LAJMI I FUNDIT:

Jeremy Mathieu

33 Artikuj

Mathieu: Nuk doja të bashkohesha me Barcelonën për të ngrohur stolin

Mathieu: Nuk doja të bashkohesha me Barcelonën për të ngrohur stolin

La Liga
Mathieu rrëfen një histori nga e kaluara: Nuk doja të transferohesha te Barcelona, u largova shkaku i presidentit të Valencias

Mathieu rrëfen një histori nga e kaluara: Nuk doja të transferohesha te Barcelona, u largova shkaku i presidentit të Valencias

La Liga
Barcelona ka harxhuar 100 milionë euro në gjashtë mbrojtës për ta zëvendësuar Puyolin

Barcelona ka harxhuar 100 milionë euro në gjashtë mbrojtës për ta zëvendësuar Puyolin

La Liga
Mathieu: Më akuzonin vetëm mua për humbjen me Juventusin, askush nuk e pa çfarë bën Pique dhe Mascherano

Mathieu: Më akuzonin vetëm mua për humbjen me Juventusin, askush nuk e pa çfarë bën Pique dhe Mascherano

La Liga
Mathieu befasoi të gjithë me golin nga gjuajtja e lirë, edhe Ronaldon në tribuna (Video)

Mathieu befasoi të gjithë me golin nga gjuajtja e lirë, edhe Ronaldon në tribuna (Video)

La Liga
Top 10 futbollistët mbi 30 vjeç më të kushtueshëm në botën e futbollit (Foto)

Top 10 futbollistët mbi 30 vjeç më të kushtueshëm në botën e futbollit (Foto)

Shkumbin Pireva
Mbrojtja ka çaluar, por Barça ka shpenzuar më shumë se 139 milionë euro në tre vjet!

Mbrojtja ka çaluar, por Barça ka shpenzuar më shumë se 139 milionë euro në tre vjet!

La Liga
Dhjetë futbollistët që i “fali” Barcelona

Dhjetë futbollistët që i “fali” Barcelona

La Liga
Zyrtare: Mathieu kalon te Sporting Lisbona

Zyrtare: Mathieu kalon te Sporting Lisbona

La Liga
“Fshesa” e Valverdes, largon tetë futbollistë nga Barça (Foto)

“Fshesa” e Valverdes, largon tetë futbollistë nga Barça (Foto)

La Liga
Hasi afër t’i transferojë dy futbollistë nga Barcelona

Hasi afër t’i transferojë dy futbollistë nga Barcelona

Ndërkombëtare
Mathieu nuk luan, Arda Turan në dyshim

Mathieu nuk luan, Arda Turan në dyshim

La Liga
Gerrard ‘gozhdon’ mbrojtësin e Barcelonës: Si ka mundësi që ky lojtar veshë fanellën katalonase!?

Gerrard ‘gozhdon’ mbrojtësin e Barcelonës: Si ka mundësi që ky lojtar veshë fanellën katalonase!?

Liga e Kampionëve
‘Lista e zezë’ e Messit, këta janë tre lojtarët që argjentinasi nuk i do më në skuadër

‘Lista e zezë’ e Messit, këta janë tre lojtarët që argjentinasi nuk i do më në skuadër

La Liga
Granada 1-4 Barcelona: Notat e lojtarëve, maksimale për Neymarin (Foto)

Granada 1-4 Barcelona: Notat e lojtarëve, maksimale për Neymarin (Foto)

La Liga
Nëntë mbrojtësit anësor që i kushtuan Barcelonës 155 milionë euro (Foto)

Nëntë mbrojtësit anësor që i kushtuan Barcelonës 155 milionë euro (Foto)

La Liga
Dhjetë lojtarët e Barcelonës që po e presin largimin e Luis Enriques, për ta sqaruar të ardhmen e tyre (Foto)

Dhjetë lojtarët e Barcelonës që po e presin largimin e Luis Enriques, për ta sqaruar të ardhmen e tyre (Foto)

La Liga
Messi e Suarez bëhen me Audi të njëjtë, Neymar merr “raketë” (Foto/Video)

Messi e Suarez bëhen me Audi të njëjtë, Neymar merr “raketë” (Foto/Video)

Auto Fun
Jeremy Mathieu mungon tri javë

Jeremy Mathieu mungon tri javë

La Liga
Tifozi i Valencias e gjuan me shishe Alcacerin, por ajo çfarë bëri Mathieu më pas është plotësisht e pakuptimtë (Foto/Video)

Tifozi i Valencias e gjuan me shishe Alcacerin, por ajo çfarë bëri Mathieu më pas është plotësisht e pakuptimtë (Foto/Video)

La Liga
Kjo mbrëmje është e Messit, argjentinasi realizon het-trik (Video)

Kjo mbrëmje është e Messit, argjentinasi realizon het-trik (Video)

Liga e Kampionëve
Barcelona barazon rezultatin ndaj Alavesit (Video)

Barcelona barazon rezultatin ndaj Alavesit (Video)

La Liga
Barcelona e ka kthyer në supermarket Valencian, këto janë shifrat e paguar për gjashtë yje (Foto)

Barcelona e ka kthyer në supermarket Valencian, këto janë shifrat e paguar për gjashtë yje (Foto)

La Liga
Mësohet sa do të mungojnë Iniesta dhe Mathieu

Mësohet sa do të mungojnë Iniesta dhe Mathieu

La Liga