: Si e kuptova tradhtinë (Video)

Rrëfehet ish-gruaja e të burgosurit më të pashëm në botë: Si e kuptova tradhtinë (Video)

Yjet
Ish- i burgosuri i famshëm del publikisht me të dashurën e re pasanike (Foto)

Ish- i burgosuri i famshëm del publikisht me të dashurën e re pasanike (Foto)

Po Flitet
‘Krimineli i bukur’ thotë se nuk është tradhtia shkaku i ndarjes me gruan (Foto)

‘Krimineli i bukur’ thotë se nuk është tradhtia shkaku i ndarjes me gruan (Foto)

Po Flitet
Pas tradhtisë në Turqi vjen “lufta” për Jeremy Meeks?! (Foto)

Pas tradhtisë në Turqi vjen “lufta” për Jeremy Meeks?! (Foto)

Po Flitet
‘Krimineli më i bukur në botë’ fotografohet duke e tradhtuar gruan me pasaniken e Top-Shopit (Foto)

‘Krimineli më i bukur në botë’ fotografohet duke e tradhtuar gruan me pasaniken e Top-Shopit (Foto)

Po Flitet
Ish-i burgosuri simpatik Jeremy Meeks shfaqet mjaft ‘i nxehtë’ pranë Nicki Minajt në Kanë (Foto)

Ish-i burgosuri simpatik Jeremy Meeks shfaqet mjaft ‘i nxehtë’ pranë Nicki Minajt në Kanë (Foto)

Yjet
Damiano e detyron ish të burgosurin më të bukur në botë ta bëj shqiponjën (Video)

Damiano e detyron ish të burgosurin më të bukur në botë ta bëj shqiponjën (Video)

Yjet
Albana Osmani, krahë për krahë me ish-të burgosurin më të bukur në botë (Foto)

Albana Osmani, krahë për krahë me ish-të burgosurin më të bukur në botë (Foto)

Yjet
Ish-i burgosuri më i bukur në botë rrezikon sërish burgun (Foto)

Ish-i burgosuri më i bukur në botë rrezikon sërish burgun (Foto)

Po Flitet
I burgosuri më i bukur amerikan, debuton si model në New York (Foto)

I burgosuri më i bukur amerikan, debuton si model në New York (Foto)

Yjet
Kriminel, seksi dhe baba shembullor: I burgosuri që çmendi rrjetet sociale (Foto)

Kriminel, seksi dhe baba shembullor: I burgosuri që çmendi rrjetet sociale (Foto)

Yjet